Film ajánló/kritika

Témakör: Real life
aktuális téma
Film ajánló/kritika

Viszonylag egyszerű a képlet , látsz/hallassz egy jó filmről és megírod a véleményed.

A filmeket ajánljuk és kritikát írunk róla!
TILOS és TÖRLÉSRE kerül: Letöltésről és letöltő oldalakról írni!
Ha mégis írsz róla és törlésre kerül, viseld el!!!
Minden más jöhet!

Kivéve: Reklám és Aréna kuncsorgás!!!
TILOS a spoilezerés! Köszke
Vitával menjetek szobára, ne ITT!

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
YELLOW
#17254
2024. április 04. 20:40
Reality: full idegesítő a film kb első harmada. amit fokoz a szinkron és a párbeszédek. hogy egyszer sem kérdezi meg, hogy még is mi ez. tehát már azzal elismeri azt, hogy jogosan vannak ott. csak épp a néző nem érti, vagy épp bosszantja. meg a naiv, tutyimutyi FBI-osokból mikor átváltanak, onnantól kezd érdekesebb lenni és jobb maga az egész film. de a csak szinkronhangja továbbra is önmagában egy vallató eszköz lehetne. bár a film akár többet is elmondhat mint akar, mondjuk akkor fura, hogy engedték leadni? vannak benne értékelhető dolgok, nem is gyakori az ilyen jellegű film. talán kezelhetjük is fenntartással. legyen egy 6 pont, de az nagyon max.
YELLOW
#17253
2024. április 03. 23:18
Titina - Titina, a négylábú felfedező: nekem nem nagyon nyerte el a figyelmem. pedig gyerekkorombeli a rajzolás stílusa. be is aludtam rajta. szóval így 5 pont.
YELLOW
#17252
2024. április 03. 21:06
Bad Hombres - Utolér a végzet: de nagyon rosszul kezdődik. aztán egész jó lesz. de sokat ront rajta, hogy jó 50%-ban feliratos és spanyolul beszélnek. jó, sok szöveg nincs, de nekem nem hiányzott volna szokás szerint a spanyol beszéd, miközben amúgy mind tud amerikaiul. 5,5 pont.
YELLOW
#17251
2024. április 02. 22:45
Kill Shot - Hunted - Levadászva: ez meg inkább ZS kategória. hangulat, rendezés, szereplők. a csaj nem nézett ki rosszul, ezért 3 pont.
YELLOW
#17250
2024. április 02. 20:29
Seized - Kényszerpályán: már majdnem, de csak érződik rajta a B kategória. lehet Adkins miatt, mert megszoktuk már, hogy olyan filmekben szerepel. amúgy nézhető, de van az a 90-es évek akció filmek érzése. 5 pont.
YELLOW
#17249
2024. április 01. 22:22
Il primo giorno della mia vita - The First Day of My Life - Hátralévő életem első napja: nekem pozitív csalódás. olasz filmek, akár a franciák, inkább vígjátékban jobbak. de ez egy elég jó dráma. számos, napjainkra jellemző esetet is feldolgoztak, amikre mind szülő, mind gyermek, mind házastárs, mind családtag figyelhetünk. ez egy jó dráma, és úgy jó, hogy nem nyomaszt, vigaszt és megoldást kínál, hitet, lelket önt az emberbe. mellé még egy kis humor is elfér, amivel pont nem tolakodó, hanem igényli a film. 7 pont.
YELLOW
#17248
2024. április 01. 19:36
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes - Az éhezők viadala: Énekesmadarak és kígyók balladája: annyira nem egy nagy was ist das. klasszikusan elkezdik az előzmény filmeket gyártani itt is. nekem ez nem több igazán egy közepesnél. jobbra számítottam. 5,5 pont.
YELLOW
#17247
2024. március 31. 22:04
My Big Fat Greek Wedding 3 - Bazi nagy görög lagzi 3. : hát ez talán a leggyengébb. annyira nem voltak ütősek a poénok sem. ez a széria kifulladt. meg lehet nézni, de sokat nem kell várni. 4 pont.
YELLOW
#17246
2024. március 31. 18:38
Spaceman - Az űrhajós: mi volt ez a film? a végén a majd 10 perces stáblistát meg pláne nem értem. szereplő alig volt a filmben, az a CGI ami volt, ahhoz sok ember és tudás nem igazán kellett (ha még is, akkor nagy a baj), a helyszínnel sem volt gond, vagy épp a díszletekkel, sminkesekkel, senkivel. ez a film egy unalmas, melankólikus valami. a cseh űrhajós is olyan, hogy mi? azt nem mondom, hogy Sandler rosszul játszott, ebben a filmben ennyi volt, azaz semmi. én csalódott vagyok, mást vártam. 4 pont.
YELLOW
#17245
2024. március 30. 21:41
Shirley - Shirley Chisholm: Versenyben a Fehér Házért: valahogy nem éreztem azt, amit más, hasonló film esetén érezni szoktam. pedig ez kínálhatott volna többet ilyen téren, hiszen egyedüli volt a maga idejében, úttörő, az első fecske. 5,5 pont.
YELLOW
#17244
2024. március 30. 18:46
Madame Web: kissé csalóka a pontozás. nem teljesen értem a 4 pont alá húzást. oké, hogy MARVEL név alatt fut, és inkább a Sony-hoz van köze. a történet valahogy nincs összhangban. vagy nem is tudom. de alapvetően simán nézhető és élvezhető. valaki írta, hogy nem lesz folytatás. háta végéből mindkettőre lehet következtetni. furcsa, hogy a megszokott stáblistás jelenet is elmaradt, ami valóban utalhat arra, hogy nem lesz folytatás. pedig simán lehetne. sőt kapcsolódhat akár korábbi MARVEL filmekhez. mondjuk most rákerestem és lesz 2. rész, legalábbis '25-re már van egy trailer. de közben mégis azt írják elkaszálták a folytatást. szerintem lesz még ennek, én úgy érzem. tény, moziba én sem mentem volna emiatt, de nagyon semmi miatt. 5,5 pont simán van.
YELLOW
#17243
2024. március 29. 22:00
A Lover Betrayed - Sosem felejtek: TV film thriller 2017-ből. igazából semmi nem lepett meg a filmben. kiszámítható. de fura mód be sem aludtam rajta. lehet a 2 energy segített. mondjuk néha annyira bénáskodott a nő, mint ahogy szoktak az ilyen filmekben. még az sem lepett meg, de azért fogtam a fejem. 5 pont.
YELLOW
#17242
2024. március 29. 19:37
John Wick: Chapter 4 - John Wick: 4. felvonás: hát ez nem volt rövid. bár nem tűnt olyan hosszúnak. de ha rövidebb egy 30 perccel sem lett volna gond. egy biztos Wick bácsi tuti cheat-elt. nagy ritkán betettek olyan részt, amikor elfogy a golyó, és tárat cserél, de azután, hogy lőtt vagy 50-et, hanem 100-at. pörgős, látványos, és egyben hihetetlen. valahogy még sem éreztem most ezt Reeves-esnek, vagy nem tudom. mindent figyelembe véve, nekem ez 6,5-7 pont közötti.
YELLOW
#17241
2024. március 28. 22:48
Die Mucklas ... und wie sie zu Pettersson und Findus kamen - The Mucklas... And How They Came to Pettson and Findus - Muklák: ettől egy gyerek megáll a fejlődésben. már csak a zenével alatta is vallatni lehetne 1 óra folyamatos hallgatás után, de lehet 30 perc is elég lenne. voltak benne jobb részek, de én nem tudom ez kinek készült és egyáltalán minek? 3 pont.
YELLOW
#17240
2024. március 28. 20:36
Confess, Fletch - Valld be, Fletch: hát én úgy bealudtam közben, hogy még arra sem emlékszem, amit láttam belőle... az meg van, hogy volt olyan rész amin mosolyogtam. mondjuk a főszereplő, ahogy nézem inkább sorozatokban szerepelt talán többet itt is volt egy olyan érzetem, még emlékszem a film megjelenését is megkérdőjeleztük. amit úgy láttam belőle, nekem inkább közepes volt. 5 pont.
YELLOW
#17239
2024. március 27. 22:11
Me, You & Frank - Good Boy - Jófiú: mondanám, hogy meglepett de nem. skandináv film lévén, norvég, tudtam, hogy valami beteg sz*r lesz. egyszerűen hihetetlen, hogy ezek nem tudnak, csak 95%-ban ilyen stílusú filmeket csinálni. komolyan mondom, ez nem normális. milyen szép hely, és beteg emberek lakják. ennek az éghajlathoz lehet köze, mert nem igen a jó lét amúgy a film fenn tartotta az érdeklődést, de sokszor bacott idegesítő volt a tutyimutyizás. persze már az első részén sejthető mi lesz a vége, ugyan kis csavarral. na meg miért is ne a beteg elme kerüljön ki a filmben "győztesnek". az a helyzet, hogy én már simán elhiszem, hogy ez a film simán nem kitaláció, hanem ott ez valóban létezhet, meg a többi beteg dolog, amikről filmet csináltak. 5,5 pont.
YELLOW
#17238
2024. március 27. 20:28
The Miracle Club - A csodák útján: semmi extrát nem kaptam. sőt inkább unalmas volt. valahogy meglátom újabban ezeket az idős szereplőket (direkt finomítva írom, nem ahogy gondoltam), kb ugyanezeket a filmeket kapom. legalábbis kb. az utóbbi 5 évben. 5 pont.
YELLOW
#17237
2024. március 26. 22:42
King of Killers - Gyilkosok gyöngye: nagyon lehúzónak találtam pár előzetesen olvasott véleményt, a borító sem igazán tűnt kecsegtetően. sőt az egész filmen érződik a B kategória. a gagyi füst effekt, ami utólagos a képen, elég régi filmeket idéz. viszont alapvetően az akció részek nem rosszak. kiszámítható, de nem mondanám rossznak. volt még jó pár lehetőség a filmben egyébként. nem aknázták ki. amúgy Scott Adkins is simán belefért volna a filmbe. 4,5 pont.
YELLOW
#17236
2024. március 26. 20:33
The Kill Room - Gyilkos a galériában: a szinkron hang miatt, szinte elhittem, hogy Uma Thurman helyett, mintha Meg Ryan játszana. kissé flesses volt a szitu. amúgy nem egy nagy eresztés a film. szeretem a fekete humort, de ez nekem kevéske volt. alig bírtam ébren maradni rajta, és nem is sikerült, volt ahol elvesztem. 4,5 pont max.
YELLOW
#17235
2024. március 25. 22:30
Megalodon Rising - Megalodon - A megacápa 2. : igazából az én hibám. figyelmetlen voltam. belefutottam. megfogadtam ilyen stílusú cápás filmeket nem vagyok hajlandó megnézni. pont ezért, amiért ilyennek, mint ez is. a 75-ös A cápa film jobb ettől, oké, annak legalább volt rendezője. 30 éve is kínos volt ez a CGI, amit itt látunk. a jelenetek nincsenek normálisan összefűzve, pocsékak a vágások, rendezés, minden. 1,5 pont. csak mert nem adják fel... pedig kellene.
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 17283 találat 865 oldalon