Projektoros lámpa építése

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Projektoros lámpa építése

Csak mert törölték, csak mert nem válaszolnak a kérdésre, és mert minket ez érdekel! Várjuk Kuldersz-t vissza, Tőle akarjuk a lámpát! :)

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
kuldersz
#114
2015. november 19. 20:54
Dogeba
#113
2015. november 18. 06:10
Ádám! A MM H1 projektorok már nálad vannak, postázhatóak?
kuldersz
#112
2015. november 17. 18:55
Újraindult a weboldal készítés...
retrofitheadlights.hu
Jelzem itt is ahogy elérhető lesz!
kuldersz
#111
2015. november 17. 18:50
kuldersz
#110
2015. november 17. 18:48
Mercedes CLS projektor csere és búra felújítás... A gyári Hella projinál ismét "kicsivel" jobban teljesít a Koito Q5!
kuldersz
#109
2015. november 13. 22:16
Hi! Valóban a cnlight (morimoto) csövek VOLTAK sokáig vezető pozícióban de nekem volt velük bőven garanciális problémáim...ezért (is) foglalkozok már az NHK termékekkel! Sokkal jobbak a csövek is,elektronikák is és ahogy Te is írtad valóban vannak olyan gyártók akik adnak a minőségellenőrzésre is,nem véletlen a 3 év garancia sem!
Most pont az NHK egyik H1-es csövét "húzták be" morimoto név alá Matt-ék a TRS-nél...érdekes! Ugyan ezt a csövet forgalmazom én is és valóban ez a legjobb pillanatnyilag az utángyártott csövek közül...a D2S-ről már nem is beszélve!
Hylux valóban kiváló...ha nem a legjobb! Vajon a morimoto trafókban milyen elektronika lehet...vajon...?!
kuldersz
#108
2015. november 13. 22:04
Szia! Tudok adni profi xenon szettet 3 év garival, projektort,mindent amire szükséged van! De a H7-es halogén projiba nem nagyon illik ám xenont rakni a vetítési képe miatt...csak ha meg akarod vakítani a tőled jobbra közlekedőket!
Keress telefonon!
30 24 39626
kuldersz
#107
2015. november 13. 21:59
A Toyotába egy kifejezetten H4 halogén izzó helyére illő Koito proji került,amihez nem kell kivágni a foncsort "csak" berakni az izzó helyére! Hasonlóan,mint a Mini H1-et...hátulról egy menetes gyűrű tartja a helyén! Mivel már rég nincs nálam az autó,így max legközelebb tudok képet csinálni a következő beépítésről!
activer79
#106
2015. november 09. 07:27
Azért mert kínai egy termék egyáltalán nem biztos, hogy gagyi. Szinte az összes útólag beépíthető Xenon cucc beleértve a HID csöveket, projektorokat, Xenon meghajtó elektronikákat, mind Kínában készülnek. Csak bizonyos cégek megvásárolják a kínai gyártóktól és különböző hangzatos márkanevek alatt (pl. Morimoto) érétkesítik többszörös áron. Az igazssághoz mondjuk hozzátartozik, hogy a felárhoz szolgáltatás is társul, pl. bizonyos időtartamú garancia, vagy a gyártásból származó pontatlanságok finomhangolása, illetve a minőségileg nem megfelelő darabok kiszűrése.
Visszatérve a kérdéshez, nekem a Cnlight csövek elég jól beváltak (Morimoto márkanév alatt is ugyanezeket árulják), használtam H7-est, illetve jelenleg H1-est, megbízhatónak bizonyultak eddig, akárcsak a Hylux trafók. Mindegyik made in China.
Happyhaus
#105
2015. november 08. 18:49
Sziasztok! A projektorom foncsolja megadta magát, hol lehet normális szakival megcsináltatni ? Xenon menne bele h7-es foglalatba, érdemes beletenni a kínai gagyit vagy kitől lehet szerezni normális minőséget ? Köszi
gorzati
#104
2015. november 07. 12:56
Piszok jó lett Tudnál mutatni egy fotót a proji rögzítéséről a lámpatestben?
kuldersz
#103
2015. november 07. 11:04
Toyota Landruiser H4 lámpa átalakítása Koito Q5 projival én 4300K xenonnal!
A búra is kapott egy szép új UV álló lakkréteget!
Nem is értem,hogy ilyen gyári világítással hogyan lehet sötetétben,bizonságosan közlekedni!? És még mennyi hasonló és ennél roszabb lámpa szaladgál...
kuldersz
#102
2015. november 07. 11:03
Jolinar
#101
2015. november 06. 19:17
Egész jól mutat, ha ennyit tud a 4800 lm-es, a 8000 már tényleg jó lehet, jövőre kipróbálom, bár nekem 4300k és attól lefelé lenne jó, de még jelzőizzókból is nehéz melegfehéret találni (2.5 év után most sikerült végre minőségi meleg helyzetjelzőt venni, az előzők pár hét alatt mindig megégtek a távolságitól).
Csak előbb még befejezem a futó projektem, befaragok egy H4 izzót a H7 foglalatba távolságinak, kíváncsi leszek, milyen képet ad, motorosoknál bevett gyakorlat. Gyalogosvédelmi szempontból jó lenne egy tükrös tompított is, egy kis szórt fénnyel, mert hiába erős a xenon, ha a projektor a zebránál csak a gyalogos cipőjéig ér (városban -2 magasságon járok, hogy véletlenül se vakkantsak senki szemébe).
gorzati
#100
2015. november 06. 18:30
Én a robogómba vettem egy hasonlót projektoros lámpa mögé, teljesen jól szuperál de azért a 4800 lumen messze nem igaz, talán a fele megvan. Viszont a halogénhez képest többszörös fényerő, úgyhogy a célomat elértem vele:
[ link: www.aliexpress.com ]
Egyedül az a gond ezzel hogy ugye csak két oldalt van led és hiába erős, nem körkörös a fénye és ez a vetítési képen is meglátszik, ittott sötétebb foltok vannak de addig szórakoztam vele még egész elfogadható lett.
Jolinar
#99
2015. november 06. 14:41
Pont ez az, hogy papíron jól néz ki (van még jobb is ), de 2-3× annyiba kerül, mint amennyit rászánnék, és még így is rizikós.
gorzati
#98
2015. november 06. 10:41
Igazából már van egy csomó LEDes alternatíva, csak kérdés mennyire megbízhatóak és mennyire lehet jól látni velük és mennyire kamu a megadott lumen a leírásban.

Robosztus alumínium testű, 3600 lumen, pont mint a xenon 8000K/5000K színben.

pl.: [ link: www.aliexpress.com ]
Jolinar
#97
2015. november 03. 10:23
Annyira nem kell neki sok idő, és ha egyszer már meleg, azonnal jön a 6000+ lumen (ahogy a videón is látszik).
Itt egy hidegindítós videó, 15 mp után már tisztességes fénye van (a versenytárs egy gyári ledes X-Trail). Jelzéshez másodpercenként ötször meghúzom, a gyújtószikrának néha erősebb fénye van, mint a bemelegedett csőnek, meg úgyis villan mellette a halogén ködlámpa is. Tudom, hogy nem használ se a trafónak, se az izzónak, de kb 6000 ft volt a teljes készlet, nem sajnálom. Ha majd lesz fényerőben és árban is versenyképes ledes alternatíva, cserélem, de az még talán évek kérdése.
gorzati
#96
2015. november 03. 09:25
A refidben a Xenon nem gyújt be túl lassan? Arra gondolok hogy ugye kell neki kb fél-1 perc mire rendes fényereje, színe lesz és sok esetben csak rövid ideig van rá szükség.
Jolinar
#95
2015. november 02. 20:38
És a vetítési képe, kb 7 méterről. A jobb oldalon szándékosan emelem magasabbra, így egyenes úton messzebb látok a szembejövő vakítása nélkül, a jobbkanyarból érkezőknek meg rossz napjuk van. De nagyon ritkán használom legfelső állásban.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Összesen 374 találat 19 oldalon