Nagynyomású szelep?1.4 hdi

Témakör: Helpdesk
aktuális téma
Nagynyomású szelep?1.4 hdi

Közel két napot szórakoztak a Peugeot szervízben a kocsimmal,de nem tudják pontosan a hibát megoldani és nem igazán szeretném,hogy az én pénztárcámra próbálkozgassanak. A kézipumpától a nagynyomású szivattyúig a gázolajszűrővel együtt a teljes csőrendszert kicserélték,de ennek ellenére se hidegen sem melegen nem akar elindulni.Az utolsó tipp a nagynyomású szelep,de nem tudják beszerezni csak a szivattyúval együtt ,ami több mint 200000 ft(új).Nekem van egy új szivattyúm,de szelep nélkül. Esetleg ha valakinek van valami ötlete,hogy hogyan lehet behatárolni a hibát annak örülnék.:) Hidegindító spray-vel elindul és utána tökéletesen megy,nem rángat,nem csökken a teljesítménye. Az üzemanyagtankot szétszedtem és a szűrő tiszta.NINCS gyárilag sem szivattyú a tankban... A hibakód olvasó szerint a kisnyomású rendszerben nincs meg a megfelelő nyomás... Köszi a segítséget!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
pizzas28
#9
2008. október 06. 14:00
Ehhez kellene szelep.
Ha valaki esetleg tudna hozzá olcsó forrást
pizzas28
#8
2008. október 06. 13:58
Ez van jelenleg benne.
pizzas28
#7
2008. október 06. 13:24
Ezt már mondta más is,de eddig sem volt benne és így gurult el 164e km-t:)
Ma kiveszem belőle a szelepet,mert van benne állítólag egy mikroszűrő és lehet az a ludas.
matinylupo
#6
2008. október 06. 13:18
PALI usernevű srácot keresd meg sztem tud segíteni citrom szervízben dolgozik
somgaga
#5
2008. október 06. 13:18
érdekes
azt hogy érted hogy nincs szivattyú a tankba?
Ott kéne lennia a kisnyomásúnak


Masterdriv
#4
2008. október 06. 13:14
Érdekes... mindenesetre!

nem létezik hogy a vezérőddel van valami gond?? vagy az indítómotorral???
Bajzát2
#3
2008. október 06. 13:10
lasi
#2
2008. október 06. 13:07
szeva!
nemrég a szeged plaza pakoloban ott áltá mellettem!
pizzas28
#1
2008. október 06. 13:00
Közel két napot szórakoztak a Peugeot szervízben a kocsimmal,de nem tudják pontosan a hibát megoldani és nem igazán szeretném,hogy az én pénztárcámra próbálkozgassanak.
A kézipumpától a nagynyomású szivattyúig a gázolajszűrővel együtt a teljes csőrendszert kicserélték,de ennek ellenére se hidegen sem melegen nem akar elindulni.Az utolsó tipp a nagynyomású szelep,de nem tudják beszerezni csak a szivattyúval együtt ,ami több mint 200000 ft(új).Nekem van egy új szivattyúm,de szelep nélkül.
Esetleg ha valakinek van valami ötlete,hogy hogyan lehet behatárolni a hibát annak örülnék.:)
Hidegindító spray-vel elindul és utána tökéletesen megy,nem rángat,nem csökken a teljesítménye.
Az üzemanyagtankot szétszedtem és a szűrő tiszta.NINCS gyárilag sem szivattyú a tankban...
A hibakód olvasó szerint a kisnyomású rendszerben nincs meg a megfelelő nyomás...
Köszi a segítséget!
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!