Cikk: VW tuning - rat Golf II kézzel faragva

aktuális téma
VW tuning - rat Golf II kézzel faragva

Egyre több autó végzi patkányként, és a stílus egyre kimunkáltabb. A kérdés, ki megy el bátorságban messzebbre. VW Golf II rat tuning stílusban Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
4 5 6 7 8 9
Gyuszo
#7
2013. szeptember 16. 09:18
"Egyre több autó végzi patkányként..." A kulcsszó a VÉGZI.
PapaMaci
#6
2013. szeptember 16. 09:12
Ez egy RAT-ek...
Be nem ülnék egy ilyen belső térbe...
*remus*
#5
2013. szeptember 16. 08:57
Erre nem kell büszkének lenni A helyszínen venném el a forgalmiját
Mazlee
#4
2013. szeptember 16. 08:35
hát amilyen autók ott nagy számban megjelentek nem csodálom hogy ennek még gratuláltak is. Ellenben attól még ocsmány szvsz.

ez nem polgárpukkasztó, mert még arra sem méltó. szerintem inkább szánalmas erőlködés hogy kitűnjön valamivel a tuNNer.
Lada 1500
#3
2013. szeptember 16. 08:13
Nagyon kevés az ilyen stílusú autó ami nekem bejön. Így ez sem.
Tudok mutatni olyan ratot ami kinéz legalább, de ez nem az a fajta ami mutatós.
LJ80...
#2
2013. szeptember 16. 07:39
Ízlések és pofonok...
Van, aki a rozsdát mint dizájn elemet alkalmaz. A stílusra jellemző, hogy ami kivülről rozsdás, leharcolt hatást kelt, műszakilag rendben van, fel tudja venni a versenyt a mostani autókkal.
Most a Szeptember feszten többen megálltak megnézni ezt az autót, mint bármelyik másikat. És nem hányva távoztak, hanem gratuláltak a tulajdonosnak az egyedi dolgokért, az ötletekért.
Szerintem ezzel egy jóval egyedibb autót alkotott meg, mintha csinált volna egy huszonhatezer-száztizenötödik GTI lökhárítós ültetett golfot BBS felnikkel.

Black M7
#1
2013. szeptember 16. 06:05
Gondolom a müszakin is ennyire csdálni fogják eme mérhetetlenül csodálatos jármüvet
Én továbbra is felvállalom azt a nézetet,hogy egy autó ami ráadásul retro,legyen szép,csillogó,lártszon rajta a gondoskodás,hogy a mai új szemetekkel is felvegye a versenyt minden téren....én ha rozsdát látok dobok el mindent és már esek is neki,nehogy terjedni kezdjen...épp ezért ferde szemmel nézem ezt az irányzatot

Mellesleg nem egy embernek megmutattam a kocsit igy kélpekről és szó szerint hánytak tőle,köztük laikusk is akik szart sem értenek az autókhoz,de mind egyet értenek abban,hogy az utcán csak kinevetni tudnák,de gondolom ez is a célja...a polgárpukkasztás
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
4 5 6 7 8 9
Összesen 167 találat 9 oldalon