Spin Tires

Témakör: Real life
aktuális téma
Spin Tires

Sziasztok! Azért nyitom ezt a topicot, mert a minap találtam egy nagyon állat off road játékot, aminek a neve "Spin Tires" és gondoltam megosztom veletek is, illetve ha már valaki játszik vele megoszthatna modokat. Meg csak úgy beszélgetni róla! Itt a hivatalos weblap A játék ingyenesen letölthető mivel még csak Béta/demó verzió, viszont eszméletlen jó!!! Jó szórakozást mindenkinek és várom a reakciókat!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
sxdroid
#9
2014. január 29. 18:40
Aha nyilván ez lesz az! Ha jól értelmezem ebbe már campaign is van illetve cuccok a kamionokhoz.
sxdroid
#8
2014. január 29. 18:34
Nem tudod véletlen honnan lehet ezeket a modokat letölteni? Mert én a weblapon semmit nem találok ezzel kapcsolatban
3N3MY
#7
2014. január 29. 18:01
sxdroid
#5
2014. január 28. 19:20
Itt van erre gondoltam, csak nem tudom ez melyik mod lehet.
sxdroid
#4
2014. január 28. 19:14
Az alap az ja, viszont van hozzá miliom mod. Küldetéses is van csak nem igen találom honnan lehet letölteni
3N3MY
#3
2014. január 28. 19:11
Nos én játszottam vele de kb. 20 perc után meg is untam, ez így annyira nem nagy szám, csak mész körbe-körbe, semmi érdekes
sxdroid
#2
2014. január 28. 19:09
sxdroid
#1
2014. január 28. 18:56
Sziasztok! Azért nyitom ezt a topicot, mert a minap találtam egy nagyon állat off road játékot, aminek a neve "Spin Tires" és gondoltam megosztom veletek is, illetve ha már valaki játszik vele megoszthatna modokat. Meg csak úgy beszélgetni róla!

Itt a hivatalos weblap
A játék ingyenesen letölthető mivel még csak Béta/demó verzió, viszont eszméletlen jó!!!

Jó szórakozást mindenkinek és várom a reakciókat!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!