Downtown Draggers Subculture

aktuális téma
Downtown Draggers Subculture

hi all! szeretettel várunk mindenkit minden péntek este a lurdy ház hátsó garázsába 8-10ig! 8-10ig dumaparty és 10kor indulás gyorsulgatni! kérünk mindenkit,hogy a parkolóban ne jasszkarizzon,mert ez nem streetracing:-)(és persze a versenyen se)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
FullGAS
#78
2004. március 25. 23:43
K-Man, sorry, nem remlik semmi, kuld el megegyszer pls a lapodat es felteszem. street.racing.hu signup... thx
Gábor
#77
2004. március 25. 21:42
Mikor és hol szokott lenni a találka? Irjon valaki mailt. Köszi srácok.
K-man
#76
2004. március 25. 21:06
Pont erről beszéltem. Már kb. egy éve szeretnék regisztrálni, de nem megy, nem kapok választ, nem történik semmi...
De. Én vagyok az.
Burgee
#75
2004. március 25. 20:53
K-man, ellátogatsz a http://street.racing.hu oldalra, és ott tucc regisztrálni, egy adatlap elküdésével.
Egyébként nem te vagy, vagy voltál Giorgio Armani spanja?
K-man
#74
2004. március 25. 20:25
fullGAS!

Ha olvasod ezt a hozzászólásomat, akkor légyszi válaszolj, hogy miként lehetne engem betenni a tagok közé a honlapon. Igaz, hogy régen voltam már talin, de amikor jártam, akkor sem kerültem fel a listára, pedig jelentkeztem.
K-man
#73
2004. március 25. 20:19
Voltam már kint nem egyszer, csak nyáron többnyire Streetracingre mentem, kizárólag nézelődni, mert a többi haverom is oda ment.
Draggers talikon régebben sokszor voltam, csak már lassan egy éve annak, amikor utoljára voltam.
Kihívtam ati_TDI-t, de nem hiszem, hogy lesz belőle valami, mert az idő is szar lesz és ati is panaszkodott a kuplungjára...
Viszont, ha minden igaz akkor holnap kinézek és viszek magammal egy (leendő?) tagot, akinek hasonló Golfja van, mint az ati-nak, de ez csak 1.6-os benzines.
Extraként jön még Peti 145 az Alfával (1.6 T-spark), aki lehet, hogy fog is gyorsulni, ha talál ellenfelet.
freeman
#72
2004. március 25. 18:16
faro
#71
2004. március 25. 17:07
hali!
küldök mailt holnap.
várunk szeretettel!
Enrico
#70
2004. március 25. 17:03
és NAGYON remélem hog yjó idő lesz
Enrico
#69
2004. március 25. 17:03
hello Frao, küldenél egy mailt ha van vmi konrét? mennék én is. thx
faro
#68
2004. március 25. 15:39
na köcce kokszi!
todmit.írogassál te.úgyse jársz péntekenként!inkább az Eklub.
faro
#67
2004. március 25. 15:28
ha van kedved gyere te ill mylo is rendezőire.
hátha van építő ötletetek és többen talán jobban tudjuk kezelni a népet.
Burgee
#66
2004. március 25. 15:24
Ennyi hülye commentet már rég olvastam, köztük a tied viszi a pálmát faro
Na meg ez a matrica szöveg... PFFF
No comment
Pénteken remélem sokan leszünk!!!!
faro
#65
2004. március 25. 15:23
cs!
ahogy látom mostmár a fórumUNKon!
este megyek rendezőire és holnap megmondom.
mylonak is közölni fogom.
MaxEL
#64
2004. március 25. 14:30
Nha látod freeman már feleslegesnek látom, hogy ennyir írtam hiszen pont a lényeget nem vetted le ezek szerint. Nem a matricáról van szó ahogy ezt monsters is nagyon helyesen mondta, hanem a felfogásról...az viszont tény hogy akikkel eddig találkoztam és faszkodtak utcán, itt-ott azoknak az a bizonyos matrica volt fennt az autóján...ez statisztika, nem fikázás.
Ezért szedtem le , mert a köztudatba is beleivódott sajnos az, hogy ezek a bizonyos emberek akik ilyen felirattal rohangálnak, nem igazán kocsiba valók...mint tudjuk a rosszat sokkal előbb ráragasztják másokra, illetve elkönyvelik magukban az emberek mint a pozitív dolgokat. Olyat sohan me fogsz hallani, hogy egy ilyen-meg olyan gyorsulásos matricával ellátott autó tök normálisan közlekedett az utcán és ez milyen jó, juhéj..

A rossz emlék viszont megmarad. Nha mind1 a lényeg, hogy vannak még normális emberek ahogy látom


Figyu Faro, Pénteken akkor tt lesz a tali ahol mondtad, merthogy a forumotokon most olvasom, hogy ki vagytok onnan tiltva ilyen meg olyan okok (önhibátokon kívül) miatt..?!
faro
#63
2004. március 25. 13:30
szép a kocsid!
remélem eccer meglátogacc inket vele...
lenne egy hasonló ellenfeled:-)
faro
#62
2004. március 25. 13:29
tod...én szokról beszélek akik megveszik a matrinyát boombastikban és kirakják hátulra...
nem vagyok nagydarab és semmi küli a kocsim...
csak ha mellémegyek,ránézek és odalépek akkor illene egy kicsit jáccadozni az utcán,ha nem vészes a forgalom...de erről kéne leszoknom.
RT
#61
2004. március 25. 13:04
Én nem vagyok Street-es, de az érdekelne, hogy mitől fosnak be?
Akkor darab ember vagy, vagy annyira jó az autód?
K-man
#60
2004. március 25. 12:57
Kevés időm van mostanában netezni, de végre megtaláltam ezt a fórumot!
faro
#59
2004. március 25. 12:08
hehe...
amikor én rábrüm,mögös streetesekre azok behúzzák fülüket farkukat és nincs verseny.
igaz,hogy le szeretnék szokni a versenyezgetésekről.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 6938 találat 347 oldalon