Szakbarbárok

aktuális téma
Szakbarbárok

Manapság egyre többet találkozni olyan dologgal ami nem érte meg a pénzét... Sokszor utólag jövünk rá, hogy nem kellett volna ezt azt megrendelni, akár a netről vagy egy boltban, nem ehhez a szerelőhöz kellett volna elmenni, vagy csak egyszerűen valamelyik Multiban sikerült ráfutni valami igen silány minőségű dologra. Mivel Válság van, ezek a dolgok sokakat érzékenyen érintenek, vannak akik pedig csak a tanulságot vonják le.. itt az alkalom, hogy ne hallgassuk el az ilyen eseteket, itt mindenki leírhatja ha valaki vagy valami utólag nem tetszett egy termékkel vagy szolgáltatással kapcsolatban.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3
HRT
#15
2011. november 11. 00:13
...és ezek után képesek voltatok hozzá vinni a Mustangot? Vagy te nem is tudtál róla?
HRT
#14
2011. november 11. 00:12
CABRIO
#13
2011. november 11. 00:11
Konkrétan Hernádi a Szakbarbár, és Zsoltinak hívják. Az A8 asomat is Ő rontotta el, azt hazudta hogy lecserélte az olajat a váltóban de nem.. A következményt te is tudod! 2éve áll az autóm!
HRT
#12
2011. november 11. 00:09
HRT
#11
2011. november 11. 00:09
CABRIO
#10
2011. november 11. 00:09
Nem az az egyik legjobb. Nem véletlenül vele csináltatrom az impalát. Amit más nem tud megcsinálni azt viszik hozzá!
CABRIO
#9
2011. november 11. 00:08
Azt mondta az öreg, hogy honnan lehetne informálódni az ilyenekről, hogy ne fusson rá más is..? Hát gondoltam ilyen helyeken...
HRT
#8
2011. november 11. 00:07
...de nem a mindszenti, ugye? Mert akkor egy világ dől össze bennem
CABRIO
#7
2011. november 11. 00:06
Ma elegge felidegesített, hogy a Mustang váltójáért az autómata váltós 350.000HUf ot kért, és csak 2esben hajlandó menni, nem fált se fel se le, és mára az olaj is elfojt belőle álló helyébe...
Az az autómata váltós csinálta meg aki engem is többször át...ott, és szegény Pistabá is ráfutott..
Ma tudtam meg más Autómataváltó felújítóstól, hogy ez az ember abszolút nme is ért hozzá és amivel nem boldogul azt hozzá viszi át és dob rá százezreket, amit meg Ő csinál meg az mind rossz. Kimaradnak alkatrészek és utánna KO.
HRT
#6
2011. november 11. 00:05
Ezúton szeretnék mindenkit tájékoztatni, hogy olyan airsoft fegyver, ami 10.000 alatt van, tuti, hogy gagyi, egy fillért nem ér. Az a lőszer, ami színes, ott már baj van
HRT
#5
2011. november 11. 00:04
Mondjuk az airsoft pisztolyom az valóban gagyi. Pedig akkor, mikor vettem azt hittem, legalább a lőszer jó lesz vmire....tévedtem
HRT
#4
2011. november 11. 00:03
Ja, de amíg nem adom el, nem akarom reklámozni, hogy szar
CABRIO
#3
2011. november 11. 00:03
Te is rendeltél már a Vateráról nem?
HRT
#2
2011. november 11. 00:02
CABRIO
#1
2011. november 11. 00:01
Manapság egyre többet találkozni olyan dologgal ami nem érte meg a pénzét...
Sokszor utólag jövünk rá, hogy nem kellett volna ezt azt megrendelni, akár a netről vagy egy boltban, nem ehhez a szerelőhöz kellett volna elmenni, vagy csak egyszerűen valamelyik Multiban sikerült ráfutni valami igen silány minőségű dologra. Mivel Válság van, ezek a dolgok sokakat érzékenyen érintenek, vannak akik pedig csak a tanulságot vonják le.. itt az alkalom, hogy ne hallgassuk el az ilyen eseteket, itt mindenki leírhatja ha valaki vagy valami utólag nem tetszett egy termékkel vagy szolgáltatással kapcsolatban.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3
Összesen 55 találat 3 oldalon