Cikk: Honda tuning – Fehér szellem

aktuális téma
Honda tuning – Fehér szellem

Néha Debrecenig kell menni egy jó tuning autóért. Ott készült ez a Honda Civic Type-r tuning. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Firc
#16
2012. október 04. 19:56
oké 4 éves a cikk persze elég régi,de folyamatosan cserélgeti a kerekeket de egy fotózásra mégis a gyárit rakom fel,hát eléggé hasraütök mondat!!!miért nem a legszebbet mutatnám meg??!!!nem fikázni akarom távol álljon tőlem,szép meg megy is!!csak ezek a számok kicsit kiakasztottak!!ja és kipufról Supersprint 19,9!!!!lovat venni 450 ért egy hondába!!szerintem pocséklás!!ennyi pénzért szerintem sokkal több pacit is bele lehet rakni!!ez a véleményem!
laca200
#15
2012. október 03. 21:05
Nem egy Supersprint színvonalú cég, általában csak olyat vállalnak, hogy hengerenkénti leömlő gyártás,cooler csövezés, a komplett rendszereket a gyári alapján csinálják meg, nagyobb csőátmérővel, a dobot pedig vagy hagynak ki, vagy kevesebb gázterelő lemezt tesznek be, hogy jobb legyen az áramlás, de minta alapján minden esetben, nem hasraütésképp...
Gebriel
#14
2012. október 03. 20:59
És csak kíváncsiságból az a 100e Ft rendszer mennyire lesz jó hatással a teljesítményre? Vagy csak hangja lesz és nem rohad el!

A Supersprint rendszerek azért drágák , mert ott a fejlesztést kell igazán megfizetni, mivel azon kevés cégek közé tartozik aki saját Dynoval rendelkeznek és folyamatosan tesztelik és alakítják a rendszereket mire kijönnek a véglegessel verzióval ami tényleg add plusz teljesítményt és a környezetvédelmi és hangerő előírásoknak is megfelel.
laca200
#13
2012. október 03. 20:50
Azért igazad van neked is, én sem adnék ennyi pénzt fékre, főleg nem kipufogóra, inkább legyártatnám savállóból egy helyi cimbivel, kb 100 ért csinálná.
Az biztos, hogy szokatlan nekünk ez a költségvetés, főleg itt nálunk az alföldön is kikerekednek a szemek ilyen hallatán, de hátha egyszer mi is eljutunk oda, hogy így építsünk autót
Gebriel
#12
2012. október 03. 20:48
4 éves a cikk 4 évvel ezelőtti az állapot mutatja és a cikkben írják, hogy felnik folyamatosan cserélődnek a kocsin fotózáskor a gyári került vissza rá éppen.

"A felniket is rendszeresen cserélgeti, a fotózásra a kocsi a gyári kerekekkel érkezett."
Firc
#11
2012. október 03. 20:36
értem én de ezzel agyalás nem sok volt szerintem!!!persze sok munka de szerintem semmi extrém dolgot nem csináltak csak leakasztgatták a polcról a dolgokat és mehet bele ez nem agyalás!!!van pénz,van akkor vegyük meg alapon!!ja és ráadásul Balázsnak a spanja tehát akkor!!!ennél kell több!!!akkor is azt tudom mondani,hogy ennyi pénzből sokkal szebbet is lehetett volna kihozni egy kis odafigyeléssel!!Persze ha nekiáll az ember csinálja normálisan de ha normálisan csinálta akkor festés előtt miért nem tisztogatta.pl első lökös rendszámtábla hely!!de ez csak az én véleményem vidéki kis egyszerű parasztgyereké,kicsi pénz kicsi sufni tuning megoldásokkal!!fel sem tudom fogni hogy tudnék egy 200 lovas kocsi alá 350000 es féket venni!!miért!!!ennyi pénzből lehetett volna szép kereket nézni alá,hogy ne a kerék mögötti féket keljen nézegetni!!
laca200
#10
2012. október 03. 20:09
Az még nem is olyan sok...főleg, hogy ha jól értelmeztem nem ő csinálta, hanem csináltatta... nem 10.000-ért nyúlnak bele a motorba sem, és ez végig igényes, nem olcsó dolgokból van összerakva. Ha meg egyszer nekiáll az ember, akkor csinálja normálisan ( másképp nem sok értelme van) és az pénzbe kerül, és a munkadíjak is 4-15.000 ft közt vannak óránként, főleg sok egy ilyennél, amivel munka is van, meg agyalás, hogy jó legyen, ne valami bazári tuning karácsonyfa hangulatot árasszon. Persze lehet ütős autót építeni kisebb pénzből is, ha sokmindent magadnak meg tudsz csinálni, és vannak jó kapcsolataid alkatrészes cégekkel, emberekkel, vagy jóbarátok akik segítenek ha elakadtál a munkával....
oMg
#9
2012. október 03. 19:33
furgonváltó
Firc
#8
2012. október 03. 19:26
4,5 millió hát nem tudom!
havigeri
#7
2012. október 03. 09:50
széép
SanyaCRX
#6
2012. október 03. 08:32
Fasza, a TYPE-R mindent visz!!!
G
#5
2012. október 03. 08:25
Rolcsi
#4
2012. október 03. 07:13
Nem baj, jó látni ezt a szépséget a kezdő lapon!!!
forumlako
#3
2012. október 03. 06:57
azt nem is figyeltem h 4éves :D a főoldalon volt "bemutatók" álnéven
Gebriel
#2
2012. október 02. 22:31
Hát igen el lett írva a 4 éves cikkben. 17" felni alá 330mm D2 fér el max.
forumlako
#1
2012. október 02. 22:22
"D2 Racing első szettje vette át elöl a gyári fékek szerepét. A tárcsák martak, az átmérőjük 356 mm, a nyergek nyolc dugattyúval dolgoznak." ---- 8 dugattyús elsőfékrendszer 356x32 mm ( min 18" felni )
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!