The Crew

Témakör: Real life
aktuális téma
The Crew

Autós játék, 10.000km útszakasz, online játékosok, tuningolható autók, miegymás... :)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
FeRzY
#8
2015. február 09. 22:45
lehet hülyeséget mondok de ha jól emlékszem a kék pontokat pénzért lehet venni, hogy könnyen és gyorsan hozzájuthass akármihez.

Nálam ott telt be a pohár, hogy haveromnak kezdem el segíteni 1-2 küldetésnél és az 1299-es szintű kocsimmal szinte alig voltam gyorsabb az ő 129-es szintű autójánál.
Tökjó, hogy egy napot eltoltam azzal, hogy kimaxoljam a verdát és akkor utána kb semmi eredménye. Amennyire rákattantam az elején olyan gyorsan untam meg =/
-Bandi-
#7
2015. február 09. 21:39
PC-re van meg, amúgy mi a lényege? Hogy lehet gyűjteni itt akármit is? Mert most megyeketek és az ilyen kihívásokat csinálgatom 1 autóval, de olyan kék pontokat nem tudok gyűjteni, meg csak 1 autóm van, meg mittomén... rendőrök mindig elkapnak, akármit csinálok ezek rakétát gyújtanak és már utol is értek stb...
FeRzY
#6
2015. február 09. 18:44
Valahogy nekem az online dolog nemigazán akart megfelelően működni. (Kb senki nem játszott, alig láttam játékosokat az utakon, a versenyekre meg 5-10 perceket kellett várni)

Ha esetleg ps4-re lenne meg akkor van egy multi pack kódom (bmw z4, 2015 mustang, dodge ram srt) Nem tudom, hogy működik-e még, én nem aktiváltam

-Bandi-
#5
2015. február 09. 18:20
Megvettem, mert úgy gondoltam hasonló, mint a Test Drive Unlimited, kb pár napja játszom vele, igaz össz kb 2 óra ami összejött, annyira nem köt le, de mondjuk online emberekkel nem találkoztam úgy igazán, meg nem is értem az egészet Az online rész tetszett a tdu-ban is, meg az autók.
FeRzY
#4
2015. február 09. 17:41
megvettem végigtoltam és meguntam.... Miután a sztori módot végigjátszottad van még értelme?
-Bandi-
#2
2015. február 09. 16:34
Esetleg van aki játszik ezzel a játékkal?
-Bandi-
#1
2015. február 09. 16:33
Autós játék, 10.000km útszakasz, online játékosok, tuningolható autók, miegymás... :)
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!