Cikk: Opel Tuning: Calibra DTM Edition átgyúrva

aktuális téma
Opel Tuning: Calibra DTM Edition átgyúrva

Srácálom az autó: összegyúrva a kilencvenes évek Testarossa-stílusa a későbbi fémszabászattal. A Calibra fénykorát idézi. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4
yapiyapo
#76
2013. március 05. 07:14
CalibraMan
#75
2012. december 24. 01:26
nemcsak amiatt hanem mert mint a nevében is benne van LIMITED tehát sorszámozott, nem teljesen hétköznapi Cali...egy ilyen drasztikus (és véleményem szerint egyáltalán nem szép) átalakításra bőven jó lett volna egy normál Calibra is. (bár az se érdemelné...)

tessék itt egy jobb ötlet:
http://i45.tinypic.com/14cyars.jpg
Hastrapeet
#74
2012. december 24. 01:21
Szerintem "nem rossz" a gép. Aki látja a befektetett munkát,ami nagyon jó kidolgozással büszkélkedhet és a beleölt időt,pénzt,az tudja értékelni. Nekem tetszett élőben is.
Hastrapeet
#73
2012. december 24. 01:14
Tényleg kár..hiszen az a limitált szín annyira fájó..mutass jobb és szebb ötletet!
CalibraMan
#72
2012. december 23. 23:13
kár volt egy limited calit erre a hülyeségre elhasználni...:(
tonyiwwrc
#71
2012. december 20. 08:55
nem volt itt semmi probléma sztem
Az meg hogy Neked eddig nem szóltak a fólia meg a kerék miatt az csak jó,örülj nekiPesten is meg bárhol vannak olyan helyek ahol nem kötekednek,amúgy ha a futómű fék rendbe van,nem dől belőle minden folyadék,meg nem esel ki a kocsi alján nem is értem minek kötekednek
tonyiwwrc
#70
2012. december 20. 08:52
jó,nyilván

Nekem anno az Unot mikor vizsgáztattam,azt mondta a vizsgabiztos hogy tegyem vissza a másik ablkatörlőt a kocsira.....kár hogy gyárilag egykaros voltszóval erről ennyit
DUB Style
#69
2012. december 20. 08:28
Nem értem ezt a rengeteg problémát amit itt leírtok. Más a sziluettje meg stb stb a sok hülyeség.
Egyik embernek a Calibra tetszik az írása alapján (az is van neki...) a másiknak a Supra... Én mondjuk ha nem német autóban ülnék ami elképzelhetetlen akkor csak is Eclipset vennék mert az tetszik a szememnek.
A műszakis problémát meg megint nem értem. Felénk soha senki nem szól semmiért legalábbis ahová én hordom.
Ez nem a reklám helye csak gondoltam le írom... Cegléd Mazda Zakar. Bmw E46 Földig ültetve 19-es felni full fekete ablakok és otthagytam másnap mentem érte senki nem szólt semmit hogy szabálytalan lenne. Fizetni persze nem fizettem "jattot". Passat is 19 kerékkel volt műszakin, a mostani BMW-m pedig szintén 19-el. Soha nem szóltak hozzám, ja igen de mégis, szép az autó. Ennyi, nem tudom ti merre laktok de arra felé sem költöznék soha.
pomicsabi
#68
2012. december 20. 08:20
persze, ha meg nem akkor így jártál mert olyan rendesek ezek a kpm-esek
tonyiwwrc
#67
2012. december 20. 08:12
ha meg odaviszed úgy hogy be van építve mosóval,magasságállítóval,akkor meg rá se néznek,és simán átmegy....
Adam0515
#66
2012. december 20. 07:21
Macleod
#65
2012. december 20. 07:18
Ez a Cali hátsókerekes?
Nekem oldalról a 80-as éves, hátulról mint valami Verdák hős, az eleje meg 2025, mikor majd elöl-hátul méteres daylight-ok lesznek..
A munka az sok és amúgy igényes.
Arni330D
#64
2012. december 20. 06:58
és + 4cm lehet max a szélesítés m.o.-n (még a vfts idejéből itt maradt szabály)
pomicsabi
#63
2012. december 19. 17:15
nekem pécsen az NKH-nál azt mondták h a gyári xenon lámpát nem rakhatom be legálisan mert az a 99-es modellekbe még nem volt... hiába gyári, meg G Astra 99be nem tették be így én se rakhatom be... ennyivel le is ráztak az átalakítási osztályon
Dogeba
#62
2012. december 19. 16:05
Jó helyre kell vinni még plusz zsé' sem kell.
Nekem dupla xenon-nal vizsgázott le.
tipo gt
#59
2012. december 19. 15:27
Tipohoz is van projectoros lámpa mégsem szerelhető be legálisan mert nem E jeles bár teljesen típus azonos kivitel. A kutya nem mondaná meg hogy nem gyári, az egyetlen ami szemet szúr a bura/plexi kivitelezése össze rakási minősége.
tipo gt
#58
2012. december 19. 15:21
Bocs de tudtommal az E jel kevés. Ekkora erővel berakhatnám a Golf lámpát is magamhoz faragva mert E jeles mégsem menne át rendes vizsgán mert típusidegen. Egyedül a típusazonos lámpa megy át simán vizsgán mint a Dectane lámpák de rendelkeznie kell az előírt jelzésekkel. A jelzések a lámpán a PL az anyagra utal, A HC/HR a távfény/tompított az A a helyzetfény a sorszám is megvan és az izzó típusa is fentvan amiből tudható hogy 12v-os.
tipo gt
#57
2012. december 19. 15:13
Erre mondják hogy bármi megoldható.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4
Összesen 76 találat 4 oldalon