Megasquirt

Témakör: Tuning
aktuális téma
Megasquirt

Tippek, vélemények, ötletek ezzel a témával kapcsolatban. Ki használja mi a véleménye róla stb

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
tbiro
#464
2010. november 03. 09:07
wbo-hoz fordító elektronika.
radics1
#463
2010. november 02. 21:05
tbiro
#462
2010. november 02. 15:22
hát az tuti főleg hogy nekem még az NBO se jó
nem tudsz panelt megához? (nem wbo szettre gondolok)
radics1
#461
2010. november 02. 15:13
Lehet azzal is,csak szopó,és sose lesz tökéletes.Ment az uno is gond nélkül,de biztos vagyok benne,hogy vagy gazdaságosabb lehetett volna vagy erősebb,ha van WBO-m akkoriban.
tbiro
#460
2010. november 02. 11:35
én megasquirt 1-t tudok ajánlani extra gyújtás vezérléssel. szekit valóban nem tudja ahogy írta radics. de sztem ez van a legjobb ár/értékbe. nekem csak keskenysávúval megy és magam programozom. így viszont elég olcsón kijött(kb 70ezer).
radics1
#459
2010. október 17. 01:01
Hi,

most ide válaszolok,de nem csak Godrat-nak szól.

Sajnos az MS1 vagy MS2 nem kezel 6 hengerre szekvenciális befecskendezést,de nem is hiszem,hogy ezzel érdemben lehet csökkenteni a fogyasztást (lévén a szelepek sokkal rövidebb ideig vannak nyitva,mint általában a befecskendezés,ez alól max az alapjárat a kivétel.) Ms3 már tudja,de ez is a legdrágább (MS3 8 inj kimenet,MS2 2,átalakítással 4)

Szélessávú mindenképp kell,elengedhetetlen a programozáshoz.

Ha saját magad rakod össze,tapasztalat nélkül,az azért szar,mert majd aki programozza,szenvedhet vele,ha valamelyik forrasztás nem megfelelő,és amiatt van valami parajelenség.

Sajnos a mega nem fog árversenybe lépni az ETUN-al,de nem is az a kategória.
winy
#458
2010. október 16. 16:31
én is így tervezem,de lehet még a beszerelést is megcsinálhatná nekem.Nem szeretek barkácsolgatni ha valamihez nem értek.De nem szeretek feleslegesen költekezni sem
GodRat
#457
2010. október 16. 08:44


szerintem keress olyat aki már nem 1 Megát összerakott és progizott, ha rendes a tanácsai alapján simán összerakod a tiedet és az első pár progit írasd meg vele (így ő is a pénzénél lesz, de spóroltál is) nem is baj, ha 1 hozzáértő, már tapasztalt emberke állítja be neked, utána már irkálhatod te is, és ha 1szer a végére értél írd meg nekem légyszi, hogy mennyibe került, kivi leszek

winy
#456
2010. október 16. 07:15
Jobb reggelt mindenkinek.Úgy néz ki nekem is ez lesz beszerelve.Ha van valakinek tapasztalata,vagy egyébb írja meg,hogy mire érdemes figyelnem.

Sajna csóró gyerek lévén nekem sokat számít a pénz és ezért elég sokat számít az ár.Néztem a többit is mint a vems vagy etun,de nekem drágák.És mink fizessek egy csomó olyan dologért ami nekem nem kell.Erre mind mondták,hogy de jó az ha van ,meg mi van ha majd komolyabbat akarsz vagy turbósítani....meg ez sokkal jobb az meg szar....unom a marketing fasszságokat.Azzal egyik sem foglalkozik ,hogy pénzem maradjon kenyérre


Szóval:A motorom kompjuteres ,ezzel semmi gáz nincs.A tervek egy emelt kompressziós etanolos motoról szólnak(szívó).Amiért írható ecu mellett döntöttem egyszerű.Szeretnék szélessávú lambda szondát és ez alapján beállított pontos keveréket etanolra,illetve az injektorom régi ,egy bizonyos motronic vagy mi.A lényeg,hogy nem szekvenciális rendszerben dolgozik hanem a párosok egyszerre és a páratlan hengerek is egyszere fecskendeznek.Ez a supráknál mind így van.Nemtom miért.
Na szóval szekvenciális rendszerben működő injektorokat szeretnék (Ettől fogyasztás csökkenést várnék egy kicsit).

Illetve szeretnék egy komolyabb gyújtást.A vákumos előgyújtást meg egyebeket ki és átalakítják hall jeladósra...de van hat trafós cuccom is és mehet hengerenkénti gyújtó trafósra.A lényeg nem ez hanem hogy programozható előgyújtás vezérlésem legyen.

És ezzel az igényeim ki is vannak elégítve.Nem kell kipufogó gáz hőmérséklet,meg asr meg als vagy mik meg rajt program meg váltás jelző megy egyebek....

szélessávú,jobb gyújtás,szekvenciális injektor.A fura,hogy fél évbe telt mire erre rátaláltam mert mindegyiki vemses "csak a vems a jó meg a legjobb érték/ár arány meg neked ez kell a többi szar...." válaszokat kaptam.
De a legjobban az tetszet,hogy igen nálunk olcsóbb de garanciát csak akkor adok ha havernál szerelteted be mert velük szerződésünk van...de a végére ugyan annyi.



na szóval várok ide tanácsokat.Előre is köszönöm.
tbiro
#455
2010. január 10. 22:19
pnanassy
#453
2010. január 08. 18:38
mekkora az ms befecskendezési pontossága?
pnanassy
#451
2010. január 05. 13:26
firewall
#450
2010. január 04. 23:24
oké az eredeti motorjában milyen tengely és milyen dugattyú volt esetleg tudod-e miből volt megcsinálva az oldala, hogy az élek fussanak?
Demo
#449
2010. január 04. 23:08
Demo
#448
2010. január 04. 23:07
jojo csak kérdeztem fel ne menjen a pumpa...
Demó
#447
2010. január 04. 22:54
Aha, tehát ha jó az AFR-em, jó az EGT-m, de EDS programmal megyek, akkor olvad a dugóm...
Most már értem!
firewall
#446
2010. január 04. 22:51
aha értem jó azthiszem ezen nincs mit tárgyalni jó motorolvasztást
firewall
#445
2010. január 04. 22:50
mit szeretnél tudni róla, szerintem itt senkinek nincs arra az autóra akkora rálátása mint nekem azóta 1 ember dolgozott vele annyit mint én az pedig zoli a tulaja...
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Összesen 484 találat 25 oldalon