Balesetek, DURVA !!!!!!

Témakör: Real life
aktuális téma
Balesetek, DURVA !!!!!!
Őszi vezetési jótanács!
VIDEO, aquaplanning, azaz amikor felúszik az autó nagy esőben és irányíthatatlanná válik
Aquaplanning- nak hívja az angol. Arról van szó, hogy a gumik úgy vannak készítve (mintázva), hogy esőzésben gurulásnál a tapadó felület által kinyomott vizet elvezetik, kilökik a gumi alól. Azonban mindegyiknek van elvezetési képesség határa. Amennyiben az adott sebesség magasabb egy bizonyos értéknél, úgy a gumi bemarásai már nem képesek elvezetni a vizet, létrejön az aszfalt és a gumi tapadó felülete között egy vízréteg, amelynek következtében a jármű "felúszik", és irányíthatatlanná válik.


Vizes, síkos úton vezessetek óvatosan, autópályán is mérsékeljétek a sebességet!


videó

Ne vezess:
-ittasan, kábítószerrel

videó
videó
videó


http://www.frederiksamuel.com/blog/2006/02/icbc-counterattack.html


-biztonsági öv nélkül (az utasokkal is köttesd be)
-túl fáradtan
-túl gyorsan

ne basztasd a telefonod

A HALÁL FIGYEL: a halál pillanata
Ne előzz felelőtlenül!
Ne vezess gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod követni tud... senki sem szent, a legtöbben 90 helyett 100-110-el mennek ott, ahol az útviszonyok megfelelőek, és a jármű is az.. a bajok nem itt kezdődnek. Az esztelenség ennél többről szól.

"Gondold csak el, milyen is lenne egy emberélet és a világ a baleset esélye nélkül? Milyen pökhendin magabiztos lenne, milyen szemérmetlenül gőgös és fennhéjázó! Nem, a baleset lehetősége ott lappang minden pillanatodban, a tárgyak, a helyzetek, az emberek, a vegyi anyagok, a statikus és fizikai képletek: mindez ellened is van. Tehát vigyázz. Ne aggályosan vigyázz, hanem emberi rangodhoz illően, komolyan és tárgyilagosan, nagyon figyelmesen. S mindig tudjad, hogy nem a világ ármánya tört önkényesen ellened, mikor a baleset bekövetkezik, hanem te voltál gyönge, lusta és kicsinyes. Nincs autóbaleset. Csak te vagy, s az autó és a világrend."

langlovagok.hu
Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
BIGIMI
#33
2004. szeptember 19. 11:56
BIGIMI
#32
2004. szeptember 19. 11:56
Hozzászólás törölve -- admin
BIGIMI
#30
2004. szeptember 19. 11:54
BIGIMI
#29
2004. szeptember 19. 11:54
EZ EGY IMPREZZA VÉGZETES SZÁGULDÁSA LESSZ 7 KÉPPEL !!

DURVA LESSZ ,DE ELRETTENTŐ,HOGY MI MARAD AZ AUTÓBA ÜLŐ EMBERBŐL !!
akta01
#28
2004. szeptember 19. 11:50
én mindig bekötöm magam, még ha csak 10 méterre megyek is, anélkül nem érzem magam jól a kocsiban. Akinek ez ciki, az nézze meg a képeket, aztán gondolkodjon el azon, hogy nem cikibb-e ha leszakad a feje, vagy stb...
BIGIMI
#27
2004. szeptember 19. 11:49
ÉPPEN AKARTAM MONDANI,TE BÉEMVÉS MENŐGYEREK,HOGY NE KÖSD BE MAGAD
akta01
#26
2004. szeptember 19. 11:48
Topic az örökkévalóságnak
BIGIMI
#25
2004. szeptember 19. 11:47
NEMTOM,MENNYIRE TÁTSZIK A SOFŐR A KÉK FURGONBA,MEG VAN FORDULVA A TESTE,MÁR AMI MARADT BELŐLE,FEHÉR ING VAN RAJT
Gizmo
#24
2004. szeptember 19. 11:46
Jahh, én soha nem kötöm be magam , egyszerűen azért, mert zavar az öv. A légzsákos kormányt is kibasztam a kocsiból, nem azért , mert fasza gyerek lennék, csak azért, mert nem tetszett, a mostani MOMO jobban bejön.
Ez nem "menőség" vagy " lazaság" vagy akármi , egyszerűen szarok minere, ami szarul néz ki, vagy kényelmetlen.
Sanyi00
#23
2004. szeptember 19. 11:43
Én is be szoktam magam kötni városban is.
Gizmo
#22
2004. szeptember 19. 11:42
BIGIMI perverz topicja..

Broáf. mellesleg ezeket már vagy egy éve láttam, újíts!
BIGIMI
#21
2004. szeptember 19. 11:41
ÉN SOHA NEM KÖTÖTTEM BE MAGAM !

MERT TUDJÁTOK,ÉN VAGYOK ANNYIRA "FASZA" GYEREK HOGY REST AZ ÖVET HASZNÁLNI !

AMÍG,NEM LÁTTAM EGY BALESETET KB 2m TÁVOLSÁGBÓL,UGY HOGY MÉG NEM VOLTAK A HEJSZINEN A RENDÖRÖK,MENTÖK,A MENTÖNEK MÁR FÖLÖSLEGES VOLT !Ű

VÁNAK ÜTTKÖZÉS 100 AS !!!!!!!!!

EMBEREK !!!! 100 AL !!!!!!!!!!! NEM TÖBBEL,ÖV NÉLKÜL !!!!!!!!!!!!!

A KORMÁNY A FASZI MELKASÁBA VOLT BEÉPÜLVE,ÉS VÉRES ARCAL, TÁTOZTT SZÁJJAL OTT VOLT SZÖRNYETHALVA A KOCSIBA !

AZÓTA,A VÁROSBA IS,DE ORSZÁGÚTON,MINDÍG BEKÖTÖM MAGAM !!!!

NEM A RENDŐR MIATT,HANEM MAGAMÉRT !!!!!!!!!!!

PILL,AUTÓS BALESETEK KÉPEI
Luise
#20
2004. szeptember 19. 11:41
söt! az a lové, ami a birságra megy, ha zsaru kiszurja, hogy nem vagy bekötve, az mehet a tunyingra is!
Luise
#19
2004. szeptember 19. 11:40
teljes mértékben egyetértek!!!
Crampus
#18
2004. szeptember 19. 11:36
Te jó ég...
Ezek után(bár nem sofőrbalesetek ezek) talán mégse ciki az, hogy ha kiérek a városból, bekötöm magam...
sokan megmosolyogtak már miatta, de talán mégis jobb így...
BIGIMI
#17
2004. szeptember 19. 11:34
Hozzászólás törölve -- admin
BIGIMI
#16
2004. szeptember 19. 11:34
A 6 OS KOMMENTEN VAN AZ A KÉP !!!
BIGIMI
#15
2004. szeptember 19. 11:33
Hozzászólás törölve -- admin
Luise
#14
2004. szeptember 19. 11:33
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 49113 találat 2456 oldalon