Megbüntetett a rendőr

Témakör: Real life
aktuális téma
Megbüntetett a rendőr

Problémád akadt a rendőrséggel, vagy az NKH.-val?
Írd le, de a végső megoldást nem itt fogod megkapni, max iránymutatást,hogyan is oldd meg a problémát.

Néhány egyszerű, könnyen betartható kérés:

Ha negatív vagy pozitív élményed volt a hatósággal kapcsolatban meghallgatjuk, de a felesleges és billentyűzetet nem tűrő fikázódást mellőzzük!

A rendőrségen keresztül, kerüljük a napi politikát is!

Aréna kuncsorgásra még nem került itt sor, ne is legyen!
Hirdetés feladásra se használd e topicot, kérlek!
Ne priviben írjatok ha kérdésetek van, azért van a fórum.

Mindent mi se tudunk fejből,így igyekszünk segíteni a vonatkozó jogszabályokkal!



Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
OZ
#6
2004. október 28. 22:45
Nekem is volt ilyen záróvonalos szitum, de elég jól megúsztam, mert csak egy 1000 Ft-os csekket kaptam, a rendőr is rendes volt, meg bevágtam a beismerő megbánó pofázatot, nem is kérte csak a jogsit meg a személyit, a forgalmi meg a menetlevél (mivel kell nekem is írni) nem is érdekelte.
lacaboy1
#5
2004. október 28. 22:35
Adykaa nem kell nyugtalankodni, nekem ma jött meg a papír, hogy 4 hónapra, ugyanmár adjam le a jógósítványomat az okmányirodai széfbe, amiket te irtál pl jogosítvány nem voltak nálad egyébb okiratok, az a köz. szab-ájok kisebb foku kihágását jelenti, szal az nem gáz a záróvonal az már gázosabb, de a jogsid azért marad, de azért felebbezni-felebbezni
adykaa
#4
2004. október 28. 22:32
ohh jaj, hogy kerülhette el a figyelmemem? létrehoztam egy topikot, feleslegesen...
Ottohoner
#3
2004. október 28. 22:29
Hali!
Ez velem is igy van, de én a gyorshajtásos feljelentéseket kapom! Amugy klik ide már van itt egy ilyen forum!
Norbii
#2
2004. október 28. 22:29
szeva!
mindig azzal fenyegetőznek, hogy milyen sokba fog ez neked hivatalosan kerülni!
nekem amikor elvették a forgalmimat és én ezért igen csúnyán beszéltem velük, fenyegetőztek, hogy ez így mivel hatóság elleni... (nemtom már mit mondtak), súlyosabb lesz a bünti (konkrétan 120 pénzről beszéltek)!

Lényeg az, hogy kb. 2 hónap múlva kijött a papír 15.000 ft-ról amit okmánybélyeggel kellett befizetni!
adykaa
#1
2004. október 28. 22:19
Régóta akartam egy ilyen topikot nyitni, de most aztán sajnos tényleg aktuálissá vált. arra gondoltam, hogy itt meg lehet osztani a rendőrbácsis élményeket, kit miért büntettek, mennyi pénzbírság, milyen "cseleket" tudott alkalmazni, stb. és minden egyebet, amit egy igazoltatáskor el lehet szúrni vagy éppen ki lehet húzni magunkat!

én pillanatnyilag elég szar helyzetben vok, 3 éve vezetek, eddig semmi gond nem volt (egy betonoszlopot leszámítva, ahol senki nem sérült) de az elmúlt 3 napban 2szer jelentettek fel közlekedési szabálysértés miatt.

Az első vasárnap d.u. volt, pesten, gyér forgalommal haladtam a Bajcsy-Zsn, és átmentem egy "sárgán" a rendőrök pedig egy mellékutcából kanyarodtak utánam, korrektek voltak, én is velük, feljelentés lett a vége, papírt írtam róla, h sztem a sárga jelzés féktávon belül ért, és mögöttem szorosan is jöttek.
Nem rótták fel a sportkormányt, a körbefóliázást, azt, h nem az én nevemen volt az autó és azt sem, h nem voltam bekötve.

A második (ma) már bajosabb volt, záróvonalon kanyarodtam, a zsaruk előugorttak egy bokorból, céges boxerrel voltam, kérték a személyit jogsit, forgalmit, menetlevelet, szálítólevelet, na és képzeljétek, hogy ebből csak a forgalmi volt nálam!!!

A feljelentés végülis záróvonal átlépése, tiltott helyen való megfordulás, és okmányok nélküli vezetés volt.

Most azért teljesen össsze vagyok zuhanva, foglamam sincs, mire számíthatok ezek után.
Ha valakinek volt(ak) hasonló esete(i) akkor nagyon jól esne egykét tanács!

Akkor osszuk meg a dolgokat a rendőrökel kapcsplatban!!!
Üdv: Ádám
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 36286 találat 1815 oldalon