Cikk: Átfestés helyett átfóliázás?

Témakör: Tuning
aktuális téma
Átfestés helyett átfóliázás?

A 3M által kifejlesztett fóliát már régóta használják különféle ágazatokban, többek közt hadiiparban tankok színének megváltoztatására, versenyautókon, buszok, taxik oldalán reklámok megjelenítésére. Azonban most lehetőség nyílt bárki számára, hogy ezen módszer segítségével megváltoztathassa autója külsejét. Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
PN
#616
2013. május 18. 18:52
Na akko ennyi....4 óra meló volt 2 lökös....
PN
#615
2013. május 17. 23:02
kerestem így hogy vágófólia...de nem találtam semmit...maximum fóliavágót.
smokerdawe
#613
2013. május 17. 07:18
Hali!Tud esetleg valaki segíteni?Hallottam olyanról,hogy vágófólia,hogy ne szikével kelljen vágni a fólia szélét.Valaki elmondaná,hogy ez pontosan mi,és hogy működik?
PN
#612
2013. május 16. 18:02
Hm...nehogy a díszlécekre és toldatokra tegyek ilyet poénból....1 szezont kibír....vagy cserélem havonta...
PN
#611
2013. május 16. 18:01
2800 Ft a 33 méteres tekercs ebből a szalagból.... de jó cucc....
PN
#610
2013. május 16. 18:00
Mivel az elcseszett lakkozás + fényezés cafatokban és apránként akart lejönni, énmeg nemigazán tudok meg szeretek csiszolgatni...inkább extra drasztikus módszerhez folyamodtam a hétvégi karbonozás előtt.....ma reggel benyomtam a lökösöket sárga-fekete jelölőszalaggal, ami mocskosul tapadt és szakított mindent lehúzás után.....előtte hagytam állni atűző napon 1-2 órát....rsimogattam légmentesen és erősen....és utána rotty. ez elférne a "Le az igénytelen tuning" fórumban is....
PN
#609
2013. május 13. 22:08
ehh..legalább valami alucsődarabbal felvihette volna odáig hogy ne lehessen látni csak úgy bekukkantva....
lasi
#608
2013. május 13. 22:07
közelről már látszott hogy a cooler végén a kék szilikon cső nem megy sehova, üresen log....
PN
#607
2013. május 13. 21:58
Ott sz@rta el hogy kinyitotta a motorteret vagy elmesélte hogy csak 1,6 szívó.....cooler alapján az illúzió élt benned is......és lehet nyugodtan krúzolni akár egy vadállat géppel is...
lasi
#606
2013. május 13. 21:21
pár hete láttam egy c-s vektárt, hatalmas nagy coolerrel az elején, na mondom valami turbós cucc...... erre a parkoloban meséli a srác hogy szivó 1.6 benyás, és csak azért rakta fel mert igy komoly erőgépnek hat a verda

ez egy másik rossz példa
PN
#605
2013. május 13. 21:17
Jah sógoromnak tegnap egy bukósisakon csiáltam karbon design elemeket és nemlett rossz az sem....pedig közepes minősgéű fóliát vett nem 3M-est...és hajszárító elég volt neki....stb. képeket legközelebb teszek fel.
S.Doki
#604
2013. május 13. 21:16
kezd összeállni a kép...
szóval a fóliával van bajod.. aha.. én tavaly csináltam meg az autót.. próbáltam sima matt feketével is először, már a tető sem lett az igazi, ezért áttértem erre... aki ezt igazi karbonnak nézi az inkább rá se nézzen... , meguntam a drágán, rossz minőségben dolgozó fényezőket, praktikus, olcsó, sztem látványos.. mi kell még? de mindenkinek más tetszik... a fikázókkal nincs mit tenni, akik csak a hibákat keresik azoknak az előbbi golf sem felel meg... de ezzel foglalkozzon az aki nem magának csinálja a kocsiját, hanem másnak akar megfelelni.
PN
#603
2013. május 13. 21:15
Mivel én is csak sima fóliát használok..igaz 3m-es minőséget, de akkor is ez az "olcsó karbonos" dolog.......de az előbbi dolgora az ugrott be egyből hogy minek súlyzózik pl az a srác akinek 35-38cm-ről csak 45 a bicepsz célja.....az az én szememben csak gagyi mert a profi és minésgi testépítőknek 52-60-as karjuk van.....stb....marha hülye példa de kb érezni hogy mit akrok vele mondani.......én sem akarok karbonnak látszatni semmit....egyszerűen nemrossz a fólia mintája sem...és mutat is valamennyire.
lasi
#602
2013. május 13. 21:08
ha sima matt fekete folia volna semmit nem szólnék, de ez a másnak akarok látszani dolog,mint ami vagyok szerintem gagyi

láttam már sok karbon foliás autót, hiába igényes a kivitelezés, akkor is látszik hogy folia és nem szövet

ne vedd a szívedre , ez csak az én véleményem
S.Doki
#601
2013. május 13. 21:05
a "normálisan" nem tudom, hogy mit jelent nálad... attól, hogy sima fólia van egy kocsin még nem feltétlenül gagyi... a némi anyagi különbség meg azért elég jelentős... persze, ha az ember úgy csináltatja, akkor nem lehet túl nagy, mert 400ezret mondtak a mazdára a tuning kiállításon mikor rákérdeztem.. na ennek 10% ból kijött saját kezűleg... kinek a pap...
lasi
#600
2013. május 13. 20:58
persze van "némi" anyagi különbözet a két dolog között, de én ugy vagyok vele ha az ember csinál valami azt vagy normálisan vagy sehogy
S.Doki
#599
2013. május 13. 20:56
Aki ebből él, és ért hozzá, annak biztos gagyi... de a "paraszt" gyerek aki szabad idejében neki áll a saját verdájának, és saját verítéke árán telibe húzza úgy a kocsiját, hogy a lumar-os képviselő is csak lesi... sztem azt nem kell leszólni... am a golfot láttam már tényleg nagy a különbség... de egy garázsban laikusként ennek nem áll neki senki... 100ezreket meg fizessen érte az akinek 6 anyja van, ill van rá annyija.
PN
#598
2013. május 13. 20:52
Ez tényleg szép...de nekem 6 rugóból megvan az első-hátsó lökös....szóval költségkímélő és 3-4 évig tuti bírja majd....ráadásul nemlesz rossz kinézete sem.
lasi
#597
2013. május 13. 20:49
ez igazi karbon szövet, nem gagyi fólia...... nem kicsit látványos a különbség
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 656 találat 33 oldalon