Help Hummer H3

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Help Hummer H3

Adott egy 2006os évjáratú H3, abban van vmi gyári rádió ami BT-s.Nekem ennek kellene a gyári BT párositó kódja, ami ugyebár hangbemondásra aktiválódik ez lenne az 1ik kérdésem. Második pedig az, h esetleg az angol nyelvet át lehet e programozni pl oroszra?

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
Winston_W
#8
2010. szeptember 07. 18:09
Háát most akkor 2ik körben az lesz, de az a baj, h ezeknél még variálás van onnan is, h honnan származik pl amerika melyik államából
Zslé
#7
2010. szeptember 07. 18:05
nem kell elkeseredni, sztem hiába hummerről beszélünk, telefonba megmondják akár, hogy mi a gyári kódjuk ezeknek.. Viszont az "autós nyelviskola" árából vehetsz még egy kisebb városi autót szerintem
Winston_W
#6
2010. szeptember 07. 18:02
Azt szinte gondoltam, h kevesen vannak ha egyáltalán vannak.
Zslé
#5
2010. szeptember 07. 17:53
az oké hogy hangfelismerős, de a kód gondolom számsor, mert pl a telefon csak azt tudja nem?
Ha nem 4 db 0, és nem 1234, akkor sztem naggyából bármi lehet, ha nincs kezelési könyv hozzá, akkor a márkaszervíz fog ebben segíteni, mert nincs sok H3 bluetoothozó itt szerintem
Zslé
#4
2010. szeptember 07. 17:51
(csak csendben mondom, hogy a gps-es vagy az autóhifi topicba szerintem biztos szívesen segítettek volna!)
Winston_W
#3
2010. szeptember 07. 17:51
sajna nem jó se a 0000 se 1234, amugy ez hangfelismerős cumó
Zslé
#2
2010. szeptember 07. 17:49
a legtöbb bluetooth eszköz gyári kódja 0000 szokott lenni, próbáld ki!
Állítólag valahol át lehet nevezni a hangbemondásokat, szerintem amugy márkaszervízben van ehhez szoftver, de általába valami nem túl népszerű nyelvről angolra, fordítva nem tudom, hogy hol csinálják, talán egy orosz márkaszervízben..
Winston_W
#1
2010. szeptember 07. 16:22
Adott egy 2006os évjáratú H3, abban van vmi gyári rádió ami BT-s.Nekem ennek kellene a gyári BT párositó kódja, ami ugyebár hangbemondásra aktiválódik ez lenne az 1ik kérdésem.
Második pedig az, h esetleg az angol nyelvet át lehet e programozni pl oroszra?
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!