Downtown Draggers Subculture

aktuális téma
Downtown Draggers Subculture

hi all! szeretettel várunk mindenkit minden péntek este a lurdy ház hátsó garázsába 8-10ig! 8-10ig dumaparty és 10kor indulás gyorsulgatni! kérünk mindenkit,hogy a parkolóban ne jasszkarizzon,mert ez nem streetracing:-)(és persze a versenyen se)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Funkey_Omi
#178
2004. március 28. 18:52
Atihgt
#177
2004. március 28. 18:47
Én nem bántottam senkit,ugyhogy nincs mit megköszönnöd
Funkey
#176
2004. március 28. 18:29
Én szilárd bácsi lányával szeretnék egyezkedni.
De intézkedek. Amit tudok.
Aztán AtiHGT te meg ne báncsad a núővérkémet....Danke
fazek81
#175
2004. március 28. 17:47
Jaja Funkey, jó lenne ha vmi kellemes időjárást intéznél! Beszéltem Aigner Szilárd bácsival és aszonta, hogy ezt veled kell intézni. De majd megpróbálok én is mindent megtenni, hátha jó lesz!

Na csáó! Fazék DDS
Danika77
#174
2004. március 28. 17:39
Funkey!

Ki ne találd,hogy sose szoktunk gyorsulni!!!
Mert akkor tényleg nem fogunk.
A multkor is mentünk jo párat.
A következő pénteken is megyünk ha jo időt hozol estére.
murinus
#173
2004. március 28. 16:52
Hy Mindenkinek!
Tudom hogy nem vág ide a téma, de itt is lesz, akit érdekel.
Sokan jelentkeztetek már nálam, de még nem elegen
Akinek már él ez a szolgáltatás jelezzen vissza, kíváncsi vagyok azóta mekkora ívben kerülnek titeket a zsaruk

HOGY MIRÖL VAN SZÓ?
Olvasd el!!!

Meg akartok szabadulni a korrupt rendőröktől?

Nem unjátok már hogy belekötnek a Neon-ba LED-be meg amibe még tudnak?
Ha átmentél is a piroson, nem idegesítö, hogy be kell nyalnod neki, hogy ne húzzon be a félhavi fizuddal?
Nem lenne jó egy ügyvéd, aki kimagyaráz titeket a szarból, ha genyóznak veletek?

NEKTEK MENNYIT ÉRNE MEG AZ, HOGY NYOMÓS OK NÉLKÜL NE IGAZOLJANAK A RENDŐRÖK???

Ha megér nektek mindez annyit, mint amit egy jobb sportlégszüröre, vagy egy pár új fékbetétre költenétek, akkor ezt olvassátok végig!
A mi problémánk az, hogy nem tudjuk a rendőrök ellen a jogainkat érvényesíteni, sokan közülünk nem is ismerik őket, ami nagy baj, de van megoldás. Van egy olyan Rt, amely Európában Hazánkat is beleszámítva 16órszágban nyomja az ipart, ez egy olyan jogvédelmi csoport, ami arra specializálódott, hogy a gépjármű tulajdonosok érdekében lépjen fel
minden általad indított kártérítési ügyben.
minden a géped vezetésével összefüggő bűntetö vagy szabálysértési eljárás esetén
minden szervizelési jogvitában
minden vezetöi/forgalmi engedéllyel kapcsolatos ügyben

Most rizsázok egy-két olyan dologról amit elsimítanak:
Hányszor buzeráltak titeket azért, hogy szedjétek le a neont, LED-et? Rosszabb esetben Ők állnak leoperálni, és nem túl gyengéden. Holott tudjuk, hogy ezek nem egészen ütköznek a jogszabállyal. Vagy ha például van egy közlekedési kihágásod. Akkor a zsaru tegyük fel 4.000.-töl egészen 40000.-ig bírságolhat. Ha nem tetszik neki a képed tuti hogy 40 rongyra megvág, ha az Rt. mögötted áll megúszod 4ezerrel. Először is, egy telefont megér, hogy mégis mit tegyél és mit ne tegyél az incidens után(pl.: ne ismerd el a hibádat közlekedési kihágásnál). A lényeg az, hogy perre viszik a dolgot. Minden esetben a felelős szervet, általában a rendőrség az, mit beperelnek, és ha nem 2kilóval mentél át a piroson, nem ütöttél el egy csoport óvodást, ráadásul nem vagy román vendégmunkás akinek mellékesen a csomagtartójában még van fél kiló kokain, akkor tuti meg is nyerik. A bírósági költségeket pedig az Rt. állja. A rendőségnek nem túl kifizetödő, hogy naponta többször beperli őket, ezért aztán aki felteszi az Rt. Matricáját a kocsijára, azt nem is igazoltatják. Úgy kerülnek el, mint a forró kását. Ennek a szolgáltatásnak nincs nagy költsége, és ahogy ismerem a fajtámat, szerintem ennek finanszírozása senkinek nem fog gondot okozni. Éves színten egyszeri összeg, ami kb annyi, mint amennyibe egy jobb sportlégszürö kerül. Azért merem ezt leírni, mert aki igazán ad a tuningra, azzal kötekednek a szervek, akivel kötekednek a szervek, az álldoz arra hogy e csekély összegért profi jogászok intézzék az ügyét.

Hogy miért nem mondom meg pontosan milyen Rt-is? Az egyik ismerősöm ennél az Rt-nél dolgozik. Ha megmondom mi is ez, akkor nem biztos, hogy vele fogjátok intézni az ügyeteket. Nekem ebből pénzem nem származik, csak egy barátnak csinálom a forgalmat.
A baj az, hogy én nem tudom átadni ebben a mailben mind azt amit ez az Rt nyújt, úgyhogy közvetlenül az emberemhez irányítalak majd titeket. Írjatok nekem egy mailt a [email protected] címre, ha látom, hogy komolyak a szándékaitok, megadom a számomat is. Bandákkal szívesebben foglalkozom.

A tuning az életünk, éljük megalkuvások nélkül!

Tényleg csak az írjon akit ez 100asra rédekel!!!

Csáo!!!


murinus
N2O
#172
2004. március 28. 16:49
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=600
faro
#171
2004. március 28. 15:29
csak akkor ,ha másnak is lenne...
fazek81
#170
2004. március 28. 15:27
faro bazze ennyi szabadidőd van???

jó neked....
faro
#169
2004. március 28. 15:01
ha bennevagytok akkor összehozhatunk egy minitalit a jövőhéten.szerdán v kedden...carsylingos minitali.
ha van devetek hozzá akkor beszéljük meg,hogy mikor hol...
Funkey
#168
2004. március 28. 15:00
De nem velünk, és nem nálunk....
faro
#167
2004. március 28. 14:58
fuki..olvass vissza!
ők mindíg gyorsulnak:-))
Funkey
#166
2004. március 28. 14:38
Folyton az ámok futás fiat módra....
phejjj..
Jóisaz. Csak látnám már, hogy a versenypályán is mutattok valamit, nem csak a találkozón, meg a kajáldában.
Atihgt
#165
2004. március 28. 12:48
De csak azért volt ámokfutás mert mi utolértünk és provokáltunk!Ha nem tesszük nyugodtan öregapósan tempózol haza!!!!:)))))))))))))))
Atihgt
#164
2004. március 28. 12:45
Na elmész a picsába te oneintellektuál szihopata!!!!!!:)))))))))
rendyhgt
#163
2004. március 28. 12:26
Csak ok testi lelki jobaratok..ilyen szemponbol ez duo nem trio....tudod az a kulonbseg koztem es Atihgt kozott, hogy nekem csak a kocsim segget fogod latniviva italia
plato
#162
2004. március 28. 01:37
ti testi lelki jobarátok vagytok?

Gabesz tud rola?
Danika77
#161
2004. március 27. 22:44
Most magyarázkodtok mi???
A kajáldába meg jaj és ilyen fáradt vagyok meg olyan fáradt.Azt hazafele meg ámokfutás mi??
A jövőhéten te kerülsz sorra rendy, atit a multhéten lerendeztem.
Danika77
#160
2004. március 27. 22:42
Kifelejtetted hogy király a hangja a verdádnak
swift1.3
#159
2004. március 27. 22:41
ja!
Én is gondoltam leszedem elöl fel az ablakba azt biztosúr most esett le!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 6938 találat 347 oldalon