Az elso asztal amit mas igenye szerint epitettem, hirdetesi reklamozasi celbol. A megrendelo Ally McDonald, autoszerelo es hobbi autoversenyzo. Skociai es ~Irorszagi ovalpalyas (StockCar) versenyeken indul Prostock kategoriaban. Altalaban Vauxhall/Opel tipusokkal versenyez Leggyakrabban F astra vagy A Vectra kasztnik vannak kipakolva bukocsovezve es 1600-as 8 szelepes motorral szerelve.

Ally eleg eredmenyes volt az elmult par evben, 2011ben Worl Cup-ot es osszesitett eves kategoria bajnoki cimet Skot Kupa 2. helyet mig 2011-ben skot kupa 3. helyett szerzett.

A legeredmenyesebb motorja, amelyikkel jopar versenyt nyert, lett az asztal alapja miutan az egyik hajtokar kikandikalt a blokk oldalan.

A magyarorszagi szabadsagom alatt a subarus asztal uveglapja mellett graviroztattam egy uveglapot ehez az asztalhoz is nevvel rajtszammal.

Mivel a blokkot, hajtokarokat, dugattyukat Allytol kaptam, igy nem kellett a motorbontassal kezdenem, csak bevinnem a ceghez es osszeallitani az asztal szerkezetet. Sajnos mas lehetoseg nem leven ismet a negy sarokra allitott hajtokarok modszeret kellett alkalmazni.

A felulet kezeles ezuttal is szemcseszorassal kezdodott majd szintelen lakkal lett a felulet nagyresze kezelve. A dugattyuk arany szinuek lettek, utalva arra hogy a versenyszeriaban a World Cup megnyerese utan a versenyzonek joga van aranyszinure festeni a versenyauto tetejet egy evig.

Mar csak az uveglap rogzitese es fenykepezes maradt hatra :)

Az asztalokrol tobb kep es friss hirek a facebookos oldalalon talalhato: EngineCoffeeTables