Autóhitel

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Autóhitel

Sziasztok! Életem első autóját készülöm megvenni,de hitel téren van bennem egy kérdőjel. Magánkézben lévő autóra lehet hitelt felvenni vagy csak kereskedönél lévőre? előre is köszi a segitséget

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2
monky
#31
2010. december 23. 11:15
Ja és az már csak hab a tortán,hogy a terhes feleségem az államkincstártól még nem kapott táppénzt 2 hónapja,avval szívatják,hogy mindíg újabb papirokat kérnek be,tegnap meg jött a telefon,hogy elkezdték vizsgálni,mivel erős a gyanú,hogy táppénzcsaló.
FRankó,a tetves putris meg mindent megkap.....
monky
#30
2010. december 23. 11:08
a 30% kezdőrészletes 5 milles autóból a végére lesz 11,5 na ez azért dúrva.
monky
#29
2010. december 23. 11:04
tartós 250 frankrfolyamnál az összes hitel bedől.
pomicsabi
#28
2010. december 23. 09:20
mondhatni ezért nem kell felvenni hitelt
Block_DC
#27
2010. december 23. 09:18
ja és van pofája mindezt leirni egy számlaértesitön!!
Block_DC
#26
2010. december 23. 09:17
Nekem is van áruhitelem!Igazad is lenne abban az esetben ha nem ugy állna össze egy törlesztés mondjuk egy 12.000res törlesztönél hogy:
-Kamat : 5.600FT
-BIZTOSITÁS: 2.400FT
-Küldött értesitö levél: 240FT
-Töketörlesztés: 3.760FT

Ez spec egy Cetelem elnevezáésü lehuzo áruhitel....azt tudnám az a biztositás ami havonta többe van mint egy alap életbiztositás,nem fizetés esetén hirtelen hova tünik??ugyanis szerzödés szerint azért van belekalkulálva a biztositás hogy ha valami gebasz van a biztosito fizet helyettem!!
ennyit arrol hogy én fizetem más hitelét...ez egy nagyon jo szöveg arra hogy a bank elterelje a felelösségét és az emberek marják egymást..
Vectra555
#25
2010. december 23. 09:07
Ezért fizet sokat érte az, aki becsületesen akar törleszteni.

Az áruvásárlási hitel is azért dolgozik 30% feletti kamattal. Jön a retkes, elviszi a tévét, de kifizetni már nem fogja. A bank behajtani nem tudja, majd emel a hitelkamaton, meg kezelési költségen, és behúzza attól, aki rendesen fizet.
pomicsabi
#24
2010. december 23. 09:04
de mondok egy jobbat. Ha van ismerősöd a banknál, aki a behajtásokat és az adásvételeket csinálja akkor megtudod játszani h elveszik, haverod megveszi (vmennyi pénzt kapsz utánna) haverod se fizeti, tőle is elveszik és te visszaveszed. Persze ezt csak akkor tudod, ha van jó ismerős.
Hallottam már olyat, hogy 60-70 millás buszokat hoztak így el elég olcsón a lízingcégtől
pomicsabi
#23
2010. december 23. 09:01
cigók is ezt szokták, ha viszi a bank az autót kiszednek belőle mindent, amit nem tudnak azt megrongálják Volt olyan, úgy mentek már oda ismihez, h nah milyen autót hozzunk ki?
monky
#22
2010. december 23. 08:55
Hi
Érdekes,hogy mindenhol az emberek azt tanácsolják egymásnak,hogy hogyan fizesse vissza a hitelét / +munka,feketézés,ügyeskedés stb/.
Az én véleményem a következő:
Mivel a válság elején a svájci bank a hitelesek megsegítésére adott segítséget kb minden 10 frankból 1et,de állami és banki szinten megakadt a dolog,saját tőkésítésükre fordították,és a proli nem kapott semmit,persze ue. van most a vállallkozói euróhitellel,a bankok lenyelték.A több milliárdos euró segítségből magyarországon kb 2x10 mill eruót utaltak ki papíron,a vállakozóknak ennek csak apró töredéke jutott.
Szóval mivel a bankok semmit nem vállaltak át az un válság során,inkább nem azon kéne gondolkodni,hogy hogyan tudom kijátszani a bankot?
pl:ha nem tudod fizetni az autóhiteled,és viszi a bank,azt álltalában már valaki meg fogja venni egy 3 millás kocsiért kapsz kb 1-et jó esetben,a többit meg követelik+a teljes fennálló tartozást,ami akár 4 mill is lehet.
És akkor én legyek jó bírka?
Kérdés ezt hogyan lehet kifizetni kamatos kamattal részletekben
Sehogy,az átlapolgár egész életében fizethet-ne.
Megoldás: csomó személyi hitelt fölvenni és lelépni az országból a tartozás elévül behajthatatlanság címén,ha a hitel lejárata utáni 5+6 honap eltelik.
Könnyebb helyzetben van akinek min 2 gyereke van,papíron elválik,vonják a tartásdíjat ami 50% innentől a bank nem csinálhat semmit.
Egyéb esetben 1 bank esetén a fizu 33% vihetik,2 bank esetén 50% maxot.
Várom jogász szakértő hozzászólását,DE NE OLYAT,HOGY TÖBBET DOLGOZZAK STB....
Vesszbali
#21
2010. augusztus 28. 11:05
Hi all,

nem tudja valaki, hogy melyik banknál vannak a legjobb használtautó finanszírozások vagyis használtautó fedezetes hitelek..?
Bergo
#19
2009. december 06. 18:58
Üdv! Nekem nincs másra hitelem mint az autómra erre a stilomra ami itt fent van az oldalon. (1milla) most a törlesztőjének részleteibe nem mennék bele csak annyit tennék hozzá hogy 21e ről 29re emelték a rossz forint árfolyam miatt. Most viszont nagyjából visszaállt a forint de a 29 maradt.

Azt tudom ajánlani mindenkinek hogy ha drága autót akar minél többet fizessen be és minél kevesebb hitelt vegyen fel. Inkább vegyen 4-500e-be egy jó kis autót és a sok hitelre kidobott pénzt tegye inkább férre és egy idő után megveszi kp-ra az aztót (fele annyi idő mint a hitel lejárna) és alkudni is lehet ha kp-ről van szó!

HITELT SOHA NE VEGYETEK FEL HA NEM MUSZÁLY!
4g15
#18
2009. december 06. 18:43
2006. augusztus...

az sem most volt
davidsz
#17
2009. december 06. 18:36
Hitelt sehol nem jó felvenni jelenleg.
davidsz
#16
2009. december 06. 18:34
Létezik. Banktól, hiteltől, árfolyamtól függően.
bandee123
#15
2009. december 06. 15:21
Sziasztok! Melyik banknál éremes felvenni hitelt? Fix törlesztőjűt szeretnék..
bandee123
#14
2008. október 07. 22:04
lehet valahogy törölni a commentet?
valamit nagyon elnéztem
Davko
#13
2008. október 07. 18:48
Nem dehogy!
Adam Vito
#12
2008. október 07. 18:46
egyébként hitel v. lízing?!?! Nem mindegy!!!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2
Összesen 31 találat 2 oldalon