Downtown Draggers Subculture

aktuális téma
Downtown Draggers Subculture

hi all! szeretettel várunk mindenkit minden péntek este a lurdy ház hátsó garázsába 8-10ig! 8-10ig dumaparty és 10kor indulás gyorsulgatni! kérünk mindenkit,hogy a parkolóban ne jasszkarizzon,mert ez nem streetracing:-)(és persze a versenyen se)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
faro
#58
2004. március 25. 12:06
jaja...
én se fogok felrakni matrinyát sztem.
csináltatni fogok vmi egyedit az tutti.
láttam egy jópofa matricát egy hirdetőtáblán.egy seat leon turbo oldalán voltak autómárkák elvéyei és ott csíkok,hogy hány kocsit nyomott le versenyen...
na az teccik és jópofának tartom,de lehet,hogy annyi se lesz.
üdv all!
faro
#57
2004. március 25. 12:02
hehe!
ki tartja be a sebbességhatárokat?
sztem senki...legyen szó autósról v mocisról akár gördeszkásról:-))
faro
#56
2004. március 25. 12:00
jaja sajnos sok ilyen van...
te jössz holnap draggra?
monsters
#55
2004. március 25. 11:58
itt most szerintem k.ra nem erről szól az egész... de nem ám...

Itt a genetikai selejt srácikról van szó akik nem az illegál gyorsulás fílingjéért megy ki, hanem verni magát.
freeman
#54
2004. március 25. 11:50
Hát, ti tudjátok. Ti biztos különbbek vagytok mint a sr matricával felragasztott autók tulajdonosai.
A találkozóitokon biztos összeseregletek valahol, kenitek egymásra a zsírt, egymás autóit dicsérgetitek, hajnalban meg hazamentek mondván, "Milyen jó volt az este".Ennyi erővel inkább tea délutánt rendezzetek mint ilegális utcai gyorsulási versenyt.
Kiváncsi leszek arra, hogy a ti matricáitokat hány,a ti szavaitokkal élve "műmájer" fogja hordani és esztelenül száguldozni az utcán.
Akinek nem inge ne ve.......
Nem szeretem ezt a fajta anyázást, nem minden a matrica.Matrica nélkül is vannak barmok az utcán.Nem hiszem el hogy ti betartjátok a sebesség korlátozásokat mert ki röhöglek titeket.
Bocs a helyesírási hibákért. Csövi
monsters
#53
2004. március 25. 11:20
ez a matrica dolog is olyan mint a suzuki, elterjedt, így több hülyét is találni ilyen matricával, ez egyszerű matek. Én ezért nem szoktam divatot követni, mert ami divatos, egy idő után eláraszt mint a kínai Nájki...
WWW.SUZUKI-MOTORSPORT.COM vinnyetta rulez!!!!
MaxEL
#52
2004. március 25. 11:04
Nha ez az amiről beszéltem, hogy egyesek azt hiszik, hogy a Streetracing-et a szó szoros értelmébe kell venni...hát nem. Nem hiszem, hogy a klub kitalálói azt szerették volna elérni, hogy esténként minden piros lámpánál motorbőgés és utána égzengető elindulások legyenek a dologból. Arról nem is beszélve, ahogy egy haverom is nagyon helyesen mondta: A streetracing első szabálya, hogy ne az utcán versenyezz....
Az emberek csak azt látják hogy a sok "tuning verda" szaggatja az aszfaltot éjjelente, meg hogy 150nel mennek egyesek az egyenesebb szakaszokon...innentől kezdve a negatív közvélemény fogja övezni ezt az elterjedt szubkultúrát. Úgy gondolom, hogy aki kicsit is szívén viseli, hogy mi lesz a jövője ennek itt Magyarországon, az ha nem is bunkó módon lehordja azokat akik úgymond nem tudnak viselkedni, hanem példás kis leckéztetésekkel adja a tudtukra, hogy ez nem pálya...
Példa erre: Dzsippemmel állok a pirosnál, begurul mellém egy elmebeteg fekete BMW...bömbölteti a motort, szemez át, mutatj, hogy zöldre induljunk....eleve nevetséges a szitu, mit is akar ő tőlem...másrészt meg a jó édes ******** mit akar ő este hatkor forgalomban száguldozni. Zöldre elindul, füstfelhő, kipörgésgátló off, 50-90-120...helló és eltűnik. Én ott maradok a lámpánál, és röhögök a hülyén. Persze köv. lámpa utolér (pont semmi értelme nem volt az egésznek haladás szempontjából se) beálltam mögé, és a kézifékem behúzásával egyidejűleg egyesbe téve az autót, kis gázfröcsöket adagolva igen szépen be lehet lengetni azt a nem kis kasznit ami alattam van...nha ott állt meg az ütő a gyerekben, hogy mi lesz ha megrángatom apucijának a kocsijának a hátulját....onnantól kezdve nem akart előttem lenni

Szal' legyetek példamutatóak (és ezt most ne vegyétek szentbeszédnek, amit írtam őszintén így is gondolom....)


Dagininja:

Legegyszerűbb módja az egydarabos matrica készítésnek a www.autodekor.hu és azon belül a mtricák menü. Ott mindent megcsinálnak neked...akár egyesével is. De ha gondolod van itt pestközelben is egy ismerősöm. Küldj egy mailt milyenre gondoltál
Insane
#51
2004. március 25. 10:58
Helllo!

Hááát igen a matrica! Nekem is SR van fent de már nem sokáig. Mégis Draggers-re járok. Mennyibe kerül a Draggers-es matrica? Ha leszedem az SR-t nagyon üres lessz a hátsó ablakom. Ja ami mindent űberel az a Janó kipufogónál ajándékba kapható SR-matrica. A szövege is más:Janó-dob
Streetrac!ng
Power &Sound
Ebben csak az a szomorú, hogy a városban már legalább 3autón láttam ilyen matricát.
monsters
#50
2004. március 25. 10:51
A Nike cipoket is Kínában gyártják...

Milyen igaz, és ahhoz se sok közünk van!!
Skiry
#49
2004. március 25. 09:28
Sziasztok!
Nekem pl. a Streetracing matrica azért van fennt, mert sokkal egyszerübb ellenfelet találni a váciuton mindjuk szerda este 10kor .
De Draggerre megyek én is most penteken. (Legalabbis szeretnék )
ImpRez4
#48
2004. március 25. 09:20
lol zsernyákok...
streetvand
#47
2004. március 25. 09:19
Nem személyeskedés akakrt lenni vagy ilyesmi...
Akire nem vonatkozik ,ne vegye magára...
streetvand
#46
2004. március 25. 09:17
az SR matrica tényleg tömegcikk, és mint ilyen kinek kell???
-A műmájereknek...
Én jelenleg fel nem tenném...
stifi|SR
#45
2004. március 25. 08:52
múltkor kijöttek, pont pénteken
beálltak a pályára, voltunk vagy 100an, mindenki leálltotta a motort, és beszélgettünk
elment, megint elkezdtek menni páran, visszajött, kiszállt, már tudtuk hogy menni kéne..
- nem véletlenül jöttünk ki, azt hiszem egyértelmű, legyenek szívesek..
itt abbahagyta, mindenki felfogta, beültünk és elmentünk...
máskor meg ürítse ki a csomagtartót, mi ez a lefestett búra? hol a kötelező biztosításról az átutalási megbízás, stbstb
legjobb volt amikor egy szerda este mérést tartottunk, műszerrel
kijött egy autó, el is ment, de mi akkor már csak dumcsiztunk inkább, utána kijött még 4-5 autó, majd civil kocsiban az alezredes, és szépen megfenyegetett minket, hogy bűncselekmény amit csinálunk, meg takarodjunk a saját kerületünkbe.. aztán csodálkozott hogy flegmázunk... megbüntették haveromat vagy 20 ropira, mert kékre volt fújva a hátsó lámpája, meg nem volt nála egy bizonyos papír, ami kell a kötelezőhöz (ilyen papír sztem nincs is, csak kötözködtek...)
szal rendőre válogatja!
DagiNinja
#44
2004. március 25. 08:49
Teljesen egyetertek Veled, de most mas dolog miatt irtam:
Azt irtad, hogy matricakat fogtok gyartani.
Ti csinaljatok, vagy csinaltatjatok vkivel, mert nekem kellene egy cim, ahol nekem egy db-ot legyartanak.
(belso szelvedomatricat akarok).
Udv
MaxEL
#43
2004. március 24. 22:47
Itt arra gondolsz Sirk, hogy Suznyákot már nálunk rakják össze? Szerintem nekünk magyaroknak nem sok közünk van a Suzukihoz. A Nike cipoket is Kínában gyártják...
Burgee
#42
2004. március 24. 18:33
Policia megbüntethet: kék villogó, strobi meg az összes ilyen lófaszság miatt, aztán mert nincs elsősegély dobozod, meg azért is hogy kék a szemed, szal mindenért!
Emléxem amikor vagy 50 autót igazoltattak egyszer, P-s rendszámmal, nem vezettet könyvvel megállítottak, de nem hepajkodtak --> szal nem szopatnak, ha normális vagy. Jó szöveg kell, vagy sok pénz
Burgee
#41
2004. március 24. 18:30
MaXEL lehet leszek kinn pénteken, sőt majdnem biztos, csak nem biztos hogy a MG-vel, mert szar az idő, meg még nagon nics felkészítve. De kinn leszek vmi hasonló márkájúval.
faro
#40
2004. március 24. 18:11
de csak ritka eset.
mhéten nem ez volt ,de közölte a rendőr,ha nem lépnk le akkor az lesz:-))és leléptünk:-)
Enrico
#39
2004. március 24. 18:09
na csak hogy tudjam köszi :-)
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
Összesen 6938 találat 347 oldalon