Cikk: A mérnökember autója

Témakör: Címlapon
aktuális téma
A mérnökember autója

Rendszerint nem ismerik meg az Opel Calibrát, úgy átalakította a tulajdonosa. Ráadásul minden legális az autón! Bővebben

Több megjelenítése
Kevesebb megjelenítése
1 2 3 4
elbowS6
#46
2013. december 03. 20:04
legalis? akkor gondolom, hogy nem a gyari teljesitmeny utan fizeti az adot es a biztositasnal is figyelembe veszik az atepites erteket es merteket...
KertAce
#44
2013. december 03. 18:16
Undorító jószág.
Latrell
#43
2013. december 03. 17:46
Gyonyoru
Tami83
#42
2013. december 03. 17:43
Biztos volt vele rengeteg munka,de nekem akkor sem
opelgeri
#40
2013. december 03. 17:38
Ami mutatja, hogy a CS-n aki Saloon 1 annak mennyien nyaltak anno, amikor még 1000 feletti pontszámok is voltak egy-egy párbajon....

Amúgy igen, persze hogy gyári kategória, de akkor is megismerni 10 másik zöld sedan G Astra közül... (Pl rendszám egedi - ilyen senkinek sincs lol )
opelgeri
#39
2013. december 03. 17:36
Gyári? Nem gyári alufelni, szürke visszapillantók, emelt hasmagasságú kipufogó, króm véggel, fóliázás, piros sebváltószoknya... Kell ennél több 'tuning' ?! Még tunedben is voltam vele egy ideig...
opelgeri
#38
2013. december 03. 17:34
Miért ne? Az ültetés tetszik, nem vagyok ellene... Ha ültetett autóval koccannék, az én ütközőzónám valszed neki több kárt okozna, mint az övé nekem (bár sose legyen ilyen)... Amúgy meg tetszik az ültetés nekem is, emlékszel irtam hogy csikó koromban még házi osztókör módosítást is végeztem
*remus*
#37
2013. december 03. 17:32
Ezt pont te mondod gyári autóval
opelgeri
#36
2013. december 03. 17:31
Nemsokára választások lesznek... A nyugdíjasok nagy szavazóerő, szövetkezni kéne valami nyugdíjas tunerrel, hogy a nyugdíjasok vessék fel hogy engedélyezzék a TÜV cuccokat itthon is, hátha az ő kedvükért nem csak a nyugdijemelés lesz meg hanem ez is
*remus*
#35
2013. december 03. 17:29
Itthon a Tüv papír semmi Nem érdekli őket. Olyan mintha magadnak nyomtatnál valamit. Nem fogadják el
opelgeri
#34
2013. december 03. 17:28
Na, ha feltekerhetős és átmegy műszakin, amúgy meg letekered, akkor megtaláltad a kompromisszumot, ami a futómű cseréje nélkül egy egyszerűbb művelet elvégzésével megoldja mindenki problémáját
opelgeri
#33
2013. december 03. 17:26
Én békén is hagylak a 18-as kerekeiddel... Ha van TÜV papirod róla, akkor meg nem tudom mit kötözködnek, ezt mondom éppen, hogy az ilyent igazán elfogadhatnák itthon is...
TaaT
#32
2013. december 03. 17:20
Megemlítettem a körzeti NKH-s embernek hogy van német TÜV papírja a felnimnek (típus és motorkód szerint is benne van az autóm), teljes mértékben NEM érdekelte.

És továbbra is azt mondom ha ez a vektrakupé legálisan közlekedhet idehaza akkor engem is hagyjanak békén a 18-as kerekeimmel
drsmog
#31
2013. december 03. 17:17
Azt kell mondjam, hogy minden negatívum ellenére elég patika kiállító autó lett!
A különbség az, hogy legálisan vezetheti a kreatív tulajdonosa az ország közútjain!
Tény: a "sufni" tuning sokaknak szúrja a szemét...beleértve a szerv tagjait is, de mindenki tudja, hogy az elismerésért meg kell dolgoznia minden valamire való tunernek! Ő megdolgozott és itt meg is kapta illetve még gondolom 2014 ben itt-ott be is zsebel majd néhány elismerő pillantást!
Így annyit mondhatok, hogy ha a tulajnak megérte a belefektetett pénzt, időt és gondolom nem kevés energiát akkor Gratulálni tudok.
Bár én inkább a csináld magad dolog híve vagyok....nem a van pénzem megvenni vagy megcsináltatni másokkal mindent az Én autómon dologé!
De összességében ez a Calibra valóban egyedi
*remus*
#30
2013. december 03. 17:14
Ha más ország törvényeivel példálózol ott is -65mm-t enged a Tüv. De itthon nincs ilyen.. Még.

Aki 90-100mm ültet. Itthon. Az tisztában van az autója képességeivel. Hogy hol megy el és hol nem. Hogy a fekvőrendőr kihagyós. Neki ez volt az álma, hogy így leteszi és meg is csinálja. Neki így tetszik. Nem csak álmodozik. És ez mást ne is zavarjon

9 éve járok az aszfalttól 3-4cm-re. Soha semmi baj nem volt még. 1x nem akadtam fel. 1x nem kellett még fizetni érte.. Műszakira egy fél óra alatt felteker és ugyanúgy átmegy
opelgeri
#29
2013. december 03. 17:12
Visszatérve a cikkben szereplő autóhoz ,az eleje nagyon tetszik, a hátsó lámpa már nem annyira, meg a fekete tető sem jön be, de összességében biztos egy élmény lehet ha valakinek ilyen autója van...
opelgeri
#28
2013. december 03. 17:07
Ha a germánoknál elfogadott itt mit szaroznak, EU vagyunk vagy nem?...
opelgeri
#27
2013. december 03. 17:07
Olvasom, hogy E jeles és TÜV engedélyes tipusspecifikus ültetőrugót, futóművet, stb nem fogadnak el a magyarok NKH stb... Na ezt én is túlzásnak tartom....
Ha Te is hozzá szeretnél szólni, jelentkezz be!
1 2 3 4
Összesen 66 találat 4 oldalon