E-Matrica 2015.01.01 ->

Témakör: Real life
aktuális téma
E-Matrica 2015.01.01 ->

Mivel minden gépjárművet vezetőt érint új év alkalmával kezdődően, úgy gondoltam itt meg tudunk vitatni minden leheteséges kérdést! Ui.: BUÉK! E-Matrica

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
PapaMaci
#529
2015. január 07. 21:39
Tényleg filozófiai magasságokba léptél
De magam sem tudtam volna szebben leírni. Egyenként tényleg letörnek.
Amikor 1.5 hónapon keresztül nem tudta az ocsmányiroda átírni a kocsimat, akkor már én is csak könyörögtem, hogy legyen valami, de minden nap kitaláltak valami új dolgot, hogy még ezt, még azt. A végére belefáradtam.
AirWick
#528
2015. január 07. 20:57
A helyzet nem egyszerű.. az szerintem, ahogy eddig mentek a dolgok nem lesz kifizetődő, erőszak mindig erőszakot szül ésatöbbi.. Jó vezetőt találni még nem is lenne lehetetlen küldetés, hiszen sokan gondolkodnak már másképp és mások az értékek. De más zenekarban játszani és más 1ként kiállni egyedül hangversenyt adni.
Ha meg vezető nélkül, akkor a tömegnek egyként kell gondolkodnia, éreznie, mozdulnia.. Ehhez olyan közösségi kommunikációnak kéne lennie,.. amit most még nem lehetne összehozni.. Szvsz kell vezető, még ha nem is tökéletes, úgysem 1 nap alatt lesz megváltva a világ, csak átmenetekkel. Ideiglenes átmeneti hatalommal, a nép által felruházva.. amíg szükség van rá. Vagy,..?
g mk3
#527
2015. január 07. 20:42
Talán pont ez a baj. Mindenki vár valakire, aki mögé oda lehetne állni, ahelyett hogy mindenki odabaszna az asztalra és kiállna saját magáért.
PapaMaci
#526
2015. január 07. 20:17
Az a baj, hogy ez is hőbörgésszagú. Nincs ember, aki mögé oda lehetne állni.
AirWick
#525
2015. január 07. 20:07
Nem baj ha nem érted, valszeg nem Neked szólt és ezért Mások dolgába meg aki beleüti az orrát úgy hogy nincs hozzá köze, az a kibic Meg ne sértődj, én sem teszem
Jaden Smith-t és a munkásságát nem ismerem, de ha Te mondod,.. a Te szemszögedből biztos igaz
Piet_
#524
2015. január 07. 19:00
Tanulságos íromány arról amiről itt az elmúlt napokban beszélgettünk összefoglalva egybe. aki nem szeret olvasni az bele se kezdjen, (elárulom hosszabb mint a napi tv műsor...)
slcr
#523
2015. január 07. 12:27
Már nagyon régen hallottam utoljára valakit ennyire mesterkélten fennkölt módon semmit nem mondani.

Kicsit beleolvasgattam a kommentekbe...
Eleinte úgy tűnt, mintha pedagógiával foglalkoznál, aztán olyan filozófiai magasságokba sikerült emelkedni, hogy azt még Jaden Smith is megirigyelné

Egy parttalan gondolat összevetés lezárásaként:
Ha sikerül elég embert meggyőznöd, hogy helyezzék háttérbe önös érdekeiket a stratégiai célok, és az össz társadalmi értékteremtés érdekében, én leszek az első, aki javasolni fog egy új igazgatási szervezet élére, hívják majd akkor bárhogy.

Sajnos én esendő vagyok, hasonlatos, mint egy kutya, amelyik azt gondolja, hogy a kéz, amely hatszor megütött, hetedszer is csapást tartogat.
Tudod: bizalom. Alanyi jogon nem jár.
PapaMaci
#522
2015. január 07. 09:49
Csak én nem tudok nevetni rajta.
vik011
#520
2015. január 07. 08:58
...és ezt 100milliárd HUF-okkal is eljátszották a visszamenőlegesen bevezetett ágazati különadókkal.
AirWick
#519
2015. január 07. 08:55
PapaMaci
#518
2015. január 07. 06:40
Van annyi munkám, hogy nem kell sokat gondolkoznom ilyeneken! Épülnek az autóim is, csak nem tudom, mdlyikre mit vegyek
AirWick
#517
2015. január 07. 00:28
Az tényleg durva.. Ami történt megtörtént, változtatni sajnos semmin sem lehet, még az előző mp-en sem, nem hogy évekkel ezelőtti dolgokon. Ilyenkor értelmet tenni az érzelem mögé a legnehezebb, viszont ha sikerül azzal sok kellemetlenséget kerülhetsz el. Vagy ha még nem tetted akkor ki kell adni, felidézni és beleadni azt ahogyan akkor érezted magad. Elhagyatott erdőszélek javallottak. Viccen kívül.
PapaMaci
#516
2015. január 06. 23:42
Akkor még csak sárga (alacsony) és zöld (elfogadható) környezetvédelmi plakettek voltak. Tavasszal hoztak egy törvényt, hogy télen (okt. 20-márc. 8 között) Csak a zöld plakettes autók mehetnek a Hungária körúton belülre. Mivel elég sokat járok be, a golfom meg sárga plakettes volt, vettem egy zöld plakettes kocsit, ráköltöttem, amit kellett, majd ősszel hatályon kívül helyezték a törvényt. De ezzel még nem ért véget a megaláztatásom, mert még abban az évben megszüntették a zöldkártya intézményt, és átvariálták a a környezetvédelmi plakett rendszert, tavasszal az első vizsgámnál ráqrtak egy fekete plakettet, mondván, hogy '96 előtti gyártmány. Na akkor majdnem perre mentem a magyar állammal. Szóval habókra megvetettek velem egy kocsit.
AirWick
#515
2015. január 06. 23:31
PapaMaci
#514
2015. január 06. 23:25
Már hogyne? Meg akarta változtatni az egészségbiztosítást.
PapaMaci
#513
2015. január 06. 23:19
Én a fővárosban élek, de mivel nem vagyok hajlandó BKV-ra szállni, kocsival meg nem lehet a belvárosba se bemenni, sem parkolni, van, hogy 3 órát sétálok egy nap.
PapaMaci
#512
2015. január 06. 23:17
Nekem ilyen "hozunk egy törvényt, majd hatályon kívül helyeztük" megoldással 2009-ben kihúztak majd 2 millát a zsebemből. Szintén autós törvénnyel.
PapaMaci
#511
2015. január 06. 23:16
Van valahol egy kép róla, hogy egy ősöreg csotrogánnyal jár Minden elismerésem az övé!
AirWick
#510
2015. január 06. 22:58
Nincs ez még annyiban hagyva Csak hirtelen lett bevezetve, de ezzel is magukkal toltak ki.. és mi lesz ha visszavonják és már csomóan megvették a matricákat?
Vagy ha visszavonják, úgyis a nyakunkba varrnak vmit, addig meg kitalálják hogyan ne lehessen megvétózni.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Összesen 709 találat 36 oldalon