Autó fotózás. Technikák, helyszínek, stb

aktuális téma
Autó fotózás. Technikák, helyszínek, stb

Mindenekelőtt fotózási technikák, tapasztalatok és saját készítésű képekről szól a topik! Nyugodtan kérdezz!

*** Az autók és stílusirányzatok fikázása szigorúan tilos! Ha problémád van az autóval , a tulajdonosával , vagy a stílussal amit képvisel , beszélhetsz vele erről a készítő/tulajdonos oldalán! Amennyiben ezzel problémád van és mégis ide szeretnéd kifejteni véleményed , úgy az utolsó kommentjeid írod ezen témán belül.

Minden képet a készítése pillanatátol szerzői jogok védik , online közzétételük után is a képkészítő tulajdonát képezik! A képek engedély nélküli bármilyen felhasználása tilos!

Továbbra is várjuk az építő jellegű kritikát és a véleményeket.

Köszönettel a moderátorok!


a mimi - Kezdőknek, haladóknak, érdeklődőknek alapfogalmak.

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
kisee
#58488
2014. október 06. 17:52
Az viszont biztos hogy a carstyling brutal tomorit, latom wazemaki kepein is azokat a jeleket amit az en kepimnel is szembe tunnek amikor ide lustasagbol feltoltom.

FlickR szamomra nagy bukas lett, csak kicsibe tudod linkelni az meg tomoritve van fent, vagy korulmenyes uton a joskapista aki nezi eljut a szamamra megfelelo merethez de tapasztalat hogy az emberek 90%-a raklikkel megnezi kicsibe es tovabb all. En teljes kepernyom szerkesztek es teljesen mas kicsibe.. Nem hiaba toltok fel min 1980 as felbontasban.

Probaltam az 500 px -et ez kb elfogadhato kozepes meretben engedi mutatni ami 1 fokkal jobb.

felmentem a viewbug -ra is mert van par inhouse fotopalyazat amivel kis dolgokat de lehet nyerni..persze ha premiumra valtasz amugy csak felere csatlakozhatsz es likeolos faxsag nincs benne semmi szakmaiasag.

Filoztam azon is hogy csinalok egy weboldalt de azt az en felfogasom szerint max portfolionak hasznalnam..foleg most hogy amennyit utazok es lesznek kirandulos kepek ezerel. igaz viszem az allvanyt sose tudni hatha egyszer tudok egy normat fotozni. Most megyek New York es Washingtonba. Ahol lesz az utolso 3 napomon idom mert egyedul fogok kolbaszolni mar csak taskat keresek ahova az allvanyt rabirom fesziteni..szurkoljatok hogy az amerikai rendorok ne lojenek le..
kisee
#58487
2014. október 06. 17:46
Egy kis kontrasz, expo allitas meg nem nagy bele buheralas es a kep eroteljesebb lesz tole. Ezt meg fotopalyazaton is megengedik. A nagyon brutal agyon effectes kepeknek en se vagyok a hive, igaz termeszet , urban fotonal nem is jonne ilyen elo. Az mas kerdes ha fizetos melora kellene plakatot meretre kesziteni ott azert muszaj " csalni" hogy brutal legyen a latvany. Pld nem reg nezegettem par nagy automarka hivatalos fotosat. Szamomra amit megegetnek az amikor hatteret cserelnek kompletten...szamomra az VT es kezet tornem annak a "fotosnak"

Ha ps-ben picit a gorben allitasz az nem bun

Picit a laptopomal gondba vagyok, nem azt mutatja amit a kameraban latok, A vicc hogy neztem imac 27"-on illetve spec Eizo monitoron a kepeim es brutal szebbek mint amit en itt latok, ezert vagyok sokszor osszezavarodva hogy szinhelyes-e amit kiadok a kezembol. Vicc ipad-on de meg a kindle fire HD tabletemen is ugyanugy latom a kepeket mint a kameraval. Laptopom meg szurke, vilagos es az elleseg mindig kerdes hogy tulvan-e huzva a felbontasom miatt. Amugy 15" dell laptopot hasznalok.
YELLOW
#58486
2014. október 06. 16:45
nekem csak szaros bridge gépem van, így általában szóba sem álltok velem
hát szabad szemmel is ilyen volt. most hekkelhetném utólag a képet, de nem annyira vagyok híve. na meg annyira nem vagyok profi fotós, csak amatőr szinten szeretek megörökíteni dolgokat. persze tanácsokat elfogadok szívesen.
fujisawa
#58485
2014. október 06. 16:36
Nálam a tieid jók, Tommy és Yellow képei kicsit túl világosnak tűnnek, a csúcsfényeket kiégettnek látom. Mondjuk ez a pótmonitor, a másikat eltörtem, el kéne vinnem szervizbe.
tommy13
#58484
2014. október 06. 15:58
Vágni szoktam mindig 16:9-be. Adatokat fejből meg nem mondom de szerintem csak záridőt állítottam, F-et gépre bíztam
YELLOW
#58483
2014. október 06. 15:41
videó is van róla, meg tudtam simítani. úgy a csőre alá toltam a vizet, hogy beleért, de nem icott, mondjuk úgy nem is tudott volna. ott nyírtam a füvet, meg sem rezzent. valószínű versenyről tért volna vissza, és elfáradt.
kisee
#58482
2014. október 06. 14:21
Johet Nyugodtan, van lehetoseg es 5let erosen ezekben az oreg vasakban, ha kiaknazod fogjuk tatani a szank rendesen

Yellow te jol megijesztetted azt a galambot shokkosan nez kozelrol fotoztad? amugy jah a cs brutal lebutitja,mint ahogy az FB is. ott elmeletileg azt irjak,mondjak ha 2048px a kep legszelesebb pontja akkor kevesbe roncsolja mert ez a max elfogadott kepmeret es formatum. Minden mast tomorit. Ezt is, de kirakhatod nagyban a kep jobb felso sarkara klikkelve ott meg roncsolas mentesen hagyja, mig a nem tamogatott formatumot roncsolja
kisee
#58481
2014. október 06. 14:19
Jo kis svenk gyakorlas, mennyivel lotted? F illetve zarido, nem latom az exifet most bongeszo nem mutatja, vagott kepek?
kisee
#58480
2014. október 06. 14:18
Nezegetem a kepeiteket es azon filozok az en monitoromal van a gond, vagy a tietek tul vilagos.Jo lenne tudnom mert a laptop monitoromhoz kalibralom a kepeim es fingom sincs szin es kontraszthelyes-e. Az en kepeim sotetebbek sokkal, ez is volt a terv, illetve kek es sargasak rem igy latszik kb
wazemaki
#58479
2014. október 05. 20:24
Jöhet még "nagyvas"?
stryker
#58478
2014. október 05. 15:44
Igen,de ugye előtte vannak a szobrok,így az kitakarná a lépcsőket.De lehet megoldható lenne. Igen,mi sem,de Svédben sem nagyon cirkálnak.Ezért lehet utcákon gyorsulási versenyeket rendezni!
YELLOW
#58477
2014. október 05. 10:52
jah, hogy a CS lebutítja a képet? akkor mindegy, ettől azért élesebb volt....
YELLOW
#58476
2014. október 05. 10:48
ez sem épp autó
kisee
#58475
2014. október 05. 10:05
Taxisok maszkalnak a villamos melett szoval "bevalalhato" ami fura hogy nem lattam hallotam rendort.. Londonban kb 30 merfoldes utamon elengedek kb 6 rendort 3 mentot es hallok 1 helikoptert minimum..
stryker
#58474
2014. október 04. 23:40
stryker
#58473
2014. október 04. 23:36
A Cathedral elé már csak gyalogosan lehet menni,na meg amennyien vannak mindig előtte. Inkább a kikötőben!
tommy13
#58472
2014. október 04. 23:06
pár svenk próbálkozás, több kevesebb sikerrel
tommy13
#58471
2014. október 04. 23:03
csak, hogy autó is legyen.. nyílt nap vége és MTA
tommy13
#58470
2014. október 04. 22:49
nincs itt semmi off.... Helsinki Cathedral javasolt helyszín autófotózáshoz
(nem enged a renccer flickr-ről linkelni )
tommy13
#58469
2014. október 04. 22:34
simán benyeltem volna, ha azt mondod naná reklám .. mimás? tetszik!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Összesen 58688 találat 2935 oldalon