Cikk: Olasz vér, nem víz

aktuális téma
Olasz vér, nem víz

Kell ahhoz némi megszállottság, hogy ugyanazt az autót többször építse át a tulajdonosa, és mindig valami újat mutasson. A kompakt Fiatnak a jelenlegi a harmadik megjelenési formája. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Piet_
#10
2013. december 18. 08:25
Audioswift
#9
2013. december 12. 19:54
Én Olasz szervizben dolgozom. Nap mint nap találkozok Fiatokkal, Alfákkal és Lanciákkal. Szerintem ez a gyári formavilághoz képest, túlerőltettet és fölösleges is... de hát ízlések és pofonok! Ugyebár
Stilo25
#8
2013. december 12. 13:20
Szép lett megint
És a fekete gurigáért tényleg kár... Egy kerék sem mutat feketében
pomicsabi
#7
2013. december 12. 11:05
ha már airride akkor ülhetne a földig
TaaT
#6
2013. december 11. 18:38
Fura, szerintem meg pont eltalálták a lökösök stílusát, passzol az autó gyári formavilágához. A felnit feketére festeni viszont nagy hiba.
maggi01
#5
2013. december 11. 18:30
Pont arra jártam amikor fotóztatok... Jó kis hely ez a horze parkoló, főleg amikor ott vannak a buszok
doxam
#4
2013. december 11. 14:51
ez a lökő jópofa lenne, ha nem lenne ekkora és ennyire lehúzva, a forma oké.És akkor nem kellene miatta a körbebojler (a hátsó kifejezetten rusnya sajnos, hogy úgy log és formára is).Ezt leszámítva jó a gép, a 3. képen a "legjobb" a futómű állapota.
gegzi
#3
2013. december 11. 13:49
A háromajtós Stilóhoz összesen kétfajta tuning lámpa létezik, és mindegyik menetfényes. Ez az egyik. A minősége valóban hagy kívánnivalót maga után, de a gyárinál mindenképpen jobban mutat és jobban is világít. Ennyit erről.
tipo gt
#2
2013. december 11. 13:06
Az eleje szép lett. A hátsó szoknyát annyira nem "találták" el de kinek mi tetszik. Ezek a típusú első lámpák meg már lerágott csontok hogy menetfényesek, de mindegy arról nem beszélve hogy a "tuningos" lámpák világítási minősége sokszor igen gyatra a kinézet ellenére.
TiposTibi
#1
2013. december 11. 12:23
Szép
Bár a fekete felni nem bejövös
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!