Beszélgessünk!!

Témakör: Real life
aktuális téma
Beszélgessünk!!
Sziasztok!

...ez egy olyan fórum ahol mindenről beszélgethetünk ami az eszetekbe jut...normális keretek között természetesen...
Nézzetek be minél többet
...és beszélgessünk bármiről, ami érdekel benneteket...

Kötekedésnek, politizálásnak , kuncsorgásnak, káromkodásnak helye nincs


Aki azért jön ide, hogy sértegesse az itt beszélőket,az ban-t kap!!!!!! EZ alól senki sem kivétel!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
#97037
2017. december 12. 07:32
én imádom a havat, vagyis csak imádnám. ha akkor esne, amikor nem dolgozom, és nem éjszaka közepén váratlanul. hogy legalább rá tudnék készülni. sajna még ingázós módban vagyok és az autó máshol pihen garázsban, így nekem nem annyi a dolog, hogy csak leugrom érte, ha elkezd szakadni a hó.
én inkább a havas esőt, latyakot utálom a legjobban és a hideg szelet. a többi dologgal egyetértek.
bár most olyan jó kabátot vettem tavaly nyáron, fél áron Everlast, ami inkább dzseki (tudjátok ilyen sittes C revíziós dizájn) 6e pénz volt. de vékony, és -5°C-ig elég ha alá egy vékonyabb hosszú ujjút veszek, mint a póló majdnem, csak kicsit vastagabb, meg egy pólót esetleg. szóval ez marha jó vásár volt. a bolondnak is megérte, hát még nekem.
PapaMaci
#97036
2017. december 12. 00:09
Ott legalább van hó. Itt csak hideg, és takony. Bár ma pont volt vagy 15°C.
De legalább elkészültek ma a bútoraim.
kadi418
#97035
2017. december 11. 22:58
Utálom ezt a buzi havat. Meg a telet. Hogy egy hete nem gyógyulok ki a náthából. Hogy állandóan fázom. Hogy nincs kedvem 10 km-t sétálni mint nyáron, de még 100 métert sem. Hogy nincs szezonja a könnyű nyári kajának. Hogy kiszárad a kezem és arcom bőre, a többi része meg befullad a ruha alatt. Hogy randa sápadt vagyok. Hogy korán sötétedik. Ki az a marha aki szereti a telet?
PapaMaci
#97034
2017. december 01. 15:44
Megvolt a fekete pénteki ünnepkör. Jelentősen kiköltekeztem.
kadi418
#97033
2017. november 22. 11:34
Jó, de más is írhat ide nem csak te meg én. Én magamra kiköltekeztem már ajándékvásárláshoz meg még nincs kedvem
PapaMaci
#97032
2017. november 21. 22:28
Én is átálltam read only üzemmódba. Folyamatosan rengeteg a melóm. Ráadásul elkezdődött a 12 napos akció, amire vártam. Lassan indul a pénzköltés.
kadi418
#97031
2017. november 21. 21:44
Na megint napokig sehol senki
kadi418
#97030
2017. november 18. 18:00
Engem még nem ihletett meg semmi. De pár napja betérve egy áruházba, már a rosszullét kerülgetett a tömeg és a karácsonyi giccsek láttán. Valahogy majdcsak túlélem az ünnepeket, remélem jó gyorsan. Az se könnyíti meg a dolgot hogy idén már 3. családtagom van kórházban betegség miatt, így remélem az új év kezdése ennél jobb lesz.
YELLOW
#97029
2017. november 18. 15:10
én is csak vettem valamit, ingyenes szállítással, minimum egy 10ezret spóroltam. amúgy olyan 15e az "eredeti" árhoz képest, de árukeresőn néztem árakat ahhoz képest is 10e a minimum. nem sok, de legalább kevés. mondjuk 50-60ezres termék esetén... na meg ez amúgy kellett, így picivel jobban jártunk.
amúgy durva dolgokat láttam megint.
életemben eddig 1 láttam marha nagy akciót és hihetetlen de a teszkóban, valóban 50-75%%-os akciók voltak elektromos borotva, szörtelenítő és egyéb iylen jellegű holmikra. kár, hogy nem borotválkozom, mert azért egy 20ezres borotvát, 7ezerért nem lett volna rossz.
és az volt a durva, hogy több napig ott hevertek. pedig akár ajándéknak későbbre is aktuális lehetett volna. de az embereknek nem kellett a valódi akció
PapaMaci
#97028
2017. november 18. 13:51
PapaMaci
#97027
2017. november 17. 19:47
...vagy is, semmit nem értek...
A gugli azt mondja, 24-e BF, egy csomó helyen meg 17. Ahol el szeretném költeni a pénzem, ott meg még nincs akció.
PapaMaci
#97026
2017. november 17. 18:44
...nem...
Ámerikában a jövő hét. Nem tudom, mit csinálnak már megint a magyarok...
kadi418
#97025
2017. november 17. 17:18
PapaMaci
#97024
2017. november 14. 11:27
A technika túloldalán dolgozom. Felvételeket készítek.
YELLOW
#97023
2017. november 14. 11:07
PapaMaci
#97022
2017. november 14. 10:51
Én is elverem előre Próbálom begyűjteni a kintlévő zsetonokat, ne álljak majd itt kibontott hajjal 24-én, amikor tényleg 1/3 árban lesznek a dolgok. Na meg még lehet veszek egy mikrofont is, persze azt használtan, részletre.
YELLOW
#97021
2017. november 14. 10:39
és a legrosszabb tudod mi az egészben?
hogy az emberek igénylik, hogy meg legyenek vezetve, hogy át legyenek vágva.
boldognak érzik magukat attól, hogy elmondhatják, valamit túl drágán vettek meg, vagy ennyi meg annyi akcival. hiába az nem is valós akció volt.
egyébként szörnyű ebbe belegondolni, hogy ez az irány, és mi lehet ebből később.
én néha elgondolkozom azon, hogy szégyelljem-e magam, hogy sok esetben alig veszek valamit. miközben a C-k, meg hatalmas kocsikkal vásárolnak. megjön a segély, elverik, aztán hónap végén meg... de sok átlagkeresetű ember is, ha kap egy kis pluszt pénzt rögtön elveri, nincs meg a pénz, de már előre el van költve lehet azt mondani.
PapaMaci
#97020
2017. november 14. 10:22
Alap helyzet, hogy majd 3 éve nem voltam tuskóban.
És... Nem mi vagyunk a célközönség. A tudatos, vagy gondolkodó emberek akik közé sorolom magam, a barátaim, munkatársaim, látatlanban Téged is, de nem tesszük ki az ország lakosságának 5%-át. A többiek meg gond nélkül benyalják az akció dumát. Az meg, hogy neha van pici kellemetlenség a magadfajtával, az csak járulékos veszteség. Gondolom, még így is kerestek rajta, és nem mentek tőle csődbe. Mint, ahogy attól sem, hogy én nem járok oda.
Ami rosszabb ennél, hogy az ő szemükben Te lettél a kukacoskodó, bunkó vásárló. Hiába áll az oldaladon az igazság, ha a társadalmi norma már nem ezt követi.
YELLOW
#97019
2017. november 14. 10:09
figyelj talán divatosan azt tudom mondani, én is a tudatosan vásárlók közé tartozom.
engem nem tudnak átverni. viszont van, hogy szándékosan veszek meg valamit, hiába tudom, hogy.... de én ezt is tudatosan teszem meg.
volt már a teszkóval ügyem, egy Tv kapcsán.
hetek óta nézegettem tudtam mennyi az ára. akció 20% kedvezmény. először le akarták tagadni, hogy nincs rá akció. mondom az összes többin van, az újságban benne van. jelzem még mindig a régi ár volt!
aszondja utána néz. jön, hogy jé tényleg az, és kihozott egy árat, amin 5000ezerrel több szerepelt akciósan, mint ami az eredeti árral kijött volna. mondom ez hogy? aztán nyomtatott valami blokkot, hogy a rendszerben az eredeti ár már nem annyi, ami hetek óta ki volt rakva. de az összes többi típusa a márkának, fel volt árazva. hát nekem sem kellett több. szépen megírtam nekik a magamét. mire felajánlották, hogy az akciós ár mellé kapok 5e Ft értékű utalványt, tehát igazából annyiért kapom meg a TV-t ha azt vesszük. tehát olyan 67eFt körül. természetesen nem éltem a lehetőséggel, mert sajnos arra nem reagáltak, hogy miylen üzletpolitikát folytatnak. jelzem a TV kifutó modell, most megint kapható 81e-ért akciósan
én utána webáruházból megrendeltem 67e körül, és másnapra ki is hozták ingyen.

szóval a lényeg, hogy ami akciós az valójában nem az, vagy ha igen, akkor a 20% nem 20, hanem csak 10. csak érted 10% akciót ha kiteszi az nem vonzza a tekintetet. de hát a hülyéket meg lehet vezetni.
az igazi akció nagyon kevés. de ezt is kb. csak nálunk engedik meg. csodálkozunk ha hülyének néznek minket?
PapaMaci
#97018
2017. november 14. 09:45
De a szép ebben az, hogy még így is megveszik...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 97137 találat 4857 oldalon