Beszélgessünk!!

Témakör: Real life
aktuális téma
Beszélgessünk!!
Sziasztok!

...ez egy olyan fórum ahol mindenről beszélgethetünk ami az eszetekbe jut...normális keretek között természetesen...
Nézzetek be minél többet
...és beszélgessünk bármiről, ami érdekel benneteket...

Kötekedésnek, politizálásnak , kuncsorgásnak, káromkodásnak helye nincs


Aki azért jön ide, hogy sértegesse az itt beszélőket,az ban-t kap!!!!!! EZ alól senki sem kivétel!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
kadi418
#96957
2017. június 23. 13:51
Ennyi infobol nehez megmondani. Teny, hogy nem ismerek olyat aki csak ebből él. Inkább csak mellékes. Ha jol keresnek vele, vagy mondjuk min. 1000-1200 eu, tuti nem galyaznek munkahelyen. Tavaly viszonylag jol kerestem, jo helyen, de nagyon utáltam a munkahelyi környezetet, kicsit kevesebbért is lecseréltem volna egy kényelmesebb munkára.
AirWick
#96956
2017. június 20. 17:53
Nincs ezzel semmi gond. Tudok egy lehetőséget, megírtam, ennyi Viszont alkalmas fiatalon is drága gép finanszírozására, amiről eredetileg szó volt. Aki akarja csinálja aki nem akarja nyilván mást fog csinálni
YELLOW
#96955
2017. június 20. 16:42
ahogy megismertelek, nem a te világod, mint ahogy az enyém sem. mármint a munka jelleg amiről szó van.
kadi418
#96954
2017. június 20. 15:52
AirWick
#96953
2017. június 19. 15:47
Ha gyorsan akarsz sok új embert akik tudni fogják ki vagy akkor arra a youtube video bloggerkedés egész jó megoldás Csak hülyülök A kemény munka az kemény munka. Amúgy maga a gép amit összerakott a srác nem rossz, építenék neki egy külön garázst
PapaMaci
#96952
2017. június 19. 15:24
Nekem is légyszíves, mert 20 év kemény munkával annyit sikerült elérnem, hogy már páran tudják, ki vagyok.
AirWick
#96951
2017. június 19. 14:25
AirWick
#96950
2017. június 19. 14:24
Nem tudom máshol mi a szokás, Németországban pl már egész fiatalon lehet suli mellett munkákat vállalni és ott nem Magyarországi a fizetés sem Az is benne van hogy már elég fiatal korától tudta hogy mit akar. De ha apuci anyuci munkájába segített be, az sem elítélendő. Ki tudja.. gondoltam pozitívan is meg lehet közelíteni nem vagyok rá irigy, akármilyen lehetősége is volt kihasználta és megvalósította azt amire vágyott
YELLOW
#96949
2017. június 19. 12:46
ha tudsz valami jó dolgot várom privátban, szeretnék én is kitörni, de tök komolyan.
PapaMaci
#96948
2017. június 19. 12:35
De nem érted a gondom. Azt írja, spórolni kezdett. Spórolni saját bevételből lehet. Anélkül max gyüjtögetni.
AirWick
#96947
2017. június 19. 12:24
Nos ez nem egy de kapásból két elég erős hiedelem. Nincs kőbe vésve hogy mindenhez pénz kell, megint csak tudnék példát felhozni. A másik, hogy a semmiből elindulva, anyagi támogatás nélkül is még távolabb is lehet jutni ennyi idő alatt nem hogy "csak" eddig 5 év viszont valljuk be elég szép hosszú idő hogy valaki megvalósíthassa ezt. Nem mondom hogy ennél a srácnál is ez játszik, mármint hogy semmiből támogatás nélkül érte el, de nem csak úgy érhette el ahogy számunkra az "elfogadható" magyarázat. Nem akarok én vitázni ezen, csupán ha már teória az egyik megközelítés, legyen valami megközelítés a másik irányból is
AirWick
#96946
2017. június 19. 12:20
Akár 10-15 évesen is. Nálunk a családban pl egy baleset miatt 12 évesen lett nagyapám családfő és ellátó. Attól függ mire fókuszál. Mivel nem sokat tudunk a körülményeiről és hogy milyen áldozatot hozott ezért, emiatt úgy gondolom nem lehet megítélni a kora alapján sem azt kideríteni hogy kapott-e támogatást vagy nem.
YELLOW
#96945
2017. június 19. 12:11
én pedig arra írtam, hogy mindenhez pénz kell. nekem is vannak olyan dolgok kapárból, amivel lehet pénzt keresni. gondolok itt erőforrások bárbeadásával, mint gyűjtőfogalom. de ahhoz is pénz kell, fejlesztés stb, hogy megérje csinálni. tehát a semmiből elindulni el lehet, csak nem jut ide. ha meg oylanból indul, ahhoz már kell valami anyagi támogatás.
PapaMaci
#96944
2017. június 19. 12:10
Olvasgatok. Nem vagyok FB-on, meg semmi közösségin. Nem is izgat, szóval itt szét szoktam nézni. A régebbi japán gépek meg még érdekelnek is. Mondjuk egy 92 körüli Supra, vagy S12 Silvia, SX 180, 240. Ezeket szivesen nézegetem.
PapaMaci
#96943
2017. június 19. 12:06
Én ezt értem, de 15 évesen? Én akkor még még tanultam. Heti 40 órám volt minimum.
AirWick
#96942
2017. június 19. 11:38
Öö.. nem a lehetetlen vagy nem összejövős oldalról beszélek, hanem a lehetséges és összejövős oldalról. Továbbra is sok lehetőség van, csak vagy nem tudunk róluk, vagy zéró utánajárással elutasítjuk vagy elítéljük. De attól még vannak, kérdés ki mit és hogyan használ ki belőlük és még mindig a legális kereteken belül. Mielőtt még meg lennék gyanúsítva hogy beszélek a levegőbe, konkrétan én is használok ezek közül párat Nem kell gazdagnak lenni alapból, nem kell hogy zseninek szülessen valaki, nem kell hogy az élet tálcán kínálja magát, csak nyitott szemmel kell járni és időt energiát szánni rá. Irigykedhetünk a srácra hogy 5 év alatt mit hozott össze, de akkor irigykedjünk az útra is amit bejárt, ami ki tudja milyen volt, könnyű vagy nehéz
YELLOW
#96941
2017. június 19. 11:10
mindenhez pénz kell. én azon szoktam nevetni, amikor Bill Gates-cel jönnek és a hasonszőrű társaival. az max egy tucat. arróél nem beszélnek, hogy mennyien kezdtek a semmiből, és mennyien akasztották fel magukat, vagy mentek totál csődbe. és nem azért mert az ötlet vagy a vállalkozás nem volt jó. bizonyos körök még ha nem is láthatóan, de ellehetetlenítik az embert.
AirWick
#96940
2017. június 19. 10:34
Nem kell gazdag családba születni ahhoz hogy valaki nagy anyagi dolgokat tudjon megvalósítani. Még csak nem is illegális tevékenységekre gondolok. Sok olyan lehetőség van amivel elég jól lehet keresni, csak sokan nem is tudnak ezekről. Persze befektetett munka nélkül ezeknél sincs eredmény. De ha vki megragadja ezeket a lehetőségeket és kitartó, akkor születhetnek ilyen végeredmények
YELLOW
#96939
2017. június 19. 09:07
lehetnek gazdag rokonok lehet összegyűjtött 100ezret, majd a szülők kipótolták, mert milyen ügyes gyerek, aki erre képes.
ha azt vesszük gyerekként én is így voltam. mondjuk nekem nem volt nagy rokonság, de én sokszor pénzt kaptam, mert tudták gyűjtöm nem verem el. én nem ökörségekre vertem el, gyerekként cigire, meg baromságokra, hanem gyűjtöttem, majd kerékpárok lettek belőle, számítógép, jogosítvány. persze ballagási pénzekből, vagy karácsonyra amit kap az ember. azért akkoriban 5ezer Ft nagy érték volt. bár ha belegondolok, hogy az első PC, vagy 230ezer volt nyilván a szülő segíti a gyereket ha tudja. noha én sem a zsúrpubi voltam, de azért minimális támogatásban részesültem. most pedig úgy érzem, amikor tényleg nagy szükségem lenne rá, nem számíthatok senkire, de párom sem.
úgy könnyű, ha mindkét oldalról a szülők 2-2 millával toldják meg a gyerekek lakáshoz jutását, vagy sorra szülik a gyereket a CSOK-ért. az, hogy fel lesznek-e nevelve normálisan a gyerekek az meg kit érdekel, meg 5 év után válás.

egyébként te olvasod ezeket a cikkeket? én már azt látom a statler erölködik az oldalon, nem gondoltam, hogy valaki figyeli is a megosztásait. mármint olyan kihaltnak tűnik. mi itt páran elbeszélünk, ő osztogatja a képeit cikkeit, oszt ennyi a nagy CS.
PapaMaci
#96938
2017. június 19. 07:15
De értitek mire gondolok? Le lehet írni, hogy 15 évesen elkezdett spórolni, és 5 év múlva létre jöttek a változások. Miből spórolt? Kevesebbet evett, vagy nem használt annyi villanyt? De gondolom, ezeket megkapta a szüleitől. Akkor min spórolt? Max gyüjteni tudott, vagy nyári munkázni. De 15 évesen azért sem adnak olyan sokat...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Összesen 97137 találat 4857 oldalon