Szegedi gyorsulás galéria

aktuális téma
Szegedi gyorsulás galéria

Lenne szerintetek értelme egy ilyen topicnak? Tudnánk egymásnak küldeni beszkennelt engedélyeket, kedvenc rendőreink ellen. Kormányról, felnikről, fóliáról, ülésről... Nos? Nekem élből kellene Sparco kormány, Sparco ülés, AEZ felni műbizonylat...

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6
gabor82
#84
2004. május 21. 22:54
mi a f****nak, ha nem szárnyba köt bele a közeg akkor, abba amibe akar, müszakin meg jó helyre kell vinni a vasat, ez az én tapasztalatom
Sancy
#83
2004. május 21. 22:26
Nincs vkinek fóliáról mübizonylata?
ZEMA
#82
2004. április 21. 00:05
Sok sportkipuffogo nem felel meg a Magyar elöirásoknak..Decibelben sokkal hangosabb mint az engedélyezett..ezekre vagy az eladó boltbana falra kivan irva hogy ezeket a termékek használata nem engedélyezett utcai használatban, csak verseny célra..... iyg nem kötelesek mübizonyletot adni....a márkásabb , halkabb drágább kipuffok(mint pl. a REMUS,supersprint stb..) rendelkeznek ilyennel.....
Bongo
#81
2004. április 20. 22:04
Figyelj! Ahol megvetted kötelességük adni számlát + bizonylatot ha nem kaptál menjél vissza és kérjél, biztos adnak, ha nem fenyegetőzzzél a Fogyasztóvédőkkellll
Bandog
#80
2004. április 16. 13:05
Sziasztok!
Egy kicsit más témában szeretnék tanácsot kérni tőletek. Kezdő tunerként sportkipufogó rendszert és direktszűrőt rakattam az autóra.Természetesen műbizonylat nélkül.Műszaki előtt a kipufogót rögtön lefigyelték (nem volt nehéz), és közölték, hogy mivel nincs minősítve, ezzel gond lesz. Mivel a szélvédőn is van egy repedés, a két gond megoldódott ( ismerős segítségével egy elfogadható összeggel), és a műszaki meglett. Kérdésem: utólag lehet műbizonylatot szerezni ezekhez a cuccokhoz, hogy műszakin ne legyen gáz?
CRXDOHC
#79
2004. április 16. 10:03
Ez a tipikus verjük meg ha van rajt sapka, ha meg nincs, akkor meg azért!!! B*sszák meg....
Na most jól kimorogtam magam...
CRXDOHC
#78
2004. április 16. 10:01
Ha bemész pecsétér azt mondják nem kell, a rendőr meg megb*sz, mert nincs???
Hogy a f*szban van ez???
CRXDOHC
#77
2004. április 16. 10:00
Most mán igazán eldönthetnék, hogy mi a szabály!!!
CRXDOHC
#76
2004. április 16. 09:58
Az összes minden rendőr bekaphatja!!!
Tisztelet a kivételnek!
ZEMA
#75
2004. április 04. 01:10
itt jobban láthatod..nem annyira veszélyes sötét..IDE KLIKK !

Itt mega hátso és az oldalso hátso full sötét..a vezetö oldaliak eggyel világosabbak...IDE IS KLIKKKK!
Janika_86
#74
2004. április 03. 00:07
Az egészböl asszem annyit tudtam leszűrni,hogy ha elég pénzed idöd és türelmed van bármit meglehet valósítani.
Smith
#73
2004. április 02. 22:28
Elég sötét, bár ez a fényviszonyoktól is nagyban függ, ez nekem is jó lenne.

Hallottam róla hogy matricarendszám ügyben történtek szigorítások. De végülis mindegy hogy bemész érte az okmányirodába, vagy pedig kiküldik postán, szerintem a lényeg hogy meglegyen.

Fóliában nemtom mi legyen, körbe egyforma, vagy esetleg hátul eggyel sötétebb mint elől? Nézd meg a kocsimat, szerinted?

Mondjuk fekete autón koromfekete fólia nem biztos hogy nyerő, lehet hogy hullaszállítónak néznék... bár kitudja, olasznak olasz, elfér hátul 1-2 hulla... jó kis maffiózó autó
ZEMA
#72
2004. április 02. 21:13
Egyébként már nem adnak kezedbe Matrica rendszámot....az okmány hivatal kérheti ki csak....fél éve még oda adták, de most már nem

a legsötétebbnél eggyel világosabb fóliám ilyen lett:
Smith
#71
2004. április 02. 19:51
Más téma, fólia

Ma voltam 1-2 helyen, és mindenhol adnak papírt, de csak a hátsó részről, az első ajtókról nem, de mindenki természetesnek vette hogy azt is le kell sötétíteni

Mondjuk nyilvánvaló volt számomra, hogy miért adnának arról papírt, amiről mindenki tudja hogy illegális??? Másrészt meg miért tenne olyat ami miatt őt is baszogathatják??? Nyilván nem akar magának rosszat.

Na végül úgy döntöttem hogy hátul lesz majdnem töksötét, az első ajtókon 1-gyel világosabb. Meg amúgy is színezett az üveg, szóval sötétebbnek fog látszani. Remélem kafa lesz :)
Smith
#70
2004. április 02. 19:45
1. Bemész a közlekedési felügyelethez, hogy "D" tipusu rendszámot szeretnél. Biztos megkérdezik hogy miért? Találj ki valamit, nekem az jött be hogy nincs gyárilag kialakított helye a rendszámnak. De lehet még az is hogy gátol a parkolásban, esetleg hogy sportolásra használod az autót, emiatt zavar a nagy bádog rendszám.

2. Ha kaptál engedélyt, bemész az okmányirodába, leadod, kapsz egy szép csekket, befizeted, visszamész, odaadod a forgalmidat, beírják hogy "D" tipusu rendszám engedélyezve, lepecsételik, adnak egy papírt.

3. A kapott papírt elküldöd a plakettnek, akik utánvéttel visszaküldik a matricát.

4. Felragasztod.

5. Elmész a www.carstyling.hu weboldalra és beírod az optikai tuningodhoz hogy "matricarendszám"


Ezekből a legelső pont a legkényesebb, ha azon túljutsz, nyertél. Velem kurvasokat kötekedtek, és magas szintre kellett utat találnom hogy el tudjam intézni. De büszke vagyok, hogy az egészet egyedül intéztem!!!
PelyV(T)i
#69
2004. április 01. 08:55
Megyek felakasztom azt az ügyintéző tyúkot...
Klevi75
#68
2004. április 01. 00:14
Pontosan mi kell a matrica rendszámhoz?
Mi az ügyintézés menete? Kell indokolni, hogy miért akarok olyat?
ZEMA
#67
2004. március 31. 23:25
Ma intéztem 4 Hondára matrica rendszámot..és minden forgalmiba pecsételni kellett...Amikor igazoltatni szoktak az az első hogy a rendör felcsapja a forgalmim idevonatkozo rovatát ..
PelyV(T)i
#66
2004. március 30. 20:55
Azt hiszem ha kötekedni fognak miatta, akkor küldöm egyenesen az okmányirodába...
Nem baj, a papír amin engedélyezték a kocsiba van.
Angyi
#65
2004. március 30. 20:22
Nekem belepecsételték a "D" rendszámot a forgalmiba. Rendőr is amikor igazoltatott, kérdezte hogy benne van-e, mondom igen. Aszondja: "akkor ezt most meguszta", szóval a rendőrök rá vannak állva erre.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6
Összesen 104 találat 6 oldalon