C20LET, XE VEZÉRTENGELYEKKEL ÖSSZERAKVA?

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
C20LET, XE VEZÉRTENGELYEKKEL ÖSSZERAKVA?

Szasztok! Arra lennék kiváncsi hogy hallot e már valaki olyanról ha Xe tengelyekkel rakjuk össze a c20let-et. Mi a különbség??

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Atommanó
#13
2008. október 30. 14:53
Azon az autón átok ül...azóta az új tulaj is szív vele...3X összeomlott már a mocija...mondjuk nem is igazán volt hajlandó bejáratni, és a tanácsokat sem fogadta meg, hogy azzal a konfiggal 0.8 bar, 280 Le és akkor stabil marad...
Én sem tudtam ezt anno megállni, csak nekem anno nem mondta senki, hogy mi lesz...mert senki nem vágta a témát...ma már rengeteg emberke van akik tapasztaltak, megjárták a hadak útjá, így tapasztalat lévén ma már okosabban, olcsóbban lehet építeni ilyesmit...
Black Cat
#12
2008. október 30. 14:18
Opelfórumon láttam a kálváriádat,de azé más egyenesben nyomni így...
Atommanó
#11
2008. október 30. 14:13
Igazából ha adott egy c20xe blokkos jószág, akkor dugók, hajtókarok (célszerű csere) új csapágyak, gépműhely, dupla z20let HF tömítés, új vezrlés, kuplung, coolerezés, kipu, turbo, leömlő, fékek, computer, chips, kábelezés, meg pár apróság...kb 1 misi (ha mindent megcsinálsz normálisan akkor felette...) persze határ a csillagos ég...
Váltó akkor még maradt az F18 vagy F20 attól függ mivel volt szerelve...

Ha nem ebből indlulunk ki, hanem egy letből, akkor az adott, be kell rakni, (kérdés mivel adják turbo stb...) coolerezés, kipu, kábelezés, computer, chips, stb...stb...ha F16-os a váltó, na az élből lefogazás...

Szal sokféleképp el lehet indulni, sokféle lehetőséggel...gyári dugó, erősebb wössnerek, eagle hajtókarok, vagy sima let...szal lehet lövöldözni az ezreseket csúnyán...
Black Cat
#10
2008. október 30. 14:03
Gondolkodám rajta naon,mert azt még mindig lehetne legalizálni.Mennyibe állna most meg egy átfaragás?
Atommanó
#9
2008. október 30. 13:56
Kinek lenne jó az, ha én leírnám, hogy hogy csináltam 5 évvel ezelött amikor még senkinek fingja sem volt erről a hogyan dologról, én meg zsákszám locsoltam a lóvét a projektbe...
Ma már az ötöde összegből meg lehet csinálni, amit én annó drágáért, összeszórtam...majd ócsóééé eladtam...
Wantedvic
#8
2008. október 30. 13:50
jah elnéztem egy éve igen...
Wantedvic
#7
2008. október 30. 13:50
sőőt már régen turbósította a Vekit ahogy elnézem
Black Cat
#6
2008. október 30. 13:49
Te meg igazán nyithatnál egy hogyan miből és mennyié faragjunk xe-ből letet topicot!
Atommanó
#4
2008. október 30. 13:34
Wantedvic
#3
2008. október 30. 13:31
bár már egy hónapja nyitotta a topicot
Wantedvic
#2
2008. október 30. 13:27
Az Xe szívó oldali tengelyét szokták LET-be rakni, mint egyfajta "tuning"
Zozo1
#1
2007. november 16. 19:47
Szasztok!
Arra lennék kiváncsi hogy hallot e már valaki olyanról ha Xe tengelyekkel rakjuk össze a c20let-et. Mi a különbség??
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!