Molding

Témakör: Off-topic
Sgyper
#2
2022. augusztus 27. 13:15
Оскільки всі автомобілі мають свої унікальні форми та розміри, виробники деталей з огляду на цей фактор виготовляють свою продукцію для кожного конкретного автобренду та моделі авто. Так що вибравши відповідні для вашої моделі авто молдинги на двері, вони будуть відповідати необхідним розмірам. На сайті Закупка ви знайдете необхідний ущільнювач скла двері в Одесі https://zakupka.com/uk/odessa/k/uplotnitel-stekla-dveri/ . Є багатьох зарубіжних автобрендів. Продукція виготовлена з нержавіючої сталі, що гарантує не тільки бездоганний вигляд, але й високу якість: стійкість і довговічність. Вироби продаються комплектами із пар виробів, у тому числі пропонуються молдинги зсувних дверей.
dofku
#1
2022. augusztus 27. 13:12
Для покращення зовнішнього вигляда автомобіля сьогодні пропонується великий вибір спеціалізованих автотоварів. Думаю, що молдінги можна віднести до одного з найбільш затребуваних. Хочу прикрасити автомобіль, виділивши його і зробивши стильнішим, а для цього потрібні ущільнювачі скла дверей, де в Одесі я такі можу купити?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!