Downtown Draggers Subculture

aktuális téma
Downtown Draggers Subculture

hi all! szeretettel várunk mindenkit minden péntek este a lurdy ház hátsó garázsába 8-10ig! 8-10ig dumaparty és 10kor indulás gyorsulgatni! kérünk mindenkit,hogy a parkolóban ne jasszkarizzon,mert ez nem streetracing:-)(és persze a versenyen se)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Atihgt
#138
2004. március 27. 19:44
Itt a fiat klubbbbb:))!!!1 kék puntós emberke miatt mentünk haza,me siránkozott hogy esik az eső,és parázott hogy elázik a frizuja:))))))))
Mylo
#137
2004. március 27. 17:56
Mármint nem lerobbanásban lesz részem hanem ezzel a Teammel együtt pörögni!!!
Mylo
#136
2004. március 27. 17:55
Hát gyereke ez valami fergeteges! Én annyira meglepődtem, hnem térek magamhoz! Az nagyon teccik hogy végre egy rendezett, összeállt banda és nem az a sok feltűnési viszketegségben szenvedő ember alkotja ezt a csapatot!!!
A másik: összetartás? Na annál nagyobb dolog nincs egy ilyen rendezvényen, és itt van bőven összetartás és a másikra való fugyelés! Ez volt az első olyan gyorsulásom ahol nem kellett figyelnem a kocsira, hogy mejik örült húzza bele a kézit!!! Nagyon teccet! Már a matrica is fennt virít a kocsin(Hála Fazéknak!!)!!

A másik hála, amit nem tudom hogy köszönnjek meg a csapat "Service Car" -osának azaz Törpének! Köszi még vagy 1000x!! Nem tudom hogy jöttem volna haza!!! De remélem még sok ilyenben lesz részem mint a tegnapi!
Burgee
#135
2004. március 27. 16:33
Sztem meg az este szar volt, mert beleléptem egy pocsojába, sáros lett az új cipőm
Amúgy én már nem voltam gyorson, csak talin, de faszom... minek irogatok? megyek aludni...csááá
Funkey
#134
2004. március 27. 16:30
Jó volt. Attómról alig van kép. Csak 1 amin éppen a Mantát fikázom:)
Jól esett a tegnap esti veretlenség is, meg a hangulat is. Köszönöm mindenkinek az ésszl való viselkedést.
Fiat klub....
Jó volt a vacsi? Lehetett volna csinálni a hangulatot....
Lemaradtatok...
Dj Ringó
#133
2004. március 27. 15:20
Sziasztok!Szerintem is jo volt a tegnap este és reméljük, hogy csak jobb lesz!Végre ugyan az a hangulat van meg mint régen és nem a őskáosz uralkodik!Már csak az időnek kell javulnia!
MaxEL
#132
2004. március 27. 14:35
a "kivál" ban az á az hosszú ü akart lenni de olyan billenytyüm most nincs
MaxEL
#131
2004. március 27. 14:33
De legalább láttam éloben az autódat! A hangján kívál minden tetszik rajta, gratula!
plato
#130
2004. március 27. 14:21
én annyira nem voltam elragadtatva a tegnap estétöl... az esö is esett meg az autom is szar volt....
Ottohoner
#129
2004. március 27. 14:17
Sziasztok!
Itt vannak a tegnapi képek! DDS album! Akit zavar hogy fen van a kocsija az irjon a kocsim oldalához! És tényleg jó volt az este! Föleg MaxElnak aki terephezhetet egy kicsit!!! Én meg mint a hülye szlalomoztam!!
MaxEL
#128
2004. március 27. 14:11
Mindenkit megkérdezek: Nem gond ha felrakok egy-két képet a tegnapiról? Persze szigorúan rendszám,és helyi jellegzetesség-mentes képekre gondoltam.
MaxEL
#127
2004. március 27. 14:10
Gondolom...volt:

Megnézném én is ahogy éppen "jót" csinálsz

Fazék:
Nagyon zsír a dekor!!! Valami hasonlót én is el tudnék képzelni az enyémen.
hunlimo1
#126
2004. március 27. 12:55
Nagy unalmamban én is kinéztem tegnap, először a Lurdyba. Ott páran mondták hogy mennek egy 11.ker Lágymányosi hídhoz közeli helyszinre. Hát odamentem nézelődni kicsit. Majd megkért kedvesen egy Suzukis srác hogy menjek vele, hogy az ott álló emberek lássanak valami jót. Láttak...
Fereg_8V
#125
2004. március 27. 12:04
Hali!

Az időt leszámítva szerintem nagyon jól sikerült a tegnap este, csúszik a 10es, ja ezittnemaz

üdv f
faro
#124
2004. március 27. 11:20
az a lényeg,hogy mindenki biztonságban hazaért tegnap este ebben a rossz időben.
amúgy jhétre hasonló jó hangulatú talit szeretnénk.
üdv all!
faro
#123
2004. március 27. 11:14
hi ati!
szólni akartam nekik v nektek tegnap,de elindultunk és versenyen nem voltatok.
én részemről lezártam a dolgot és remélem,hogy azé megértetek és sorry,ha a lelketekbe gázoltam:-))
a többi arcnak is szólni szoktunk.
na üdv!

atiTDI:-))))))))))))))
ati_TDI
#122
2004. március 27. 11:09
jajj csúnyakisfiúúúk...
Ne legyetek már ilyenek, béküljetek ki széken.
Egyébként mindkettőtöknek van igaza, bár most nem voltam kint, de azért fűzök pár szót az egészhez.
Szóval Faro mostanában kicsit meg van kergyulva, nem tehet erről, papírja van róla. Abban viszont igaza van hogy a talihelyen nemigazán szoktunk gumit füstölni és tiltást fülelgetni. A pályán az más, ott belefér bármi. Ember legyen a talpán akinek nem borul el az agya és nem parkettán tolja neki akár még a kocsik közt is...
Rendy: ezuton kérnék elnézést tőled faro nevében is, nem érdekünk a széthúzás inkább legyünk meg békében és csináljunk fasza gyorsulásokat.
Atihgt
#121
2004. március 27. 11:09
Üdv faro!Lehet hogy igazad van,de ez a jampi stílusú beírás nem fekszik nékem!!!Amúgy meg remélem,hogy a többi "gizdacsávónak" is írtál ilyen építő jellegű beírást,akik ugyanezt csinálták!!!!!!Az átlagoddal kapcsolatban meg nem tudom,hogy mit magyarázol,csak most kelltem fel!!!!!!!!!!
faro
#120
2004. március 27. 10:42
tegnap is gyorsultam...
oks..
én is lezárom és és megkérlek,hogy ne csináljátok ezt,mert nem kell ,hogy kitiltsanak minket mindenhonnan.
rendyhgt
#119
2004. március 27. 10:38
es meg annyit, mar bocs.......fura, hogy teged meg egyszer sem lattalak gyorsulni.....es gyilkolni a gepedet.....(Szigetszentmiklos.....stb)bar lehet,hogy ugy latszik mindig en jartam rossz helyen;)....mert amikor gyorsulasrol volt szo, nem szeretek mas neveben beszelni, de a "kedves" fiatosok mindig ott voltak es csinaltak a "programot".....mig masok csak alltak es beszelgettek.....
ismetlem, nem a hozzaszolasoddal volt a gond....mert igazad volt.......elismerem........hanem a stilusoddal:"gizdacsavo";"ocsisajt"..stb.....de biztosan mas is eszrevette azert esett ennyire az atlagod.......reszemrol lezarva......
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 6938 találat 347 oldalon