Hidrogén hajtású autó ,csinald magad

Témakör: Tuning
aktuális téma
 Hidrogén hajtású autó ,csinald magad

A minap betert hozzam a muhelybe egy 5 os BMW netrol rendelt hazilag beszerelt HHO kittel,vagyis hidrogen adagolo rendszerrel ,mint ami a kis videon is latszik,allitja hogy 30-40 % os a fogyasztascsokkenes vagyis 13 rol 7-8 L re lement es meg jobban is megyHHO

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
jóbarát
#12
2012. március 24. 09:35
csak a beépítés árát nem sokan tudjak kirakni.
shop stop2
#11
2012. március 24. 09:34
Ki kell próbálni nem hitetlenkedni okoskodni
egyébként még mindig a legjobb megoldás az LPG benzinesnél!
Ghostdog
#10
2012. március 24. 09:32
Megmondom őszintén egy egyszerű vízadagolóban több fantáziát látok.
Arról legalább tudom, hogy bizonyítottan működőképes.
jóbarát
#9
2012. március 24. 09:31
én csak arra várok,hogy kiépüljön a troli és villamos vonal itt és már rakom is fel az áram szedőt a suzuki tetejére villanymotor van dögivel én ingyé járok igy :D 2l/100km de az Chival regal ból és a gyomromba
AlexD
#8
2012. március 24. 08:37
Nem tudom, mennyire siettetek, de normális, egyenletes tempóban HHo nélkül sem hiszem, h több lett volna. Lényegesen kevesebb energiát igényel egy adott sebesség tartása, mint ha folyamatosan mozogna a sebességmérő. Akár másfél-kétszeres különbségeket is ki lehet hozni agresszív vezetéssel...
Robert9
#7
2012. március 24. 08:16
13-ról akkor ment le 7-8 literre a fogyasztás, mikor a csóka nem taposta tövig a gázpedált...
Ezek a netes kittek (pláne házilag beszerelve) sztem úgy ahogy vannak, mind átverés...

Én is tudok ilyet: Gyorskötözővel (kábelkötegelő) oda állítod a fogyasztást, ahová akarod (természetesen csak csökkenteni lehet) csak jól meg kell szorítani a benzincsövön, hogy púposodjon a cső. Ezáltal csökkented a lyukat és kevesebb benzin tud rajta átmenni, ergó kevesebbet eszik. (Mondjuk nem is megy.)
Majd felteszem a netre fogyasztáscsökkentő szöveggel és írok rá 10ezer forintos árat...
Tuti lesz 1-2 hülye aki elhiszi, és az már nekem 10-20 ezer pénz egy szál 2Ft-os kötegelőért.
ChPh
#6
2012. március 24. 07:59
Nos ez a motor, egy Vectrában, 4 személlyel megrakodva 7 liter evett hho nélkül, akkor?
Master 14
#5
2012. március 24. 07:49
Az van hogy adott egy A omega kombi 2000ccm 115lo.a tavalyi ÉVES átlagfogyasztas 7,85 liter,ez varos,varoson kivul,utanfutoval anelkul stb.

mult hetvegen a gsimet kellett lehuzni 120 kilometerre.odavissza mentunk 240 kilometert,szinte csak orszaguton.ugy,hogy odafele az autom ra volt kotve az omegara. bennevan identol ez a hhos kutyu nemtudom mukodik e de az omega fogyasztasa ezen a 240kilometeren 7l/100km-re jon ki.en meglepodtem...es ez nem 'halllottam,mondtak' sztori,ott tankolta elotte fullra az autot elottem.
AlexD
#4
2012. március 24. 07:26
A hangsúly az "állítja"-n van...
ChPh
#3
2012. március 24. 07:23
aha, persze

sőt, ha kettőt szerelsz be, már termeli is a benzint...

:S
K.
#2
2012. március 24. 07:22
Aha...peeersze! Számolj egy kicsit, mennyit nyel el a motor percenként 3000-nél, és ahhoz, hogy 30% benyát megtakaríts, mennyi energiát kell adnia a hidrogénnek. Aztán rájössz, hogy kb 1KW eergiából csináltál 10KW-ot (állításod szerint)...viccc! (ez kb a légpörgető után a legjobb átbaszás)
vanyovszki
#1
2012. március 24. 07:15
A minap betert hozzam a muhelybe egy 5 os BMW netrol rendelt hazilag beszerelt HHO kittel,vagyis hidrogen adagolo rendszerrel ,mint ami a kis videon is latszik,allitja hogy 30-40 % os a fogyasztascsokkenes vagyis 13 rol 7-8 L re lement es meg jobban is megyHHO
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 32 találat 2 oldalon