Downtown Draggers Subculture

aktuális téma
Downtown Draggers Subculture

hi all! szeretettel várunk mindenkit minden péntek este a lurdy ház hátsó garázsába 8-10ig! 8-10ig dumaparty és 10kor indulás gyorsulgatni! kérünk mindenkit,hogy a parkolóban ne jasszkarizzon,mert ez nem streetracing:-)(és persze a versenyen se)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Enrico
#38
2004. március 24. 18:09
.:Sirk:.
#37
2004. március 24. 17:32
[.:J.C.C:.]
Üdvözlöm a kezdeményezést, mint japánautós, bár ha kötözködni akarnék, megkérdezném, hogy a Suzuki egy régebbi JAPÁN gyártmány??
faro
#35
2004. március 24. 17:28
elvileg semmit...,de van amikor jön a bünti és mindenbe belekötnek(akkor megh előkerülnek a csekkek)..
itteni streetes kolléga mesélt mult pénteken nekem egy storryt amikor 1eseknek 80e ftjukba került a péntek esti kis móka.
faro
#34
2004. március 24. 17:26
naa..az én régi kocsimon(omega) is volt street matrica... lásd http://street.racing.hu/dds/20030523/DSCN3218.JPG

és nem jasszolgattam.
természetesen nem a matrica teszi az embert.
sok eke nem tud viselkedni az a nagy baj.
+a mi talákozónra jönnek és innen indulnak a "saját" versenyükre.
télleg remélem,hogy most pénteken lesz vmi változás.
Enrico
#33
2004. március 24. 17:01
jó kérdés, valójában mit tehetnek? azonkivűl, hogy nem hagynak gyorsulni?
stifi|SR
#32
2004. március 24. 16:59
a sok jaszkarizósra gondolok persze
az ilyen menjen haza, és vagy tanuljon meg kézifékezni betonon rendesn, de ne ott próbálgassa... a faszfej nem autóra, hanem személyre vonatkozik!
faro azt meg nem hiszem, hogy azért mert valaki SR matrocával kimegy hozzátok, és játssza a májert, az azért van mert köcsög streetracinges... az azért van mert köcsög. a matricát meg sajna mindenhol lehet már kapni, minden "köcsög" hozzájut és felpakolja, mert kemény. értelme elveszett, ma le akartam szedni de a szar időben kinek van kedve?!
Ottohoner
#31
2004. március 24. 16:56
Hello!
Kijön pénteken?
swift1.3
#30
2004. március 24. 15:05
"az 1 dolog hogy sok faszfej is kijár"
Itt kire gondolsz?Aki játsza a jaszkarit?
Vagy ha én is kinéznék a suzival akkor én is faszfej lennék?
swift1.3
#29
2004. március 24. 14:59
A police mit tud akkor csinálni veletek?
Szerintem semmit!Csak akit sebességtúllépésen kapnak azt tudják megbüntetni!Nem?
faro
#28
2004. március 24. 14:49
mind1!
pénteken talizunk és remélhetőleg police és faszkalap mentes lesz az este!
és természetesen balesetmentes!
MaxEL
#27
2004. március 24. 11:56
Elnézést a sok helyesírási és foglamazási hibáért, de most nem igazán a gépelésre hanem a mondanivalómra koncentráltam
MaxEL
#26
2004. március 24. 11:53
Nem hívnám igazán SR-eseknek azokat akik teszik az agyukat egy SR matricás autóval. Ez nem általánosítható. De tény, hogy én is azért kapargattam le a Streetracing matricát, mert egyrészt hülyén mutat egy terepjáró, másrészt meg rengeteg olyan "egyén" is az autóján hordozza akik azt gondolják a streetracing azt jelentei, hogy a közutakon lámpától lámpáig kell megmutatniunk autójuk teljesítményét, illetve olyan autókon is láttam amin igazából semmi keresnivalója nem volt, sőt azt se tudja mi az amit kirakott, csak gizdának tartotta, mert "mindenkinek olyan van". Nha köszönöm szépen én ebből nem kérek. Most alapítottunk egy klubbot Myloval ami egyenlőre még csak poén szinten létezik. Most mág csak 3an vagyunk benne a neve: [.:J.C.C:. ] azaz Japan Cars Club, eddig az én autóm, Mylo CRX-e, és egy nem carstílingos haverunk Suzukija van benne, Semmiféle tagséág vagy weboldal még nincs, e tervezzük. Egyenlőre matricákat fogunk gyártani névreszólóan (pl.: [.:J.C.C:.] - MaxEL stb..) és majd később talán kialakul belőle valami. Szal' én inkább ezt rakom ki az autómra mint az SR-t. Dehát ez felfogás kérdése.
(Igen burgee a cs-ben is ez a nicknevem, hogy "[.:J.C.C:] B2500 MaxEL [HUN]")
A Draggersről többször hallottam már de alkalmam még nem volt ellátogatni a "rendezvényeikre"...éppen itt az ideje. Sajnos bármerről közelítjük meg az illegális gyorsulási versenyek problémáinak megoldását, mindig ott lyukadunk, hogy legális lesz belőle, és akkor pont az éjszakai adrenalin fröccsöt veszítjük el ami az egésznek a lényege. Szép és jó dolog persze legális, szervezet/rendezett futamon indulni, de abban nincs meg az a plussz ami "odakinnt". Asszem' tovább nem kell ragoznom olyanoknak akik valaha is indultak/részt vettek már hasonlón. Peace&respect skacok, majd csak lesz valahogy a jövőben is, nem hiszem, hogy eltünne a süllyesztőben ez a szubkultúra, mert rengeteg rajongója van a dolognak, csak hát egyesek felfogásán kéne változtatni 'sztem.....ami mint tudjuk a legnehezebben kivitelezhető dolgok közé tartozik a világon.

Üdv mindenkinek.. találkozunk az aszfalton.
MaxEL
#25
2004. március 24. 11:40
Itt is válaszolok Burgee: de igen, én vagyok az. És valóban találkoztunk már. Az autód oldalán bővebben...

Akkor pénteken talizunk Faro ha minden igaz. Burgee?! Péntek hogy hangzik? Szeretném megnézni az autódat élőben....
faro
#24
2004. március 24. 10:09
igen ,de változnak az idők.
lházban van gyülekező és csomó sres is oda szokott és csak éget minket mikor elhagyja a garázst(kerékcsikorgatás,jasszolgatás,"brümmögtetés")
remélem ez hamarosan változni fog és mindenki normális lesz:-)
faro
#23
2004. március 24. 10:06
igen lesz!várunk téged is!
faro
#22
2004. március 24. 10:04
hi!gyertek ki most pénteken.
mhéten nagy csalódás volt dragg is,de reméljük,hogy a mostani péntek jó lesz.
Burgee
#21
2004. március 24. 03:12
stifi|SR
#20
2004. március 24. 01:48
Quad kérlek moderáld Siki hozzászólását helyszín szempontjából!
aki nem akar a rendőrök elől rohangászni, hanem biztosított helyszínt akar, az menjen hringre tényleg! Hringen csak a gyorsulás számít, itt meg a haverok, autók, dumálások, fliling... a rendőrök is bele tartoznak a dologba, mint az is, hogy autózunk a városban, új helyeket fedezünk fel, és a lényeg - az utcán csináljuk, éjjel
Burgee
#19
2004. március 24. 01:03
Itt is megkérdem, hogy Maxel te nem szoktál cs-zni Funny-n? Admin voltál, vagy vmi ilyesmi? aztán meg Butchr-en?
Mylo-t is ismerem, is ha tényleg te vagy, akkor már taliztunk is...

De lehet nem!

Na mind1

DDS Rulezzzz
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 6938 találat 347 oldalon