Cikk: VW tuning – Golf II GTD

aktuális téma
VW tuning – Golf II GTD

Klasszikus ATS-eken gördülve, Jetta nózival settenkedett a Golf II, de igazán egy törés és az azt követő fényezéspótlás tette fel a térképre. Mi van? Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
PapaMaci
#36
2013. október 16. 09:48
A golf 2 topikban nagyobb az élet! Szerintem próbálkozz ott a kérdéssel!
am1987
#35
2013. október 16. 08:33
Keményítés lenne a cél,egy kis súly van a hátuljában és leül :(
gt_tdi
#34
2013. október 13. 08:38
Attól függ, hogy mi a cél.
Ültetés, keményítés...?
am1987
#33
2013. október 13. 01:01
érdeklődnék,h golf II hátsó rugóját milyenre érdemes cserélni?az erősített jobb-e?
jettamk2
#32
2013. március 05. 19:02
Gaebor_max
#31
2013. március 05. 18:42
Szaisztok! Akinek Golf II-ben, Golf III-as műszerfal van, a km/óra jeladót hogy oldottátok meg?
zolee07
#29
2012. október 22. 10:22
Szerintem nem egyedi mert én két éve meg csináltam a motorháztetőt de nem rossz!
Taiy
#28
2012. október 21. 18:13
Nekem bejön a minta. Nem is feltétlen azért, mert a Kék Osztigába járok minden este, hanem mert jól mutat és olyan mértékű kreativitásra utal, amit sokan megirigyelhetnének a kedves kommentelők közül is.
Jetta front mennyivel jobb mint a Vento front G3-on?
Arni330D
#27
2012. október 21. 18:05
Nagyon tetszik a Golf II mivel Én is nyomtam 3 évig egynek. Nagyon szép az ATS felni jobb nem is kell a Golf-ra, de azok a szelepek A Jetta front szintén szerintem elrontja a formát.
A virág minta... nah igen. Értem Én, h nincs lóvé és nem is kell az szégyellni, de virágokat? (ha csak nem a Flamingó bár előtt a többi rózsaszín autók közt)

De kinek mi tetszik nem vagyunk egyformák
CORIG60
#25
2012. október 20. 13:11
Bitang nagy ótvar ronda bojler első lökhárító
rambustibi
#24
2012. október 20. 13:01
Virágmintás tapéta....áhh
Petyaaa
#23
2012. október 20. 00:33
Köszönöm az elismeréseket meg a jó kivánságokat!
És köszönöm a cikket Misinek!!!

Akinek meg nem tetszik valami, annak számára adott a lehetőség az internet csodás világában el lehet kattintani és meg lehet nézni még a saját adatlapodat ötezerszer. A cikket értelmeznétek rájönnéktek, hogy mi a helyzet a hangszórókkal!! A fényezésről csak annyit, hogy én nem, azért csináltam mert láttam itt vagy ott. Mi előtt megcsináltam nem hallottam róla sehol és sehonnan. Számomra új dolog volt amit kiötlöttem. A cikk írásához meg annyit ha már ekkora Petőfi veszett el bennetek akkor miért nem ezzel foglalkoztok?!
Taiy
#22
2012. október 19. 23:59
Én is a kedves tulaj cipőjében járok. Diák élet, kurva sok munka és rengeteg lemondás azért hogy a vas épüljön szépüljön.
Kreatív elme, total rescpet, csak így tovább!
T.o.t.y.a.
#21
2012. október 19. 23:04
Csak hogy egy kicsit énis hozzászóljak az elöttem megszólaló hangokhoz, a történet úgy kerek ha tisztában vagyunk azzal hogy ez egy tanuló srác első autója saját zsebből, összekuporgatva-gyüjtögetve...nincs műhely nincs sok lóvé, viszont vannak tervek és van akarás mögötte. Nem tudom kinek mit jelent a szolíd, és a durva megjelenés...de egy dísztárcsát és lemezfelnit még szolídnak se neveznék, ha Peti barátomnak is annyi pénze lenne mint amennyi nincs, akkor ezis lehetne porig rakva elmeháborodott gumi mérettel BBS-eken és minden olyasmitől amitől a mélyentisztelt magyar cult társadalomnak elsülne a kis micsodája, de teszem hozzá ez még mindíg egyedibb és szolidabb elképzelés mint amiket gyakran "TOP" autóként aposztrofálva látok.Ja és mégegy "háttérinformáció" a cikk elött pár hónappal ez az autó úgy nézett ki hogy nemhogy cikket nem néztem volna ki belőle, de még azt sem hogy valaha talpra állítja a Peti.Szóval lehet itt puffogni, meg okoskodni...részemről MAXIMÁLIS RESPECT PÉTER!CSAK ÍGY TOVÁBB!!!
Soldier88
#20
2012. október 19. 22:14
Zolee555
#19
2012. október 19. 20:29
Jó a cikk! Élvezet volt olvasni! Az autó is gyönyörű! Sok odaadásról és elhivatottságról tanúskodik! Gratulálok hozzá és sok sikert kívánok a további építgetéshez!!!
VR6-Fan
#18
2012. október 19. 20:08
már az is javulás ha lelenne fújva matt fekára...

szerintem azért az már ne legyen mentség hogy első vagy 612. autó, én is az első szarom nyűvöm, és?

az elejét nem teljesen értem hogy mire akarsz kilyukadni, nem egy Hondáról írtál ugye?
OKtuning
#17
2012. október 19. 19:53
tudod 1 cikk írásakor, ha azt nem a netről ollózzák a témát, rengeteg benyomás éri az írót - ez a jó. Ezt kell visszaadni, továbbadni, ebből áll össze az egész, úgy stílusilag, mint szóhasználatban, a megemlített dolgokban.
A hangszórórácsok meg...első faragás, majd szépen készít szebbet, ez az első autó, az úgy vélem mindenkinek egyben gyakorlópálya is.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 36 találat 2 oldalon