Hibákat ide írjátok!

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Hibákat ide írjátok!

Mielőtt leírod amit találtál, nézd vissza a friss kommenteket, elég ha ugyanazt a hibát csak egyvalaki jelzi. Ha nem kapsz rögtön választ, akkor vagy éppen nincs admin a közelben, vagy dolgozik a problémán.

Ha ugyanazt többször írod le, akkor sem fogunk tudni hamarabb segíteni, viszont a sok komment miatt lehet hogy más problémáját nem vesszük észre. És ami a legfontosabb:

CSAK AZ OLDAL MŰKÖDÉSÉVEL KAPCSOLATOS HIBÁKAT ÍRJÁTOK IDE!

Frissítés infókAz oldalon már több helyen feltűnő v5.0 rendszer jelenleg tesztüzemben fut. Várjuk visszajelzéseiteket, észrevételeiteket vele kapcsolatban!

Vélemények a változásokról:
http://www.carstyling.hu/forum_shower.php?id=6814

Segítségkérdés előtt olvass, akár itt, akár a 'Segítség' menüben, akár Quad blog-jában:
http://www.carstyling.hu/blog_shower.php?id=128

Ha bármi eltűnt; vagy ottvan, de nem kellene :), akkor frissíts és ments! Képeknél FRISSÍTÉS, majd VÁLTOZÁSOK MENTÉSE.
Ha az oldalad problémázik, akkor Autóm adatai, és MÓDOSÍT.
Ha szétcsúszott az egész oldal, vagy nem azt látod, ami valójában ott van (pl. főképcsere), akkor törölj Cookie-kat, frissítsd a böngésződ! F5 vagy CTRL+F5

KOMMENTELÉS:
3.6 Firefoxra frissítve minden ok.
I.E. frissítve minden ok.

Lehet hogy:
- Előugró ablakokat engedélyezni kell a böngészőkben!!!
- Ha kell a biztonságos helyekhez hozzá lehet adni a www.carstyling.hu-t.
- A java-t engedélyezni kell!!

és ami a legfontosabb casht törölni!!!
Jelenleg felvett hibák - javításra várók- User Autó képfeltöltés gomb némely böngészőkben nem üzemel, de a régi jó!
Régi képfeltöltő oldal: (Csak mert a lábléc valakinek belelóg) http://www.carstyling.hu/more_pic2.php

- A képelnevezésekben nem használható az idézőjel (").

- User galériákban nem mindenhol jelennek meg a képek

- AZ AVATAROK MÁR KIKAPCSOLHATÓK AZ USER AUTÓ OLDALAKON! Ha valakit zavar: módosítás gomb, és a megfelelő checkbox.


Akinek baja van az oldallal és fagy, annak a flash plugin működik hibásan a gépén. Megoldás:
Flash újratelepítése, frissítése ... Win frissítése megoldás lehet.


No hiba - elvileg


Facebook gomb eltüntetése #39124 komment

1. "autóm adatai" gombra klikk
2. lejjebb görget
3. témába passzoló jelölőnégyzetre klikkel




Aki még hisz a FUN-ok törlésében, és az aréna megszüntetésében, az IDE írjon!
Több ilyen jellegű kommentet NEM várunk ide!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
N2O
#160
2004. február 17. 22:43
BuXY
#159
2004. február 17. 21:32
Nekem se működik, már rég óta.
Mit ir ki?
Át lehetne keresztelni az oldalt lassam, az összes gyári autó itt fog diszelegni és lassan átláthatatlan lesz az oldal.
livetorace
#158
2004. február 17. 20:44
helloka! az volna a problémám, hogy nekem nem működik a chat. Lehet, h csak nekem, nem, de akkor meg mié'?? HELP!
XJS
#157
2004. február 17. 20:38
Ennel az autonal ugy latszik, mintha parbaj alatt lenne, de az arenaban nincs. A holnapiban sincs. Most akkor hogy van ez?
DonGTI
#156
2004. február 17. 07:09
ez engem is bosszant, emrt a 100dik heyl kötnyékéről annyian jönnek fel hogy egy párbajjal max 3 helyet tudok előrejöni a 81- voltam kihivtam a 72-et a (71. védett volt) nyertem bekerültem elé és lettem 78 :)
vargazotya
#155
2004. február 17. 04:06
"A top 100-on kívüli user bárkit kihívhat, aki maximum 50 hellyel előrebb van nála..."

Akkor hogy is van ez?
HGT a 108., Én az 56.

Na mindegy, irány az aréna!
MaxEL
#154
2004. február 17. 01:57
Jó nem bántás képp írtam, hanem télleg, elismerem, hogy sok a problem, azért ...szal érted
Rookie
#153
2004. február 17. 01:52
URAK!

Miért nem találom a kihívás gombot? Úgy hallottam nem egyedi a dolog...
Mit kellene tenni ?
Köszönöm Urak
Qvik
#152
2004. február 16. 22:20
Bocsi, de tényleg jobb ha küldesz egy mailt az info-ra
MaxEL
#151
2004. február 16. 22:16
Komment írás után még mindig a kezőoldal jön be és persze maradt a kihívás problémám is....de inkább írok mailt így úgyse válaszoltok, túl sok a problem..
MrFly
#150
2004. február 16. 21:22
Üdv!
Ha irok akárhová egy comment-et, akkor megáll minden és loginolhatok be újra.. miért van ez?
Baliszoft
#149
2004. február 16. 20:24
Meg mindig nem stimmel valami a galeriaknal, a "100 galeria/oldal" nem mukodik jol, az "osszes galeria/oldal" meg bugzik teljesen.
Zsuga
#148
2004. február 16. 20:01
Köszi kacsa
csiga
#147
2004. február 16. 19:58
ez van na majd holnap adunk nerkik
p@CEmaker
#146
2004. február 16. 19:35
Jólvan tulajdonképpen nem is az a baj hogy csak egy csillagom van hanem hogy szavazáskor csak 1 pontot tudok adni, pedig szerintem elég régóta erre az oldalra járok naponta többször is.

Amúgy semmi gáz nincs.
Sr
#145
2004. február 16. 19:29
MaxEL
#144
2004. február 16. 19:22
Norbi neked a csillag a fontos, vagy, hogy aktív résztvevője légyél a társaságnak?! Mert ha a csillag, akkor jobb ha meg se szólalsz!
MaxEL
#143
2004. február 16. 19:21
MÉG MINDIG NEM TUDOK KIHÍVNI SENKIT, MERT NINCS OTT A "KIHÍVOM" GOMB! És nem azért mert ma pont védett vagyok a szabályok szerint, mert előtte se tudtam
Norbert
#142
2004. február 16. 18:50
Mégis mennyit kell dumálni ahoz hogy legyen egy csillagom????
kacsa
#141
2004. február 16. 17:59
Minden ujonnan jovo user parbajozik masnap. Á lá harcosok klubja
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 41557 találat 2078 oldalon