Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
BuXY
#80
2004. február 13. 23:55
Lehet több képet is berakni!

Amugy, JAva: AZ XP-ben félig medig van Java! Ha nem service pack egyes, akkor elvileg alapból nincs. NOdeha, letölti valaki A SUN-tól, akkor azt hásználja, csak a böngészőben kacsolja ki a Microsoftos Java MAchinet! Mert akkor a kettő összeakad és van nagy fakk!
Service pack 1-ben elvileg van java, de az is hulladék. Érdemesebb a fentebb irt verziót használni.
Lassan jön a Service pack 2, abba még rosszab lesz!!
kacsa
#79
2004. február 13. 23:45
java, java, java

Ha ezt a helpdesk temakort nezegeted van valahol egy csetes tema, abban van link hogy pontosan melyik kell...
Virus1
#78
2004. február 13. 23:29
Idaig en ahany XP-s gepen probaltam egyikensem indult el, vagy kerte, hogy szedjem le a javat vagy bejott a chat es a banneren kivul semmisem jelent meg.
Egyeb minden fekete volt.
GáBor
#77
2004. február 13. 23:12
Ha magamra kattintok nem az én adataim jönnek be,hanem vmi bmw-s srácé!!!
Sréc
#76
2004. február 13. 19:12
Sréc
#75
2004. február 13. 19:12
Nálam is XP vanmés megy a chat
rhantos
#74
2004. február 13. 19:10
Ismét egy javaslat, az arénában lehetne egy ilyen forum szerűség ahol mindenki beírhatná az aranyköpéseit
BGY
#73
2004. február 13. 13:30
Cserélned nem kell, mert nekem is XP-m van és be tudok lépni a chatra. Nézd meg lehet, hogy a tűzfalad nem engedi
Virus1
#71
2004. február 13. 13:19
Nekem XP van a gepemen es nem tudok belepni a chat-re peddig letoltottem a javat es megse megy ha van valami otletetek, hogy hogytudnek belepni akkor kerlek szoljatok. Csak epp azt ne mondjatok, hogy csereljek Windows-t mert az nem fog menni.
Virus1
#70
2004. február 13. 13:18
Nekem XP van a gepemen es nem tudok belepni a chat-re peddig letoltottem a javat es megse megy ha van valami otletetek, hogy hogytudnek belepni akkor kerlek szoljatok. Csak epp azt ne mondjatok, hogy csereljek Windows-t mert az nem fog menni.
swift1.3
#69
2004. február 12. 22:38
Hali!
Holnapi párbajnál a kadett gsi saját magaellen megy!Az gáz??
Gondoltam szólok!
Quad
#68
2004. február 12. 22:35
Kedves Mareek, idézek az aréna szabályzatából:

"a kihívott autó 1 napig védettséget élvez, viszont lehet aznap kihivó, a kihivó autó pedig 1 napig nem hívhat ki új embert, csak őt hivhatják ki. "

Ha jól látom Te tegnap kihívó voltál. Szóval ha éjfélig nem harap rád senki, akkor holnap már menni fog.
Tessék művelődni beírás előtt
csiatt
#67
2004. február 12. 22:34
Üdv!

Nem hiba, de szerintem a User autókat lassan típus szerint lehetne csoportosítani (legalábbis az Alfáknak egy külön mappát nyitni), mert lassan nagyon gáz megtalálni valakit olyan sokan vannak.
rhantos
#66
2004. február 12. 22:07
Csak egy ötlet nem hiba, a hozzászólásoknál lehessen esetleg több képet is felnyomni egyszerre.

Köszi
Mareek
#65
2004. február 12. 21:36
tudom ez után biztos mindnekinek minden ki lesz az egész családommal, DE ÉN SEM TUDOK KIHÍVNI!!!
Mareek #2
#64
2004. február 12. 21:32
sziasztok!
nem tudna segíteni nekem valaki? mert a kihívás nem megy.. Pedig szegény kis Stilomat meg kellene védeni.
Mareek
#62
2004. február 12. 21:20
De meghtudod, csak előtte még töröld a temp és temporary internet files mappák tartalmát! Nálam ez segített, de ne ilyedj meg, még így is elég makacs marad!!
Quad
#61
2004. február 12. 21:05
Hello
természetesen orvosolva lesz, egy kicsit viszonz még ottmarad hogy lássuk mi lesz vele. Ha valakinél fennáll még ilyen gond írja meg plíz!
Imádom ezt a topicot
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon