Megasquirt

Témakör: Tuning
aktuális téma
Megasquirt

Tippek, vélemények, ötletek ezzel a témával kapcsolatban. Ki használja mi a véleménye róla stb

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
firewall
#284
2009. december 31. 11:00
mindig csak az a fránya személyeskedés szörnyű vagy Ákoska... lehet újra körül kellene néznem a Benteler Autótechnika KFT-nél...
pnanassy
#283
2009. december 31. 10:58
A kjethez összes szenzor kell amik 1 része uj lenne abban a kitben.Benzinhid,nyomásszabályozó,injectorok,benzincsövek,stb.De neked soroljam aki már megcsinálta.

Önbecsapásban ringatjátok magatokat,megvakítgatjátok egymást az alaptalan érveléseitekkel.Kevés a pénzem...
Ez fért bele...
A többi se sokkal jobb...
Mindnek van hibája...
Azok a funkciók nekem úgyse kellenek...

Allright :)

Azért BOCS hogy nem állok be a sorba,és BOCS hogy igyekszem a szerencsétlen jövőbeni áldozatokat felvilágosítani.

Látszik hogy ez fáj nektek,de ha összefogtok nagy itt az MS egység.
tbiro
#282
2009. december 31. 10:57
miért nem próbáltad meg előbb felprogramozni?
bár ahol sok a pénz..
radics1
#281
2009. december 31. 10:55
Nincs VEMS-el tapasztalatom,az egy jó ecu,kétségtelen.MOndom,keress egy olyan hozzászólást,amikor azt írtam,hogy a VEMS egy szar,vegyél Megát...
radics1
#280
2009. december 31. 10:54
Ki volt az,ki szerelte be,milyen autó volt?Tények? Messziről jött ember azt mond amit akar. Amúgy szívesen megvenném azt a szart,ha még nem basztad ki a kukába!
pnanassy
#279
2009. december 31. 10:52
Bocsáss meg,láttam MS el menni autót,könyörögve kérte a tulaj hogy tépjem ki belőle.Nevezzük ezt tapasztalatnak.

Ellenben neked milyen tapasztalataid vannak VEMS-el?Max annyi hogy 400e berakva...
tbiro
#278
2009. december 31. 10:52
azt írtad audiklubbon hogy a te 220 ezer forintos SZÍVÓ kittedbe sincs benne a program meg a beszerelés. viszont van benne injektor, köteg stb. ebbe ez tényleg nincs.
azt azért nem tudom neked megírni mennyi mert még nem fizettem ki.

viszont nálam is az árak a gátak. ezért használt csatlakozók lettek használva egy újabb audi kötegéből és használt injektorok
azért k jethez képest valami álom ahogy jár.
lassan 25 éves autónál nekem nem az a lényeg amit utcán használok saját örömömre. hogy most mennyit megy 14 -den meg..
radics1
#276
2009. december 31. 10:47
Mindenki megnézheti mennyibe kerül,és miért lesz a végén 2k.Ecu,összeépítés,WBO2,posta,vám,áfa,kábelezés,programozás.
pnanassy
#275
2009. december 31. 10:46
sajnálom hogy savazásnak éled meg.

korrekt informálás,hogy lehessen látni a pályán.

Az első jelentkezőnek a 2010 év kezdetén a 10es szám végett további 10% kedvezményt adok.
radics1
#274
2009. december 31. 10:45
Tények,összehasonlítások helyett,csak a fikázás jött felőled.Én nem félek itt semmitől,az se baj,ha többet nem építek be,ez csak hobby,nem ebből élek meg.

Tudatos félrevezetési marketing:Tőlem még ilyet nem hallottál,hogy a VEMS szar,nem működik megfelelően,stb.Tudod miért?Mert még sosem dolgoztam vele.

Ellenben neked minden második szavad ez...
pnanassy
#273
2009. december 31. 10:44
ebben ugye nincs wbo2 vezérlő,szonda,8injector,8gyujtáskimenet,csatlakozó,kábel,beszerelés,programozás?!
pappa
#272
2009. december 31. 10:43
Neked is meg kéne már térned...te is szart vettél....
radics1
#271
2009. december 31. 10:43
Soha nem írtam,hogy ez jobb.Nincs véres fröcsögés,nincs félrevezetési marketing.Nincs verseny se,én másnak is azt mondtam,ha tud 2k-ért valóban VEMS-et,akkor ne habozzon,azonnal vegye meg és szereltesse be.

Itt akkor alternatíva a Mega,ha jóval drágább a VEMS,ami így is volt eddig.Valamiért csak nálad lett igen olcsó.

Már a múltkor lezártam a témát,erre mindig jössz savazni.T
tbiro
#270
2009. december 31. 10:41
mega ecu anyag ár nekem: 45 kb. összepanelezve 70.
persze rossz-szar-használhatatlan-selejt stb..
BÚÉK
pappa
#269
2009. december 31. 10:40
100E ft -ba kerül 1 zsir új ECU.Ez nem titok mindenki megnézheti a hivatalos oldalon mi mennyibe kerül.+a munkadij mig használhatóvá válik.
Ami az én csörömet baxa az az ,hogy "AMORTIZÁCIÓS DIJ"
Szerintem aki főállásban dolgozik ezen a téren annak van kéznél szondája amit használni tud és nem a megrendelőn kíván még pár bőrt lehúzni.
Nem akartam ezt felhozni de ez a tény és ezt nem én mondtam .....
pnanassy
#268
2009. december 31. 10:39
Keveset értek a véresszájú fröcsögésedből.

Egy tény,tájékozatlanságod ,vagy tudatos félrevezetési marketinged (én utóbbira tippelek) kezd véget érni és emiatt szomorú lettél.De ne légy,mert így most hogy a VEMS bár jobb de mégis ugyanannyiba kerül beszerelve,felprogramozva VALÓDI minőségi verseny alakult ki.

:)
radics1
#267
2009. december 31. 10:38
Egyébként az nekem nem fáj,hogy a legtöbb autóban VEMS van,mert elég nagy a lobby,hanem hogy ha bármi más feltűnik,az egy fos szar szemét semmire se jó cucc.Tapasztalatod nulla vele,ezek szerint még sosem volt ilyennel dolgod.Ennek ellenére elég sokan használják külföldön,de hát az szted csak jútúb meg fény,füst,erre meg idelinkelsz ugyanonnan?

Én elmondtam a tényeket,mit tud,mit nem,Akinek telemetria kell,annak fizetnie kell érte,erre is van megoldás,de az még további 40-50 ropi kb.MS3-ban lesz belső log is,de bővebbet még nem tudok..
radics1
#266
2009. december 31. 10:34
Te hülye vagy? Vagy nem érted amit írtam? Arra válaszoltam,hogy a neki ajánlott 4k feléért tudom,nem a te 2k feléért.Márpedig 4k fele nem barátok között is 2k.Nem hiszem el,hogy idejössz savazni,csak azért,mert nem nálad készült el egy kocsi....Merthát ezért lettem célpont.Megy a privizés a csicskáiddal aki csak kérdez itt valamit,kap egy privit...
pnanassy
#265
2009. december 31. 10:31
erre volt pénzed?de hát a jobb is ugyanennyibe kerül...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Összesen 484 találat 25 oldalon