Beszélgessünk!!

Témakör: Real life
aktuális téma
Beszélgessünk!!
Sziasztok!

...ez egy olyan fórum ahol mindenről beszélgethetünk ami az eszetekbe jut...normális keretek között természetesen...
Nézzetek be minél többet
...és beszélgessünk bármiről, ami érdekel benneteket...

Kötekedésnek, politizálásnak , kuncsorgásnak, káromkodásnak helye nincs


Aki azért jön ide, hogy sértegesse az itt beszélőket,az ban-t kap!!!!!! EZ alól senki sem kivétel!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
YELLOW
#97017
2017. november 14. 09:25
van másik is, vagyis marha sok ilyen van, de pl, most volt ilyen dzsoj napok aztán az egyik drogériában érdekelt volna egy termék, amire 50% kedvezmény volt. kb 2 hete néztük 3600Ft volt a termék, a dzsoj napokra 4300 lett az ára. persze még így is olcsóbb mint a rendes ára. viszont volt olyan, hogy minden napos bikszbaksz nélkül csak a valami akció keretében 1800-ért lehetett megvenni.
azért ilyen szabad árugrásokat.... és még az 1800-on is van haszna az biztos. mert nem kifutó termékek ezek, tehát érted.
másik a teszkós ropi, amikor kirakják, hogy akció 499. mikor a rendes ára 459 szokott lenni. akciósan 429.
teszkó lassan a legdrágább üzlet lesz, a sajátmárkás termékeik drágábbak, mint a nagy cégeké. vagy max 10-20Ft különbség van. elmennek a pitsába....
kadi418
#97016
2017. november 13. 23:27
Gondolom az uzletvezeto irta ra, es annyi esze sincs hogy utananezzen, kiszamolja... es az ilyen kerul vezetoi pozicioba, hogy egyszeru szamolas nem megy
PapaMaci
#97015
2017. november 13. 08:53
Két éve vette blekkfrájdéjban egy BT headsetet az emagnál. Azóta sem kaptam meg. Pedig ki is fizettem...
A szoftvereket ámerikában árulják, és 30-60-80% valós kedvezménnyel. Szóval csak azt sajnálom, hogy ilyenkor nincs annyi pénzem, hogy még többet vehessek...
YELLOW
#97014
2017. november 13. 05:39
egyébként sem jön ki a % mert a 21900 nak a 30%-a nem 11.130, viszont a 15900-nak igen. ami amúgy a normál ár, mert zöld cimkén van alatta. és nem egy doboz volt ilyen.
YELLOW
#97013
2017. november 13. 05:35
nagy része átverés. én mindig rendszeresen nézek termékek árait. fekete pénteken meg nagyon sok dolog fel van árazva. ami 50% kedvezmény, az nagyon kevés termék, és főleg olyan, amit nem igazán keres az ember. úgy vannak vele hátha féláron megveszik, jó lesz az valamire alapon. de a többség inkább csak 30% körüli és olyan kifutó, beragadt, kiállítási termékek, amikért annyit sem adnék.
sokakat el lehet vakítani az akciós matricával. tuskó rendszeresen csinálja ezt, még felárazott termékre is kirakja, hogy akció. nincs ár lehúzva, csak akciós papírt tesz mellé. vagy a lidlisek új termék papírt, csak mert változott a csomagolás. közben a termék 4-5 éve kapható.
az iylen dolgokra mindig az jut az eszembe, hogy ezek manipulált dolgok, nézik mennyire birka a nép. és ezekből számítanak dolgokat és az sem kizárt, hogy az aktuális kormány majd ebből építkezik szavazásokon.
érdekes amcsiban, vagy több külföldi országban van értelme a BF-nek vagy a kuponoknak, minket csak hülyítenek vele. szintén a tuskós kupon nagyon vicces. darabhoz köti a kedvezményt, tehát eleve több darab vásárlásra kötelez, és amit ad kedvezményt az minimális.
dikmán cipóbolt. szkecsörsz cipő. a kép 2 hónapja készült kb. most az utolsó darabos részen van, ugyanígy. másik fajta ami a rendes helyén van, de akciós is ugyanennyibe kerül. a különbség, hogy ott az eredeti ár nincs leragazstva, de a pénztárnál ugyanennyit kell fizetni. tehát a % akció is más. na és persze előtte nincs felárazva, hogy nagyobb %-ot lehessen rá írni, hogy csalogatóbb legyen. ez is pont olyan termék amit mindig nézünk, mert asszony szemezik vele, de azt nem szeressük ha hülyének akarnak nézni minket. ilyenkor nagyon nem szimpatikus lesz az üzlet. hiába megérné egy 10ezer körül.
PapaMaci
#97012
2017. november 13. 00:21
Amit én szeretnék venni, annak egy része már most 1/4 áron van, ráadásul itthonról meg tudom venni, nem kell tolakodni, sorbanállni, és még csak el sem fogy
kadi418
#97011
2017. november 13. 00:08
Egyszer néztem rá az ilyen fekete péntekes akcióra, de nem tűnt túl meggyőzőnek vagy különlegesnek. Ráadásul megkezdődik a karácsonyi őrület.. fujjj alig várom hogy vége legyen. Tömött boltok, kevés nap, hideg esték, kellemetlen családtagok. Lehetne már tavasz
PapaMaci
#97010
2017. november 12. 11:34
- Mondja, mivel foglalkozik?
- Postán dolgozom, és leveleket pecsételek.
- És nem unalmas?
- Dehogy! Minden nap más a dátum...

Nem egyformák a napjaim, de kívülállónak nehéz lenne elmondani, mi volt a különbség.
Még mindíg az autóvásárláson gondolkozom. Meg várom a fekete pénteket. Muszáj lesz vennem néhány szoftvert.
kadi418
#97009
2017. november 12. 00:12
hát ja, én is azért nem írtam mert én voltam az utolsó kommentelő, arra minek válaszoljak? Amúgy nem csak azért kell jönni hogy elmeséld az adott napodat... az meg hogy dolgozol, azt jelenti hogy minden napod ugyanolyan? Mondjuk most hogy jön az igazi ősz meg tél, kissé unalmasabb lesz mindenkinek. Én mondjuk még készülök egy decemberi eseményre, ami még nem fix.
PapaMaci
#97008
2017. november 11. 23:00
Én felnézek minden nap, de néha magamat is únom...
Na meg nálam nem nehéz kitalálni, ma épp mit csináltam. Ma épp a fekete ruháimat vettem fel, és dolgoztam
kadi418
#97007
2017. november 11. 22:35
Csak épp aznap nem volt senki meg az előző 7-ben sem.
PapaMaci
#97006
2017. november 11. 08:29
Lee
#97005
2017. november 10. 18:16
Sosem tudok jókor jönni
kadi418
#97004
2017. november 02. 23:24
Érdekes élmény, csak kicsit unalmas mikor 20x ismétlik ugyanazt a jelenetet. De azért jó, hogy így megnyitják a lehetőséget bárkinek.
PapaMaci
#97003
2017. november 02. 08:03
Sose voltam még filmforgatáson... De egyszer kipróbálnám!
kadi418
#97002
2017. október 31. 21:40
Annyira nem akarom, ahhoz már korábban kellett volna szereznem egy jó szakmát, vagy egy jó ismerőst Szeptemberben viszont statisztaként bepillanthattam egy filmforgatásba. Egy szabadtéri koncert jelenet volt éjszaka, baromi hideg, nekünk meg úgy kellett tenni nyári ruhában mintha langyos augusztusi este lenne, míg a stáb pufi dzsekiben, kapucniban melegedett Ezt leszámítva szórakoztató volt, de ehhez is szerintem ismeretség kell, vagy nagy mázli, szóval nem tervezem a jövőben mint munkát.
PapaMaci
#97001
2017. október 31. 00:48
A tv-t ne akard. Legalább is itthon minden szakmaiság kihullik belőle, és rengeteg az igénytelen műsor. A koncertek jók. Vannak jó felvételeim is. Azokat élvezem, de a komolyzene nem épp a húzó iparág
Muszáj valamivel pénzt is keresni
kadi418
#97000
2017. október 30. 22:29
Inkább dolgoznék koncerteken meg tévében, mint mondjuk egy hotelben vagy Tesco pénztárosként, hogy rosszabbakat ne mondjak, mert vannak. És sokkal monotonabbak. Ja meg dolgoztam irodában ahol 8 órában csak számlákat vittem fel a számítógépbe, na annál monotonabb nem volt, nem is tudom hogy nem léptem le előbb, még csak nem is voltam túlfizetve.
YELLOW
#96999
2017. október 30. 21:59
inkább úgy helyes, hogy az emberek 99%-ának érdekesebb a másik munkája, mint a sajátja
vagy minden munka jobb, mint a sajátja.
kadi418
#96998
2017. október 30. 21:39
Az is már sokkal érdekesebb, mint az emberek 99%-ának a munkája, bizonyára szórakoztató.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Összesen 97137 találat 4857 oldalon