Átvertek az adok/veszekben...

Témakör: Real life
aktuális téma
Átvertek az adok/veszekben...

...ha más is járt hasonlóképpen bármivel akkor ez jó topic lehet ahhoz hogy megbeszéljük vagy akár elvegyük azok kedvét akik szeretnének próbálkozni hasonlóval....

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
István hdg
#1307
2012. november 16. 12:27
Írtam a srácnak:
"Hello!
Nem privátban írom, hogy mindenki lássa a következőket.
Vettem tőled összesen 10db gumit. EGYETLEN EGY SEM OLYAN, MINT AMIT MEGBESZÉLTÜNK!!!
A szüleim autójára kértem 4db 185/65R14-es télit, küldtél helyette 2db 165/70R14-et és két darab 175/65R14-et...Miért? Ezekről azt mondtad, hogy nagyon szép állapotú gumik, most bontottam ki mindet, mert a az egyik gumi gyanús lett, ezek olyan messze vannak a széptől, mint Makó-Jeruzsálem.
Kértem 4db 225/45R17 nyárit, küldtél 4db agyon és félrekopott 205/50R17-et....Miért? Ki kérte ezt? Miért hulladék gumit küldtél?
Kértem kettő darab 195/45R14-et. Mondtad, hogy van, de KICSIT félre van kopva az egyik. Jött két darab 195/45R14, használhatatlanul félrekopott gumi.
Szerintem hívj fel, hogy ezt megbeszéljük addig, amíg a vérnyomásom nem túl magas. Mondtam, hogy külföldön dolgozom, csak mostanában érek haza, hogy megnézzem. Sajnos édesanyám nem ért az autógumik méretéhez, nem tudta, hogy nem passzolnak."

Azóta beszéltem a sráccal és állítása szerint kedden feladta a 4db téligumi. Ma vagy hétfőn, ha nem jön gumi, küldöm rá a NAV-ot, a fogyasztóvédelmet és ami még eszembe jut. Ha ilyen korrekt volt, én is tudok az lenni.
Gyuszo
#1306
2012. november 16. 12:23
István hdg
#1305
2012. november 16. 12:22
Az egy dolog, hogy a gumik állapota közel sem takarja a megbeszélteket, dehogy 10-ből 8-nak még a mérete is rossz....
Gyuszo
#1304
2012. november 16. 12:18
István hdg
#1303
2012. november 16. 12:18
Az ér, ha itt, mármint a cs-n keresztül vettem 10db használt gumit és át lettem baszva?
Nevemsincs
#1302
2012. november 16. 12:05
Noise
#1299
2012. október 17. 14:58
akkor jöhetnek a hivatalok focizni...
LMG
#1298
2012. október 17. 14:55
Stimmel a dolog,hasonlót ajánlottam a srácnak,de nem hajlik a dolog felé,a felszerelésről papír van,meg vagy 10tanu,ami xar az szar!
ss16v
#1297
2012. október 17. 14:54
Én már jeleztem alább:
"Egyébként szerintem erre a gumis témára pont van egy fórum, ott kellene folytatnunk (ez mindenkinek szól), mert még a végén bannolva leszünk, kezdünk távolodni a témától"
Noise
#1296
2012. október 17. 14:47
már megint gumis fórum lett, mikor kurvára nem ez a topic... ha máshol reklamáltok az offért, akkor itt miaf**** csináljátok?!
szóval, barátom...szépen felhívod a tulajt, hogy akkor esetleg inverz árucsere fog történni... ellenkező esetben az oldal üzemeltetői felé nyugodtan jelezheted az esetet. mindemellett beballagsz valamelyik showhivatalba, lehetőleg első körben a rendőrséget ajánlanám, hiszen nem azt az árút kaptad, amit előzetesen megbeszéltétek, amit a gumis, mint tanú, bizonyítani tud, hogy fos volt a cucc... innentől meg csalásnak minősül amit a srác csinált. mindezt elmeséled telefonon a srácnak, és ha van egy kis esze, megegyeztek valami okosban... a pénz egy részét/vagy az egészet visszakapod, a gumikat meg odaadjátok egy gokart pályának, mert másra nem jó...
ss16v
#1295
2012. október 17. 14:42
Aláírom...hihető az állításod
ezért is írtam kicsit részletesebben, hogy milyen körülmények között tapasztaltam
Én mondjuk télire Matadoron kívül nem teszek mást...lehet ciki-égő...de ez bevált nekem, eltérni nem szeretnék tőle.
Nyárra most Kormoran van...nem egy fullos papucs, de a célnak átmenetileg megfelel
Adam Vito
#1294
2012. október 17. 14:38

Négy új prémium gumi 180ezer, de 5 évig gondtalan autózás, ha egyéb dolog nem vágja ki... Közel 10 éve autózom, egyszer volt deffektem, úgyhogy az az álíltás, "deháthadeffekt" az nem köt le nagyon... akkor vesz az ember másikat és pont.
De én is úgy vagyok vele... nem túl márkás, minőségi abroncsot csak akkor,ha átmenetileg nincs pénz jobbra muszáj 1-2 szezont kibekkelni valahogy...
Mellesleg használt 3 éves Michelin Pilot Primacy-kat tettem fel éveken át... 40ért... és nem evődtek meg, nem repedtek és hasonló urban legendek közül egy se volt...
YELLOW
#1293
2012. október 17. 14:20
ezek a gagyigumik azért tűnnek úgy, mintha tapadnának, mert puhák. kb negyed annyit tudsz velük elmenni. némelyiknek eleve mintája sem elég mély új korában, sokan meg a túl mély mintával kompenzálnak. de ezk a a gumik csak málnak szét. ami olyan faszán tapadt esőben nézd meg száraz forró aszfalton. vagy ott a bárum brávúris, amihez tényleg bravúr kell, esőben halálos.
nem lenne itt gond, de kicsit amúgy a márkás gumik is túl vannak árazva.

aki meg ilyen szarokat vesz, hát viselje a következményeit. az is lehet, hogy a gumis volt fasz és szarul rakta fel. a legtöbb gumi ilyenkor lesz szálszakadt. persze a gumis kapásból mást állít. szóval én azt mondom itt a legnagyobbat a vevő hibázta. én sem adnám vissza a pénzt, mikor nem tudom hogy akarták felrakni.

gumi vétel személyesen és mindkét fél legyen ott a felszerelésnél. ez a biztos.
ss16v
#1292
2012. október 17. 14:09
Jó viccet félretéve, azért nagy görénység Reméljük kiugrik a szíve az energia italtól, és valami kóbor rühes róka elszalad vele
Becn
#1291
2012. október 17. 14:05
Látod benne annyi nem volt h ha már átbaszott ilyen jó tanácsot adjon
ss16v
#1290
2012. október 17. 14:00
Az fain!
Én az ilyeneket az üdítő mellé szoktam kapni az OMV kúton...múltkor valami szilikon karkötőt dobtak utánam...

Amúgy meg egyszerűbb ha egy kindertojás felébe töltesz zöld festéket, kiborítod az adott területre, majd azzal a kacsatollból készült ecsettel, amivel a lángosos a fokhagymát csapatja a termékre...végighúzod jobbra-balra mozgatva!!! Aztán csak fekete kontúr és kész a MONSTER embléma
ss16v
#1289
2012. október 17. 13:57
Persze-persze!! Ezért írtam, hogy rengeteg tényező befolyásolhatja egy gumi megítélését! De remélem, hogy balesetmentes kilómétereid lesznek vele, gumimárkától függetlenül
Becn
#1288
2012. október 17. 13:57
Engem is átbasztak annak idején monster matricával,lehúzott 2000Ftról a gyerek,de hát költse BIBRÁÁTORRA a buzija ha 2000ftért képes átbaszni az embert
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 1307 találat 66 oldalon