---ULTIMÁTUM!---

aktuális téma
---ULTIMÁTUM!---

Ultimátum? Kemény szó, de az állapot is ami az országban tuning néven elharapódzott. Az ultimátum az enegedélyel rendelkező cégek és hatóságok részéről indul mostmár, a sufnyituning ellen. Mindennemű anyag és műszaki ismeretekkel nem rendelkezők nyúlkálnak bele a tuning szakmába. Elfelejtve, hogy veszélyes üzemről van, szó! A szaktudás hiányt a biztosítók, és KPM is kezdi unni a sokasodó gondjaik miatt. A sok pórúljárt személyről nem is beszélve. Mentek az olcsó ajánlatok után, ami nagyon sokba volt a végére. Ettől sokkal keményebb amikor tömegkarambóllal végződik. ( leszakadó lökhárító) A legnagyobb trauma akkor éri majd az építtetőket, amikor a vizsgán az eredet papírt kérik majd. Amennyiben az EU-s rendelkezések lépnek életbe, onnantól csak TÜV-ös termék kerülhet a verdákra. Magyar TÜV-ös gyártó nem is lesz, hisz a piacukat már most tönkreteték az illegális gyártók. Az ÓLCSÓ árú helyre hozatalára se marad lassan szakember, hisz a fent maradás érdekében, váltanak. Jelenleg is sok be se vállalja a szutykot. Silány alapanyagból, megfelelő rétegzés, kidólgózotság, tartórendszer kialakítás nélkül készülnek. Papír vékony, féltonna, beton elem, szakad vagy töredezik. Egyszóval, minden elismerés a festőknek.----Így alakulnak ki a vezető tunerek az országban. KIVÉVE EGYESEKET! Ezt a tükröt nyíltan odakellett tartani a közelgő nagy évadnyitó buli előtt. Hova tartunk?---- Románia?----Ukrajna? Rengeteg silány termék árasztotta el a piacot külföldről, is. Ott is egy érv a domináns: Profit Ha valaki okul belőle, jó! Ha nem, az se gond. ----Majd fog!!! Addig is róják az utakat a cukormáz verdák.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
CathaVvti
#1370
2008. március 27. 09:55
hm... az elsőt lekaparhatja, én nem fogok hozzányúlni, az biztos...
jo-ce
#1369
2008. március 27. 09:53
Kapják be műbizonylat van rendeljenek be műszakira addig meg leszedem elöl!
Magnat
#1368
2008. március 27. 09:51
Javaslata szerint el fogják venni a forgalmit is
Magnat
#1367
2008. március 27. 09:50
Nem csak Győrött!
EZ EGY ORSZÁGOS FŐKAPITÁNYI TALÁLMÁNY.
Minden rendőr köteles lesz majd ezekért ba..tatni a tolgárokat!
G_E_R_I
#1366
2008. március 27. 09:46
Volt egy kis afférom az egyik ottani kollégával. Persze nem tudta, hogy kolléga vagyok, csak furcsán állt hozzá a közúti ellenőrzéshez, mert megállított valamiért, ami nem tetszett neki az autómon (pótféklámpa, ami tényleg nem túl szabályos, mert felül van 32 piros LED, de alatta meg 3 halvány kék is világít fékezéskor). És enyhén szólva minősíthetetlenül próbált kommunikálni velem. Ha sima állampolgár lettem volna, biztosan felírom a jelvényszámát, és bejelentést teszek az ingyenes vonalon, de így nem tettem.
CathaVvti
#1365
2008. március 27. 09:46
ez a különbség amúgy...
balról jobbra: 50, 35, 20...
Grabowski
#1363
2008. március 27. 09:42
neked könnyebb mint nekem:)
én rámosolygok előállítanak fajtalankodásért
CathaVvti
#1362
2008. március 27. 09:39
majd mosolygok szépen... elől direkt csak 50es,hátul 20as van, eddig még nem szúrtak ki... kopp kopp...
mondjuk ez igy nem olyan durva mintha körbe 5ös lenne
Grabowski
#1361
2008. március 27. 09:37
de győr környékét is :) (csorna, kapuvár, enese)
mer, a hatvaniak is jólelkű kedves fazonok?
G_E_R_I
#1359
2008. március 27. 09:36
Hatvanat kerülje el, aki csak átutazóban van.
Grabowski
#1358
2008. március 27. 09:34
sztem mindenhol:)
de a győri rendőrök sztem nem kimondottan kötekedősek
Magnat
#1355
2008. március 27. 09:12
ÚJABB AKCIÓ A TUNINGAUTÓK ELLEN!!!
A rendőrség akciót hirdet a lesötétített szélvédők ellen!!!
G_E_R_I
#1354
2008. március 27. 08:39
Láthatod, hogy ez nem így van. Én nem vagyok az egyáltalán. Már bíróságra is lehet menni azzal, amiért leírtam az igazat. Egyébként szegény kisleány annyira besértődött tegnap, hogy kiderült, hogy nem is ismer már, így törölt myvipen az ismerősei közül. Legalább kicsit mosolyogtam reggel, mikor megkaptam a mailt.
Egyébként ne érts félre, de még mindig maradt egy megválaszolatlan kérdésem, persze nem Tőled várom a választ, mert nem Neked szólt.
jo-ce
#1353
2008. március 27. 08:31
Jó reggelt! A szárnyam csak igazításra szorult festéssel volt 40 körül egyébként.Az is megoldódott hálistennek.Azóta fasza.Légyszives Geri ne vitázzatok már mindkettőtöket téged is Alexet is rendes embernek ismertelek meg nem kell ez.
Grabowski
#1352
2008. március 27. 08:24
mondjuk képet nem látok, de lehet.
én nem akarok ebbe belefolyni
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Összesen 1610 találat 81 oldalon